[ZAKOŃCZONA] REKORD! Nawet 700zł z kontem „Jakie Chcę” w Santander Banku!

Santander Bank (dawniej BZ WBK) to trzeci największy bank w Polsce pod względem liczby placówek oraz wielkości przechowywanych w nim aktywów (gotówki klientów). Powstał w 2001 roku, a połączył się z BZ WBK w 2011, dzięki czemu jest jeszcze bardziej konkurencyjny i dostępny dla swoich klientów. Polecany za profesjonalną obsługę, przejrzyste cenniki oraz cechy go wyróżniające jak np. bezpłatne przelewy natychmiastowe w nieograniczonej ilości w przypadku opisywanego poniżej konta.

W obecnej promocji możesz otrzymać aż 250zł głównej premii, 50zł bonusu za wpisanie kodu polecenia, 100zł w formie bonów w następnej edycji programu „Bezcenne Chwile” oraz do 300zł zwrotu za rachunki. To wszystko składa się na rekordową kumulację 700zł – sporo, prawda? 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000zł w skali roku. 😉

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto i w trzech kolejnych miesiącach wykonaj po 5 transakcji kartą lub blikiem na dowolną kwotę oraz zasil konto kwotą min. 1000zł. Zaloguj się do aplikacji mobilnej w każdym z nich. Otrzymasz za to 350zł. Dodatkowe 50zł dostaniesz pod warunkiem, że wydasz kartą oraz BLIKiem min. 300zł do końca pierwszego pełnego miesiąca (szczegóły poniżej).

Cechy konta „Jakie Chcę” dla osób powyżej 26 roku życia:

Pamiętaj że zależnie od Twojego wieku, obowiązują Cię różne taryfy opłat (w wersji „dla młodych” są one niższe – zestawienie w drugim nagłówku).

Santander nie odbiega znacząco od oferty konkurencji w kwestii podstawowych kosztów – zarówno w przypadku konta jak i karty, masz dwie możliwości:
brak opłaty w przypadku wykonania co najmniej 1 transakcji kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę oraz otrzymania wpływów min. 500zł w bieżącym miesiącu,
opłata 14zł, jeśli nie spełnisz powyższego warunku w danym miesiącu;

Wraz kontem otrzymujesz również korzyści, które sprawiają, że oferta Banku Santander jest wyjątkowa względem innych instytucji finansowych. Są to między innymi:

  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe (bez limitu ilościowego oraz kwotowego),
  • Darmowe wypłaty kartą w bankomatach Santander Bank (bez limitu ilościowego oraz kwotowego),
  • Bezpłatne wypłaty BLIKiem na terenie kraju dla wszystkich (bez limitu ilościowego oraz kwotowego);

Cechy konta „Jakie Chcę” dla młodych (do 26 roku życia):

W przypadku młodych klientów, bank obniża większość swoich opłat zawartych w tabeli opłat i prowizji, ale główne cechy konta pozostają niezmienne. Kwalifikując się do tego cennika zyskujesz jednak bezwarunkowo bezpłatne konto.

W przypadku karty, nie zostanie od Ciebie pobrana opłata, jeśli wykonasz co najmniej 1 transakcję BLIKiem lub kartą w miesiącu na dowolną kwotę. Za każdy miesiąc, w którym nie spełniłeś tego warunku, zostanie pobrane 8zł.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Standardowo, promocje bankowe są dedykowane dla osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty. Aby wziąć udział musisz być „nowym klientem” banku, czyli od dnia 1 kwietnia 2019 NIE możesz być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w Banku Santander. Jeśli miałeś już kiedyś konto, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, nie ma przeciwwskazań do uczestnictwa w akcji. 🙂

Jak otrzymać pierwsze 250zł premii za założenie konta „Jakie Chcę”?

Tak jak w przypadku innych, podobnych promocji, premię otrzymujesz za założenie konta z poniższego baneru lub linka (założenie konta wpisując w np. Google “700zł Santander” lub wejście w aplikację banku i wypełnienie w niej wniosku nie powoduje uczestnictwa w promocji!) oraz spełnienie kilku prostych warunków aktywności:

Kroki niezbędne do otrzymania premii. Wyświetl w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Nagroda 250zł wymaga od Ciebie założenia konta (możesz zrezygnować z karty płatniczej, ale wtedy stracisz szansę na dodatkowe 100zł), wyrażenia zgód znajdujących się w regulaminie promocji oraz w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta:
– zapewnienia pojedynczego wpływu w kwocie 1000zł lub więcej (bank nie precyzuje definicji wpływu, więc może to być nawet wpłata gotówki we wpłatomacie lub przelew z konta posiadanego w innym banku),
– wykonania minimum 5 transakcji bezgotówkowych (czyli zarówno kartą, jak i BLIKiem). Wyłączone są wypłaty z bankomatów, jak również „przelewy BLIK na telefon”,
– zalogowania się minimum raz w miesiącu do aplikacji mobilnej „Santander Mobile”;

Zależnie od dnia podpisania umowy w obecności kuriera (NIE złożenia wniosku), warunki spełniasz zgodnie z fragmentem regulaminu promocji:

Dla Konta, które otworzysz w styczniu 2021 r. spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy: styczeń 2021 r., luty 2021 r., marzec 2021 r. lub luty 2021 r., marzec 2021 r., kwiecień 2021 r..

Dla konta, które otworzysz w lutym 2021 r. spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy: luty 2021 r., marzec 2021 r., kwiecień 2021 r. lub marzec 2021 r., kwiecień 2021 r., maj 2021 r.

Dla konta, które otworzysz w marcu 2021 r. spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy: marzec 2021 r., kwiecień 2021 r., maj 2021 r. lub kwiecień 2021 r., maj 2021 r., czerwiec 2021 r.

Fragment regulaminu promocji

Wyraź również zgody opisywane w regulaminie oraz w poniższym cytacie:

– zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat
i Prowizji,
– zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
– pozwolenie na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
– zgodę na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (EKK),
z zastrzeżeniem, że zgody te musisz wyrazić najpóźniej do 31 marca 2021 r. i powinny być utrzymane co najmniej do końca okresu trwania promocji.

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać dodatkowe 50zł w gotówce?

Tę nagrodę otrzymasz za wpisanie podczas wypełniania wniosku, kodu 1016666194 w polu „kod polecający”, jak na poniższym obrazku, oraz wydanie co najmniej 300zł do końca następującego miesiąca po założeniu konta (czyli lutego-kwietnia w Twoim przypadku). W tych transakcjach musi się znaleźć CO NAJMNIEJ jedna wykonana za pośrednictwem BLIKa. Wypłaty z bankomatów i „przelewy na telefon” nie liczą się.

Musisz również aktywować aplikację mobilną banku (na telefonie) oraz zalogować się do bankowości internetowej (przez stronę) minimum raz.

Wpisz kod polecający jak na powyższym obrazku w 5 etapie wniosku, aby otrzymać dodatkowe 50zł!

Promocje 250zł oraz 50zł są niezależne – jeśli nie spełnisz warunków jednej, nie tracisz prawa do uzyskania nagrody z drugiej, co jest dobrą wiadomością.

Kiedy otrzymam swoje nagrody?

Tak jak i w poprzednich akcjach Santandera, bonusy są wypłacane w dwóch transzach:

  • pierwsze 50zł otrzymasz przelewem na nowo otwarte konto osobiste do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków tej premii (w Twoim przypadku będzie to luty-maj),
  • drugie 250zł otrzymasz najpóźniej 31 lipca 2021 r.

Załóż konto już teraz!

Link do złożenia wniosku (powyższy baner również przekierowuje do wniosku): Kliknij tutaj!

Jak otrzymać ostatnie 100zł z programem Bezcenne Chwile?

W najbliższym czasie (mamy nadzieję, że jeszcze w lutym) wróci promocja z dodatkowymi 6800 punktami w programie MasterCard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) o wartości 100zł!

Będziesz mógł wtedy zarejestrować się w programie i odebrać ten bonus. W poprzedniej edycji warunki były bardzo proste – wystarczyło podać swoje dane oraz wykonać min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę. Gdy tylko akcja pojawi się, zaktualizujemy ten artykuł o jej regulamin i zasady.

Jak otrzymać dodatkowe 300zł premii w gotówce?

Kolejny bonus związany z kontem „Jakie Chcę” to zwrot w wysokości 1% (nie więcej niż 25zł każdego miesiąca) za każdy rachunek opłacony z jego salda. Akcja trwa rok od założenia konta, a więc łącznie otrzymasz tytułowe 300zł nagrody. Zwrotowi podlegają rachunki za: gaz, prąd, internet, telefon i telewizję. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Aby płatność została objęta zwrotem, musisz jednorazowo okazać w banku ostatnią fakturę lub rachunek za daną usługę (dokument musi mieć widoczne nazwisko posiadacza konta bankowego), gdzie widnieje numer rachunku do wpłat, i opłacać ją ze swojego konta „Jakie Chcę”. Konieczność ponownego okazania rachunku do płatności pojawia się, gdy zmieni się konto dostawcy mediów, na które dokonujemy płatności.

Szczegółowy regulamin akcji: Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Jakie Chcę” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku Santander pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto „Jakie Chcę”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług Santander Banku i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

  • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za nas wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni nas do utrzymania konta);
  • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że “na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika Santander Banku o chęci zamknięcia przez nas konta). Dyspozycja nie obejmuje wyłączenia dostępu do bankowości elektronicznej – taką rezygnację możemy złożyć wyłącznie w placówce banku;
  • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ bank nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; dokumenty musisz potwierdzić u notariusza – w przeciwnym wypadku Santander nie weźmie ich pod uwagę);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: