[Do odwołania] Bonus 25zł z Topcashback.co.uk – najlepsze stawki cashback, szybkie wypłaty!

[Topcashback logo]

Topcashback.com (UK- Wielka Brytania) to międzynarodowy serwis cashback, w którym można uzyskać największy procent zwrotu z wielu popularnych sklepów. Patrząc po największych chińskich sklepach jest to lepsza alternatywa dla wersji amerykańskiej. Wypłaty są realizowane na konto PayPal lub w postaci kart prezentowych do różnych marek/usług. Czas realizacji wypłaty PayPal od czasu potwierdzenia zwrotu cashback wynosi około jeden dzień,  a minimum do wypłaty jest równe 0.01 £ . Polecany za szybkie wypłaty, przejrzystą stronę i dobrą obsługę. 

Brytyjska wersja strony bazuje na walucie GBP (funt) i różni się sklepami, w których możemy otrzymać zwrot względem wersji amerykańskiej. Większe portale jak np. Aliexpress, Gearbest itd. są obecne na obu stronach, a więc zalecamy każdorazowe porównywanie aktualnych wartości cashback między tymi dwoma serwisami.

Topcashback.co.uk umożliwia posiadanie dwóch rodzajów kont: klasyczny oraz „Plus”. Automatycznie po rejestracji nasze konto jest w wersji „Plus”, która jest dodatkowo płatna 5 £ /rok. W chwili pisania tego artykułu pierwszy rok członkowstwa „Plus” jest bezpłatny – wystarczy wyłączyć sobie automatyczną płatność za następny rok ze skumulowanej wartości cashback możliwego do wypłaty pod tym linkiem: Kliknij tutaj!

W przypadku częstych zakupów zalecamy jednak pozostawienie subskrypcji aktywowanej. Ulepszone konto daje nam większy % bonusu do alternatywnych metod wypłaty (np. na kartę MasterCard Prepaid, kartę podarunkową Google Play ), 5% bonus wartości cashback, gdy dany sprzedawca nie oferuje jego zwiększonej wartości („Exclusive Deal”). Poniżej zamieszczamy tabelkę pokazującą wszystkie różnice między kontami.

Jak otrzymać bonus 5GBP (25zł)?

Na dzień dzisiejszy Topcashback UK oferuje nam bonus 5GBP (~25zł) za rejestrację jako nowy użytkownik w formie środków do wypłaty na PayPal! Warunkiem jest uzbieranie 10GBP (~50zł) zwrotu cashback na swoim koncie. Nie ma na to ograniczenia czasowego, a więc jest to bardzo prosty warunek do spełnienia – przykładowy zakup telefonu już go spełnia!

Poradnik jak dokonywać zakupów cashback znajduje się tutaj: Kliknij tutaj!

 Niestety, wartość bonusu zmienia się, dlatego warto sprawdzać stronę regularnie. Aktualnie jest to jeden z najlepszych momentów na rejestrację, 10GBP było obecne, ale jedynie do wypłaty w formie kart podarunkowych (m.in. Google Play, Amazon), co nie jest tak atrakcyjne.

Link do rejestracji: Kliknij tutaj!

Link do formularza kontaktowego w sprawie nienaliczonego zwrotu: Kliknij tutaj!

[Topcashback Tabela Kont]

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest Topcashback.co.uk, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.

Zostaw komentarz: