[Zakończone] Brytyjski serwis cashback Quidco! 50zł (10£) bonusu za rejestrację!

UWAGA! Serwis Quidco przestał być dostępny dla użytkowników spoza Wielkiej Brytanii. Jeśli dalej posiadacie tam konto i nie zostało ono zablokowane, w miarę możliwości wypłacajcie zgromadzone środki, ale nie bierzcie udziału w innych akcjach.

Quidco to bezpośredni konkurent Topcashback UK na rynku brytyjskim i międzynarodowym. Polecany za dobre wsparcie, liczne akcje promocyjne (np. bonus 25zł (5£) za dokonanie 3 transakcji danego miesiąca bez względu na ich wartości), szybkie naliczenia i akceptacje zwrotów. Działa on na identycznej zasadzie jak wszystkie pozostałe serwisy cashback, a więc nie widzimy sensu opisywać go bardziej szczegółowo (uniwersalny poradnik jest dostępny pod tym linkiem: Kliknij tutaj!).

Wypłaty są realizowane na konto PayPal, konta bankowe w walucie GBP oraz różne karty podarunkowe – wraz z dodatkowym % bonusu.

Na dzień pisania posta Quidco oferuje 50zł bonus (10£) za pierwszą rejestrację i zgromadzenie 5£ (25zł) z potwierdzonych zwrotów cashback. Po utworzeniu nowego konta polecamy wyłączyć subskrypcję premium ze względu na jej koszt – jest to 5zł (1£) miesięcznie. Aby tego dokonać klikamy w link (Kliknij tutaj!) , logujemy się na stronę i naciskamy przycisk „Downgrade”. Jeśli nie widzimy przycisku, klikamy jeszcze raz w link (zakładka do której prowadzi jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników).

Link do rejestracji: Kliknij tutaj!

Link do formularza zgłoszenia nienaliczonej transakcji cashback: Kliknij tutaj!

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest Quidco, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.

Zostaw komentarz: