[Zakończone] Bonus do 75zł (15£) za instalację bezpłatnego programu na komputer – Nielsen!

Brytyjski serwis Nielsen wraz z Topcashback UK znów pozwalają zdobyć 10£ (+5£ za rejestrację w Topcashback UK) za zainstalowanie programu sondażowego (analizującego nasze działania na komputerze oraz w internecie) i utrzymanie go włączonego w tle przez co najmniej 7 dni (nie musi być całodobowo, wystarczy, że będzie on aktywny choćby minutę dziennie). Nie potrzebujemy karty bankowej, nie wysyłamy zdjęć swojego dowodu osobistego itd., a więc z akcji może skorzystać większość osób – potrzebny jest jedynie komputer z systemem Windows! Możemy użyć do tego maszyny wirtualnej, aby „nie zaśmiecać” swojego komputera. Aplikacja Nielsen nie posiada wirusów.

Więcej o serwisie Topcashback UK znajdziecie w naszym artykule: Kliknij tutaj – artykuł Topcashback!

Jak wykonać tą akcję?

1. Logujemy się na swoje konto topcashback.co.uk lub jeśli go nie posiadamy, rejestrujemy się z poniższego linka (przy bezpośredniej rejestracji jako nowy użytkownik, otrzymamy dodatkowe 5£). Kliknij tutaj – rejestracja w Topcashback UK!
2. Wchodzimy w ten link (podstrona programu Nielsen na Topcashback – możemy również wpisać „Nielsen” w wyszukiwarkę portalu i wejść w jego ofertę): Kliknij tutaj – Nielsen!
3. Wyłączamy AdBlock w przeglądarce (jeśli go posiadacie), z której korzystamy i klikamy „Get cashback now”, jeśli tak jak na poniższym obrazku, widzimy bonus w wysokości 10£.

4. Rejestrujemy się w Nielsen bezpośrednio i podajemy swoje dane. Jeśli chodzi o adres i numer telefonu, muszą one być na Wielką Brytanię. Przykładowe znajdziecie w Mapach Google ew. na tej stronie: Kliknij tutaj – generator adresów UK!
5. Przechodzimy przez poszczególne pola ankiety. Wypełniamy wg. własnego uznania. Gdy to zrobimy, pobieramy program Nielsen i korzystamy z komputera co najmniej raz dziennie (program włącza się automatycznie przy uruchomieniu systemu), może to być symboliczna minuta dziennie. Po pełnych 7 dniach możemy go odinstalować (usunąć).
6. Gotowe! Jeśli wykonaliście akcję zgodnie z powyższą instrukcją, w ciągu 24h od instalacji programu powinniście otrzymać wiadomość jak niżej oraz Wasze konto Topcashback powinno zwiększyć się o obiecywane 10/15£, czyli 50-75zł!

Kiedy i w jaki sposób mogę wypłacić bonus?

Bonus powinien być dostępny do wypłaty w 1-3 miesięcy od czasu jego wykonania. Wypłatę możemy zlecić na PayPal lub w formie karty podarunkowej do wielu sklepów (pełna lista znajduje się na stronie Topcashback). Wypłacie podlegają tylko środki oznaczone zielonym kolorem i napisem „Payable”. Aby ją zlecić, logujemy się na stronę i wchodzimy w zakładkę „Payout”.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: