[ZAKOŃCZONA] Revolut, czyli rewolucja w bankowości! Teraz ze 100 zł bonusem!

Revolut to działający od 2015 roku fintech (organizacja świadcząca usługi finansowe), który zebrał miliony klientów na całym świecie swoim rewolucyjnym podejściem do wielowalutowości. Możesz dzięki niemu zaoszczędzić na przewalutowaniach (płacisz za walutę obcą cenę bardzo zbliżoną do giełdowej), a podczas podróży nie musisz korzystać z usług drogich kantorów i nie masz problemu z pozostałymi drobnymi monetami, których nie możesz później wymienić. Zakupy w internecie stają się prostsze – unikasz ogromnych prowizji sklepów (np. AliExpress, Amazon) czy pośredników płatności (np. PayPal’a). W końcu płacisz tyle, ile powinieneś!

Promocja w dużym skrócie…

Załóż bezpłatne konto Revolut z poniższego banneru/linka, zasil je dowolną kwotą ze swojego banku lub karty i zamów fizyczną kartę Revolut „standard”. Dokonaj nią lub kartą wirtualną łącznie minimum 3 transakcje – każda na dowolną kwotę. Na spełnienie wszystkich warunków masz czas do 13 maja 2021 roku. Otrzymasz za to 100 zł w gotówce. 😉

Cechy konta Revolut:

Mamy do wyboru 4 plany miesięczne widoczne poniżej. Podstawowy jest bezpłatny w prowadzeniu, a dla większości zainteresowanych jego funkcjonalność będzie w pełni wystarczająca.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze – Kliknij tutaj!

Jak możesz zauważyć, plany „Premium” oraz „Metal” są skierowane głównie do osób często podróżujących lub wydających duże kwoty kartą płatniczą (przykładem jest bezpłatne ubezpieczenie medyczne lub od opóźnienia lotu/bagażu). Niemniej jednak plan „Standard” to najlepszy sposób, aby poznać pełną funkcjonalność aplikacji i ew. podjąć decyzję o wykupieniu opcji płatnej.

W chwili pisania tego artykułu zyskujesz również:

  • tanią dostawę karty fizycznej Revolut (współpracuje z ApplePay oraz GooglePay).
  • bezpłatną kartę wirtualną, która może być przydatna podczas zakupów w internecie (nie podajemy wtedy danych karty fizycznej). Jest to rozwiązanie znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnego.
  • bezpłatne karty jednorazowe, czyli rozszerzone karty wirtualne, których numery zmieniają się po każdej transakcji (zapewnia ochronę przed oszustwami internetowymi)
  • możliwość inwestowania w wiodące kryptowaluty/akcje z poziomu aplikacji
  • funkcjonalność „Sejf Vault”, pozwalającą na utworzenie „skarbonki” na określony cel. Możesz założyć ją również wspólnie ze znajomymi, którzy posiadają konta Revolut i razem odkładać na np. wymarzone wakacje!
  • przelewy międzybankowe w walutach obcych
  • i wiele innych, przydatnych opcji!

Jak założyć konto Revolut tak, aby otrzymać 100 zł premię?

Na chwilę obecną możesz skorzystać z naszej wewnętrznej promocji, dzięki której otrzymasz 100 zł bonusu za założenie konta i zamówienie karty. Po spełnieniu warunków, zgłoś się do nas na Facebooku lub w formularzu dostępnym na stronie w celu wypłacenia nagrody!

Tak jak w przypadku innych promocji, nagrodę otrzymasz za rejestrację jako nowy użytkownik i spełnienie kilku bardzo prostych warunków. Kliknij w poniższy link lub banner, postępuj zgodnie z instrukcjami i doładuj swoje nowo otwarte konto Revolut przy pomocy karty lub łącząc swoje konto bankowe na dowolną kwotę. Zamów fizyczną kartę Revolut („standard”) i wykonaj nią lub kartą wirtualną łącznie minimum 3 transakcje na dowolną kwotę. Gotowe! Zgłoś się do nas po wypłatę nagrody (nie otrzymasz jej bezpośrednio od Revolut). Czas na spełnienie wszystkich powyższych warunków masz do 13 maja 2021 roku.

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ W BANNER/LINK PONIŻEJ!

Link do wniosku (powyższy banner również do niego przekierowuje): Kliknij tutaj!

Jak zamówić kartę fizyczną Revolut?

Aby zamówić swoją kartę Revolut, wystarczy że po zalogowaniu wejdziesz w zakładkę „Karty” na dole aplikacji i klikniesz „zamów kartę fizyczną”. Wybierz kartę „standard”, która jest bezpłatna. Dostawa standardowa jest najtańsza, polecamy wybór tej opcji.

Gotowe! Twoja karta przyjdzie do skrzynki listowej pod adresem, który podałeś podczas rejestracji konta Revolut w terminie przewidywanym podczas jej zamawiania. Oczekując na kartę, możesz bezproblemowo używać kart wirtualnych i jednorazowych do płatności w internecie, a także w sklepach stacjonarnych poprzez GooglePay.

Jak zamknąć konto w Revolut?

Jeśli nie jesteś zainteresowany dalszym korzystaniem z Revolut, możesz je zamknąć postępując zgodnie z oficjalną instrukcją:

Nie zalecamy zamykania konta Revolut, ponieważ założenie nowego konta z tym samym numerem telefonu komórkowego jest procesem niezwykle długotrwałym. Prowadzenie konta standardowego, z którego na co dzień nie korzystasz, jest całkowicie bezpłatne.

Wycinek ze strony revolut.com

Jeśli mimo wszystko chcesz zamknąć konto, zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji, przejdź do sekcji Ustawienia, kliknij Zamknij konto i wykonaj instrukcje, które pojawią się na ekranie.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: