[Tymczasowo wstrzymane] Revolut, czyli rewolucja w bankowości! Teraz z 23zł bonusu za rejestrację i darmową kartą!

Revolut to działający od 2015 roku fintech (organizacja świadcząca usługi finansowe), który zebrał miliony klientów na całym świecie swoim rewolucyjnym podejściem do wielowalutowości. Możemy dzięki niemu zaoszczędzić na przewalutowaniach (płacimy za walutę obcą cenę bardzo zbliżoną do giełdowej), a podczas podróży nie musimy korzystać z usług drogich kantorów i nie mamy problemu z pozostałymi drobnymi monetami, których nie możemy później wymienić. Zakupy w internecie stają się prostsze – unikamy ogromnych prowizji sklepów (np. AliExpress, Amazon) czy pośredników płatności (np. PayPal’a). W końcu płacimy tyle, ile powinniśmy!

Cechy konta Revolut:

Mamy do wyboru 3 plany miesięczne widoczne poniżej. Podstawowy jest bezpłatny w prowadzeniu, a dla większości zainteresowanych jego funkcjonalność będzie w pełni wystarczająca.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze – Kliknij tutaj!

Jak możemy zauważyć, plany „Premium” oraz „Metal” są skierowane głównie do osób często podróżujących lub wydających duże kwoty kartą płatniczą (przykładem jest „Zwrot 0.1% wartości zapłaconych kartą w Europie” w przypadku planu „Metal”). Niemniej jednak plan „Standard” to najlepszy sposób, aby poznać pełną funkcjonalność aplikacji i ew. podjąć decyzję o wykupieniu opcji płatnej.

W chwili pisania tego artykułu zyskujemy również:

 • bezpłatną dostawę karty fizycznej MasterCard (współpracuje z ApplePay oraz GooglePay).
 • bezpłatną kartę wirtualną, która może być przydatna podczas zakupów w internecie (nie podajemy wtedy danych karty fizycznej). Jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnego.
 • bezpłatne karty jednorazowe, czyli rozszerzone karty wirtualne, których numery zmieniają się po każdej transakcji (zapewnia ochronę przed oszustwami internetowymi)
 • możliwość inwestowania w wiodące kryptowaluty z poziomu aplikacji
 • funkcjonalność „Sejf Vault”, pozwalającą na utworzenie „skarbonki” na określony cel. Możemy założyć ją również wspólnie ze znajomymi, którzy posiadają konta Revolut i razem odkładać na np. wymarzone wakacje!
 • przelewy międzybankowe w walutach obcych
 • i wiele innych, przydatnych opcji!

Jak założyć konto Revolut?

Na chwilę obecną możemy skorzystać z promocji bezpłatnej dostawy karty MasterCard pod nasz adres oraz 23zł bonusu za założenie konta (dzięki bonusowi powitalnemu na Bonusway). Aby to zrobić, musimy zarejestrować się na stronie Bonusway z tego linka (promocja obowiązuje tylko przy bezpośredniej rejestracji – nie wyłączajcie tej strony do momentu podania swoich danych!): Kliknij tutaj – link do Bonusway!

 • Po potwierdzeniu swojego adresu e-mail, logujemy się na stronę bonusway.pl, wpisujemy w wyszukiwarkę „Revolut” (po lewej stronie) i klikamy „Przejdź do sklepu”.
 • Zostaniemy przekierowani na stronę rejestracji w Revolut, podajemy tam swój numer telefonu i kończymy rejestrację z poziomu naszego smartfona.
 • Revolut to instytucja finansowa – nie zapomnij o przeczytaniu regulaminu, który akceptujesz!
 • Po 24 godzinach od rejestracji, sprawdzamy nasz profil na stronie Bonusway. Powinniśmy mieć saldo bliskie 23zł. Jeśli nie, zgłaszamy naszą rejestrację w Revolut poprzez formularz „Gdzie jest mój bonus?” na dole strony Bonusway.
 • To wszystko! Bonus powinien zostać zaakceptowany w ciągu miesiąca.
 • Jeśli transakcja przeszła z „w trakcie realizacji” na „gotowe do wypłaty” i nasze saldo przekracza 40zł (możemy je zwiększyć poprzez zakupy cashback w sklepach internetowych jak np. AliExpress) , pieniądze wypłacimy wchodząc tutaj: Kliknij tutaj – link do Bonusway!
 • Naciskamy przycisk „Wypłać zwrot” i postępujemy zgodnie z instrukcjami na stronie. Wypłata jest realizowana na konto bankowe lub PayPal.

Jak zamówić bezpłatną kartę fizyczną Revolut?

Aby zamówić swoją bezpłatną kartę Revolut, wystarczy że po zalogowaniu wejdziemy w zakładkę „Karty” na dole aplikacji i klikniemy „zamów bezpłatną kartę fizyczną”. Wybieramy jej wygląd (inne niż standardowe są dodatkowo płatne) i przechodzimy do metod dostawy przesyłki. Dostawa standardowa jest bezpłatna (ekspresowa u góry również, ale wiąże się to ze zmianą planu Revolut na „Premium”, który kosztuje 29.99zł/miesiąc). Zaznaczcie tak, jak na poniższym obrazku:

Gotowe! Wasza karta przyjdzie Wam do skrzynki listowej pod adresem, który podaliście podczas rejestracji konta Revolut w terminie przewidywanym podczas jej zamawiania. Oczekując na kartę, możecie bezproblemowo używać kart wirtualnych i jednorazowych do płatności w internecie, a także w sklepach stacjonarnych poprzez GooglePay.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za promocję, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotami odpowiedzialnymi i ustalającymi warunki są Bonusway oraz Revolut. Biorąc udział w promocji, oświadczasz, że akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: