[Zakończone] 23zł (5€) z Zelf, czyli odpowiednikiem Curve!

Co to Zelf?

Zelf to kolejny fintech (instytucja finansowa regulowana prawem) oferujący nam swoje usługi. Działa on na podobnej zasadzie jak znane nam Curve, czy Revolut, ale wyróżnia się tym, że cała bankowość jest dokonywana poprzez komunikatory. Na tą chwilę obsługiwane są: Messenger, Telegram, Viber i Whatsapp; Swoją kartę płatniczą będziemy mogli używać na swoich telefonach, aby płacić nią zbliżeniowo – prawdopodobnie dzięki ApplePay oraz GooglePay.

Wg. regulaminu na dzień 16.04.2020 rejestracja i korzystanie z ZELF jest bezpłatne przy domyślnym planie (na pewno pojawi się w przyszłości również płatna opcja).

Jak otrzymać bonus?

Bonus w wysokości 5€, czyli około 23zł będziemy mogli wydać na dowolne zakupy. Niestety, tak jak w przypadku Curve oraz innych podobnych programów, nie możemy bezpośrednio wypłacić go w bankomacie.

  1. Wejdź na stronę rejestracji: Kliknij tutaj!
  2. Jeśli jesteś na komputerze, zeskanuj kod QR albo skopiuj link i wyślij go na swój telefon.
  3. Wybierz komunikator, którego używasz (my wybraliśmy messenger).
  4. Postępuj z instrukcjami przedstawianymi przez bota (podaj numer telefonu oraz swoje imię i nazwisko)
  5. Gotowe! Zelf rusza już niedługo, więc spodziewaj się SMSa, gdy będziesz mógł wydać swój bonus.

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest firma, w której promocji zamierzamy wziąć udział, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.

Zostaw komentarz: