[Zakończone] Nawet 125zł bonusu za przetestowanie Tidal HiFi z Quidco!

Witamy Was serdecznie, ta akcja jest bardzo podobna (ale znacznie prostsza w wykonaniu) do wcześniej publikowanej z Apple Music. Na pewno sobie poradzicie 🙂

Akcja prawdopodobnie skończy się w najbliższych dniach – warto jest wziąć udział jak najszybciej. Quidco umożliwia otrzymanie 14.45£ Cashbacku (ok 75zł) za rozpoczęcie bezpłatnego okresu próbnego planu HiFi w Tidal. Jeśli nie masz konta na Quidco, możesz to dodatkowo połączyć z bonusem 10£ za rejestrację z reflinka, co daje nam łączne 125zł (25£) + 40zł oszczędności na miesięcznej subskrypcji.

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy zalogować/zarejestrować się w Quidco (link z bonusem znajdziecie niżej), wpisać u góry „Tidal” i wybrać jeden z planów HiFi (za nie jest największy zwrot). Zostaniemy przekierowani na stronę Tidal, gdzie dokonujemy rejestracji. W moim przypadku, cashback został naliczony już w godzinę po rejestracji, po czym anulowałem subskrypcję Tidal, aby nie zostać obciążonym kwotą 40zł za kolejny miesiąc subskrypcji.

Link do rejestracji Quidco (z 10£ bonusem): Kliknij tutaj – rejestracja w Quidco z bonusem 10£!

Otwórz obrazek w pełnych jego wymiarach: Kliknij tutaj!

W moim przypadku maksymalny bonus to 9£, co robię źle?

Damy radę to poprawić! Jeśli nie widzisz pozycji z cashbackiem większym niż 9£, oznacza to, że nie masz aktywnej subskrypcji Quidco Premium (płatna 1£/miesiąc) i prawdopodobnie korzystałaś/eś z naszego poradnika dot. Apple Music. Na czas wykonywania transakcji polecamy „ulepszyć” konto do opcji premium, aby to zrobić, wchodzimy pod ten link i klikamy „Upgrade now”: Kliknij tutaj – subskrypcja premium! Po otrzymaniu zwiększonego bonusu, za kilka dni (nie róbcie tego od razu po jego naliczeniu) anulujcie subskrypcję w zakładce „My account” na stronie Quidco, aby w następnych miesiącach nie zostało Wam pobrane 1£ za „abonament”.

Pamiętajcie o wyłączeniu Adblocka w przeglądarce!

Wypłata w około 2 miesiące na PayPal i w formie różnych kart podarunkowych.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: