[ZAKOŃCZONE] REKORD! 100zł za samą rejestrację w 5 minut z Twisto!

Twisto to rewolucyjny fintech, czyli firma świadcząca usługi finansowe. Pochodzi z Czech, a do Polski trafił w 2018 roku i w tak krótkim czasie zdobył serca ponad 70 tysięcy klientów. Nic dziwnego – to istna rewolucja w codziennych zakupach! Ich usługa przypomina kartę kredytową, ale jest znacznie tańsza, prostsza i łatwiejsza do pozyskania. Czy można mieć więcej? Oczywiście, że tak – teraz za założenie konta w Twisto dostaniesz dodatkowo 100zł na dowolne zakupy!

Na czym polega Twisto?

W dużym skrócie – za swoje zakupy płacisz nawet 45 dnia po ich wykonaniu. Bez żadnych kosztów!

 1. Załóż konto z poniższego banneru lub linka (aby otrzymać bonus musisz zaznaczyć zgody przedstawione w następnym nagłówku artykułu), zajmie Ci to około 2 minuty. Twisto zweryfikuje Ciebie i przyzna określony limit na wydatki w każdym miesiącu, do jakiego możesz dokonywać zakupów z późniejszą płatnością.
 2. Płać otrzymaną do konta kartą, a na koniec miesiąca otrzymasz podsumowanie swoich wydatków. Od tego czasu masz dodatkowe 15 dni na zapłatę. Jeśli to zrobisz, nie kosztuje Cię to nic!
 3. Niektóre sklepy są objęte przedłużonymi, 3-miesięcznymi ratami (m.in. Allegro, AliExpress i eObuwie) – aktywujesz je jednym przyciskiem w aplikacji. Również za darmo, jakby inaczej!

Jakie plany taryfowe oferuje Twisto?

Twisto dzieli swoje usługi między dwa plany abonamentowe:

 • Pierwszy, nazwany „Online” jest bezpłatny i dedykowany dla osób często płacących w internecie. W jego przypadku nie mamy możliwości korzystać z fizycznej (plastikowej) karty, Google/Apple Pay, Twisto Split (dzielenie rachunku pośród znajomych), a płatności w obcych walutach będą objęte 3% prowizją.
 • Drugi, określany jako „Space”, kosztuje bezwarunkowo 9,99zł/mies. i pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji fintechu w maksymalnym stopniu. Płatności w walutach obcych są zwolnione z prowizji do łącznej kwoty 3000zł, nadwyżka będzie objęta opłatą 3% transakcji.

Płatny plan „Space” masz możliwość przetestować przez 3 miesiące od rejestracji! Po tym okresie podejmujesz decyzję, czy decydujesz się na jego przedłużenie, czy darmową opcję „Online”.

Wyświetl obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Co zyskam płacąc z Twisto?

Korzyści, które można wymienić, jest wiele – nowe funkcje stale się pojawiają! Przedstawiamy najważniejsze z nich:

 • Zwrot nawet 10% wartości zakupów – zapłać kartą Twisto, a część pieniędzy wróci na Twoje konto! Cashback (opisywaliśmy go w tym artykule: Kliknij tutaj!) jest obsługiwany przez ponad 850 sklepów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 🙂 Ich pełna lista znajduje się na stronie oraz w aplikacji.
Wyświetl obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!
 • Możliwość przetestowania towaru przed zapłatą – kupujesz wybierając płatność z Twisto, rozpakowujesz przesyłkę, testujesz zamówiony produkt i jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić (ta kwestia jest zależna od sklepu). Pieniądze zostają na Twoim koncie przez cały ten proces!
Wyświetl obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!
 • Najlepszy kurs wymiany walut – gdy płacisz w zagranicznym sklepie, Twisto przewalutowuje Twoją transakcję po najkorzystniejszym kursie – bez prowizji i dodatkowych opłat (do 3000zł w przypadku planu „Space”).
Wyświetl obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!
 • Pełna kontrola i bezpieczeństwo – karta Twisto nie jest powiązana z Twoją kartą płatniczą z banku, więc Twoje środki są bezpieczne. Jeśli ją zgubisz, nic się nie dzieje. Możesz ją zablokować lub odblokować w aplikacji.

Jak założyć konto w Twisto, aby otrzymać dodatkowe 100zł bonusu?

To proste! Rejestracja zajmie Ci symboliczne 2 minuty, wymaga podania tylko podstawowych danych. Aby otrzymać bonus 100zł od razu po założeniu konta, musisz mieć 18 lat, dowód osobisty i być nowym użytkownikiem aplikacji.

UWAGA: Możesz wejść na stronę https://twisto.pl/ aby zapoznać się z ich ofertą, ale założyć konto MUSISZ bezpośrednio z poniższego banneru lub linka – w przeciwnym wypadku NIE otrzymasz bonusu!!

Kliknij w poniższy banner lub link, wypełnij formularz i zaakceptuj regulamin promocji. Wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (najlepiej jak zaznaczysz wszystkie zgody jak na obrazku poniżej). Przejdziesz do weryfikacji swojej tożsamości – Twisto poprosi Cię o zlecenie szybkiego przelewu w kwocie 1zł z posiadanego konta bankowego. Spokojnie, natychmiastowo otrzymasz jego zwrot . 🙂 Zwróć uwagę, aby dane Twojego konta bankowego pokrywały się z tymi, które podałeś we wniosku o konto Twisto.

Czas na rejestrację jest nieograniczony, ale pula bonusów to tylko 2500, nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Po pozytywnej weryfikacji Twoje konto stanie się aktywne, a obiecywane 100zł znajdziesz w zakładce „Punkty”, które możesz wykorzystasz np. spłacając należności wobec Twisto (1zł = 1 punkt). Płać za swoje zakupy używając Twisto, a Twój rachunek do zapłaty zostanie pomniejszony o bonus!

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ W PONIŻSZY BANNER!

Link do rejestracji (powyższy banner również do niej przekierowuje): Kliknij tutaj!

Pierwsze 100zł zarobione – chcesz więcej? 🙂 – zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, jak zarabiać na podobnych akcjach (znajdziesz je na naszej stronie głównej), które są bezpieczne, legalne i oferują łatwy zarobek – nawet 4000zł w skali roku. 🙂

Jak zamknąć konto w Twisto?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług Twisto lub nie chcesz dalej z nich korzystać, możesz zamknąć swoje konto na dwa sposoby:

 • mailowo – jest to bardzo proste. Musisz wysłać na adres kontakt@twisto.pl wiadomość mailową zawierającą odstąpienie od umowy. Gotowe!
 • listownie – wysyłasz własnoręcznie podpisane pismo z wypowiedzeniem umowy na adres Twisto (ul. Zgoda 3/8, 00-018 Warszawa). Pamiętaj o podaniu w nim danych osobowych, PESELu oraz numeru telefonu! Możesz również skorzystać z poniższego wzoru dokumentu;
 • przy okazji zmiany regulaminu – Polskie prawo nakazuje firmom informować o ewentualnych zmianach w regulaminie świadczonych przez nich usług, zwłaszcza gdy powoduje to podwyżkę opłat. Masz wtedy prawo odstąpić w trybie natychmiastowym od danej umowy, a więc i zamknąć konto w Twisto. Co najlepsze – powalają oni w tej sytuacji na wysłanie im standardowego maila (bez podpisu elektronicznego) lub na złożenie dyspozycji przez infolinię; Zostawienie sobie bezpłatnego konta nie jest więc problemem!

Pobierz wzór wypowiedzenia (wydrukuj i wypełnij własnoręcznie):

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: