[Do odwołania] 15€ bonusu przy inwestycji powyżej 100€ z Twino!

Twino to platforma działająca od 2015 roku, pozwalająca (tak jak ViaInvest, Mintos i inne podobne portale) na inwestycję w pożyczki społecznościowe oraz (od niedawna) nieruchomości. W przypadku pożyczek, aktualne oprocentowanie waha się od 8% do 16% w skali roku. Jest to całkiem sporo porównując z innymi serwisami, więc może to być godna konkurencja do inwestycji na dłuższy okres.

Twino ma swoją siedzibę w Polsce, piszą o nich m.in. tutaj: 
https://fintek.pl/michal-paplinski-twino-na-polskim-rynku-p2p-jest-duza-konkurencja/
https://www.facebook.com/TWINOPolska/

Czy inwestycja w pożyczki jest bezpieczna?

Pożyczki oznaczone odpowiednimi symbolami (BuyBack Guarantee oraz Payment Guarantee) są objęte gwarancją wykupu, jeśli nie zostaną spłacone w ciągu 60 dni od ich zakończenia, Twino wypłaci nam należną kwotę oraz zgromadzone odsetki. Więcej informacji znajdziemy w tej zakładce: https://www.twino.eu/en/how-it-works/investing

Jak skorzystać z bonusu?

Na chwilę obecną, możemy otrzymać 65zł (15€) bonusu za wpłatę co najmniej 450zł (100€) i inwestycję tych środków za pośrednictwem portalu Twino. Zostanie on nam przyznany w ciągu 3 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków. Na platformie znajdziemy dużo pożyczek o terminie spłaty ~1 miesiąc, a więc nie musimy „mrozić” naszych pieniędzy na niepotrzebnie długi okres.

Aby skorzystać z bonusu, musimy założyć konto poprzez link polecający (tylko z bezpośredniego przekierowania otrzymamy bonus!), zweryfikować się dowodem osobistym – najlepiej od razu przy rejestracji, wpłacić 100€ i dokonać inwestycji. Sam proces jest bardzo łatwy, na pewno nie będziecie mieli z nim problemów.

Nie chcę czekać miesiąc na zwrot swoich pieniędzy. Czy mogę wcześniej wypłacić naszą inwestycję?

Tak, nie ma z tym problemu! Wystarczy, że po otrzymaniu bonusu wejdziemy w zakładkę „My investments” i klikniemy „Sell” przy naszej pożyczce/pożyczkach, ustalimy cenę (mi udało się sprzedać pożyczkę po cenie jej „zakupu”, czyli 101 euro) i poczekamy na nabywcę, który przejmie od nas zobowiązanie płacąc gotówką. Tym sposobem nasz bonus może zostać wypłacony nawet w 2-3 dni!

Link do rejestracji: Kliknij tutaj – rejestracja w Twino!

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji. Decyzję o inwestycji podejmujesz samodzielnie i na własne ryzyko.

Zostaw komentarz: