[ZAKOŃCZONE] Nawet 550zł premii z Kontem „Jakie Chcę” w Banku Santander!

Santander Bank (dawniej BZ WBK) to trzeci największy bank w Polsce pod względem liczby placówek oraz wielkości przechowywanych w nim aktywów (gotówki klientów). Powstał w 2001 roku, a połączył się z BZ WBK w 2011, dzięki czemu jest jeszcze bardziej konkurencyjny i dostępny dla swoich klientów. Polecany za profesjonalną obsługę, przejrzyste cenniki oraz cechy go wyróżniające jak np. bezpłatne przelewy natychmiastowe w nieograniczonej ilości w przypadku opisywanego poniżej konta. W obecnej promocji możesz otrzymać aż 550zł w gotówce za jego założenie i aktywne korzystanie.

Cechy konta „Jakie Chcę” dla osób powyżej 26 roku życia:

Pamiętaj, że zależnie od naszego wieku, obowiązują nas różne taryfy opłat (w wersji „dla młodych” są one niższe – zestawienie w drugim nagłówku). Santander nie odbiega znacząco od oferty konkurencji w kwestii podstawowych kosztów – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, natomiast w przypadku karty mamy dwie możliwości:
stała opłata w wysokości 3zł za miesiąc, niezależnie od liczby wykonywanych transakcji,
zwolnienie z opłaty w przypadku wykonania co najmniej 5 transakcji kartą w miesiącu lub 5zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek nie został spełniony;

Wraz kontem otrzymujesz również korzyści, które sprawiają, że oferta Banku Santander jest wyjątkowa względem innych instytucji finansowych. Są to między innymi:

  • Bezpłatne przelewy natychmiastowe (bez limitu ilościowego oraz kwotowego),
  • Bezpłatne wypłaty kartą w bankomatach Santander Bank (bez limitu ilościowego oraz kwotowego),
  • Bezpłatne wypłaty BLIKiem na terenie kraju dla wszystkich (bez limitu ilościowego oraz kwotowego);

Cechy konta „Jakie Chcę” dla młodych (do 26 roku życia):

W przypadku młodych klientów, bank obniża większość swoich opłat zawartych w tabeli opłat i prowizji, ale główne cechy konta pozostają niezmienne. Taki sam jest na przykład warunek zwolnienia z opłaty za kartę (opisany powyżej). Z tym kontem zyskujesz jednak bezwarunkowe, bezpłatne wypłaty kartą z dowolnych bankomatów na terenie kraju i za granicą.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Standardowo, promocje bankowe są dedykowane dla osób pełnoletnich. Aby wziąć udział musisz być „nowym klientem” banku, czyli od dnia 1 lipca 2019 NIE możesz być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w Banku Santander oraz od 1 kwietnia 2019 nie możesz być uczestnikiem podobnej promocji tego banku. Jeśli miałeś już kiedyś konto, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, nie ma przeciwwskazań do uczestnictwa w akcji. W przypadku, gdy np. 2 kwietnia 2019 r. założyłeś konto z promocji 100zł w Banku Santander, to mimo że zamknąłeś je przed 1 lipca 2019 roku, niestety nie możesz ubiegać się o nagrodę.

Jak otrzymać pierwsze 250zł premii za założenie konta „Jakie Chcę”?

Tak jak w przypadku innych, podobnych promocji, premię otrzymujesz za założenie konta z poniższego baneru lub linka (założenie konta wpisując w np. Google “200zł Santander” lub wejście w aplikację banku i wypełnienie w niej wniosku nie powoduje uczestnictwa w promocji!) oraz spełnienie kilku prostych warunków aktywności. Premia jest wypłacana w dwóch transzach:

  • 200zł otrzymasz w formie przelewu na nowo utworzone konto najpóźniej do 15.02.2021 r.
  • 50zł otrzymasz w formie punktów programu „MasterCard Bezcenne Chwile”, które możesz wymienić na karty podarunkowe np. stacji paliw BP, aplikacji Glovo, Allegro, sklepów RTV Euro AGD, Decathlon, W.Kruk i wielu innych! Wypłata nastąpi przed końcem miesiąca następującego po wykonaniu przez Ciebie warunków tej premii (w Twoim przypadku będzie to listopad/grudzień).

Nagroda 200zł wymaga od Ciebie założenia konta, wyrażenia zgód znajdujących się w regulaminie promocji i w poniższym cytacie oraz w każdym z trzech miesięcy po założeniu konta:
– zapewnienia wpływów na łączną sumę 1000zł lub więcej (bank nie precyzuje definicji wpływu, więc może to być nawet wpłata gotówki we wpłatomacie lub przelew z konta posiadanego w innym banku),
– wykonania minimum 5 transakcji bezgotówkowych (czyli zarówno kartą jak i BLIKiem). Liczy się data ich rozliczenia, a więc zakupy dokonane w ostatnie dni miesiąca mogą pojawić się jako wykonane w następnym – uważaj na to i postaraj się spełniać ten warunek w pierwszych dniach każdego miesiąca! Wyłączone są wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów,
– zalogowania się minimum 1 raz w miesiącu do aplikacji mobilnej „Santander Mobile”;

Kroki niezbędne do otrzymania premii. Wyświetl w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Zależnie od dnia podpisania umowy w obecności kuriera (NIE złożenia wniosku), warunki spełniasz zgodnie z fragmentem regulaminu promocji:

Dla kont założonych we wrześniu 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: wrzesień, październik, listopad lub październik, listopad, grudzień.
Dla kont założonych w październiku 2020 r. warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: październik, listopad, grudzień lub listopad, grudzień, styczeń 2021 r..

Fragment regulaminu promocji

Należy wyrazić zgody opisywane w regulaminie oraz w poniższym cytacie:

– zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat
i Prowizji,
– zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
– zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
– zgodę na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (EKK),
z zastrzeżeniem, że zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 30 października 2020 r. i powinny być utrzymane co najmniej do końca okresu trwania promocji.

Fragment regulaminu promocji

Dodatkowe 50zł otrzymasz za wpisanie podczas wypełniania wniosku, kodu 1013033475 w polu „kod polecający” jak na poniższym obrazku oraz wydanie co najmniej 300zł do końca następującego miesiąca po założeniu konta (czyli października lub listopada w Twoim przypadku). W tych transakcjach musi się znaleźć co najmniej jedna wykonana za pośrednictwem BLIKa. Wyłączone są wypłaty z bankomatów.

Wpisz kod polecający jak na powyższym obrazku w 5 etapie wniosku, aby otrzymać dodatkowe 50zł!

Obowiązkowo musisz wybrać kartę MasterCard – w przypadku wyboru produktu firmy Visa, tracisz prawo do bonusu 50zł.

Zobacz obrazek w pełnym oknie – Kliknij tutaj!

Promocje 200zł i 50zł są niezależne – jeśli nie spełnisz warunków jednej, nie tracisz prawa do uzyskania nagrody z drugiej, co jest dobrą wiadomością.

Załóż konto już teraz!

Link do złożenia wniosku (powyższy baner również przekierowuje do wniosku): Kliknij tutaj!

Jak otrzymać dodatkowe 300zł premii w gotówce?

Kolejny bonus związany z kontem „Jakie Chcę” to zwrot w wysokości 1% (nie więcej niż 25zł każdego miesiąca) za każdy rachunek opłacony z jego salda. Akcja trwa rok od założenia konta, a więc łącznie otrzymasz tytułowe 300zł nagrody. Zwrotowi podlegają rachunki za: gaz, prąd, internet, telefon i telewizję. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Aby płatność została objęta zwrotem, należy jednorazowo okazać w banku ostatnią fakturę lub rachunek za daną usługę (musi być na niej widoczne nazwisko posiadacza konta bankowego), gdzie będzie widniał numer rachunku do wpłat, i opłacać ją z naszego konta „Jakie Chcę”. Konieczność ponownego okazania rachunku do płatności pojawia się, gdy zmieni się konto dostawcy mediów, na które dokonujemy płatności.

Szczegółowy regulamin akcji: Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Jakie Chcę” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku Santander pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto „Jakie Chcę”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług Santander Banku i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

  • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za nas wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni nas do utrzymania konta);
  • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że “na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika Santander Banku o chęci zamknięcia przez nas konta). Dyspozycja nie obejmuje wyłączenia dostępu do bankowości elektronicznej – taką rezygnację możemy złożyć wyłącznie w placówce banku;
  • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ bank nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; dokumenty muszą być potwierdzone przez notariusza – w przeciwnym wypadku nie będą brane pod uwagę);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: