[Zakończone] Bonus 16£ (83zł) za wypróbowanie Apple Music z Quidco!

UWAGA! Serwis Quidco przestał być dostępny dla użytkowników spoza Wielkiej Brytanii. Jeśli dalej posiadacie tam konto i nie zostało ono zablokowane, w miarę możliwości wypłacajcie zgromadzone środki, ale nie bierzcie udziału w innych akcjach.

Jest to jedna z akcji, w których nie musimy inwestować niczego oprócz swojego czasu, a zysk jest bardzo obiecujący – ostatecznie spędzamy na akcji zaledwie 10 minut. 🙂 Poradnik widoczny poniżej poprowadzi Cię krok po kroku, jak wykonać tą akcję, aby zarobić. Quidco oferuje nam bonus w wysokości do 6£ (31zł) za rozpoczęcie 3-miesięcznego, bezpłatnego okresu próbnego Apple Music, a jeśli nie mamy konta w ich serwisie cashback, otrzymamy dodatkowe 10£ (52zł) za rejestrację z poniższego linka! Łącznie daje nam to tytułowe 83zł w 10 minut. 🙂 Akcja jest dostępna od paru miesięcy, dlatego możemy przedstawić Wam dowody wypłat (znajdują się one w zakładce na naszej stronie), które potwierdzają realną szansę zarobku!

Jak wykonać akcję?

  1. Zarejestruj się na stronie Quidco – Kliknij tutaj! – Ważne jest, aby zrobić to bezpośrednio po kliknięciu – wpisując adres strony w Google/Przeglądarkę, nie otrzymasz bonusu 10£!
  2. Potwierdź swój adres email (nieobowiązkowe), zaloguj się na stronę i wejdź w ten link: Kliknij tutaj!
  3. Na widocznej stronie poszukaj przycisku „downgrade” i kliknij go; następnie potwierdź decyzję drugim kliknięciem- zmieniasz w ten sposób typ swojego konta na bezpłatne i dzięki temu nie zostanie Ci odjęte 5£ za członkostwo premium.
  4. Pobierz aplikację Apple Music na PC/Android/iOS i nie uruchamiaj jej jeszcze! Jeśli korzystasz z AdBlocka, pamiętaj o wyłączeniu go na czas wykonywania całej akcji!
  5. Wpisz i wyszukaj Apple Music w wyszukiwarce Quidco. Wybierz opcję „Family membership” za 14.99£. Quidco przekieruje Cię automatycznie do aplikacji Apple Music. W przypadku, gdy nie masz Apple ID, załóż nowe konto – jest ono darmowe. Jeśli masz taką możliwość i wykonujesz akcję na telefonie (nie ma to znaczenia w przypadku komputera), przepisz kod weryfikacyjny z innego urządzenia – zwiększy to szanse na powodzenie akcji! np. zaloguj się na swoją pocztę na drugim telefonie lub komputerze. 🙂
  6.  Rozpocznij 3-miesięczny bezpłatny okres próbny subskrypcji Rodzinnej (29,99 zł). Podaj swoje dane oraz dane swojej karty płatniczej. – Jest to bezpieczne, NIE POBIERZE CI ŻADNYCH ŚRODKÓW! – za kilka dni anuluj tą subskrypcję, gdy tylko bonus pojawi się na Twoim koncie Quidco. 🙂
  7. Gotowe! Sprawdzaj raz dziennie, czy transakcja pojawiła się na Twoim panelu Quidco („My account” po zalogowaniu) jak na poniższym obrazku. Może to trwać do 7 dni, ale jeśli dalej nie masz nic na koncie, zgłoś się do nas poprzez zakładkę „Kontakt”. Pamiętaj o anulowaniu subskrypcji Apple Music przed upłynięciem 90 dni od rejestracji! Wartość cashback powinna wynosić 5.96£ lub 2.94£ jak na obrazku poniżej.

Jak wypłacić zgromadzony bonus?

  • Jeśli pojawiło Ci się 5.96£, to spełniłeś warunek zgromadzenia >5£ na koncie, a więc łącznie otrzymasz tytułowe 16£ (83zł) na swoje konto PayPal lub Revolut. – Wypłaty dokonasz poprzez zakładkę „withdraw” będąc zalogowanym na stronie. Cashback musi mieć status „confirmed” – najczęściej pojawia się on po dwóch miesiącach od wykonania akcji.
  • W drugim przypadku musisz „dozbierać” brakujące 2.06£ (10zł) np. poprzez zakupy z cashback – w chwili pisania tego artykułu Quidco oferuje 4% zwrotu za zakupy na AliExpress, a więc wystarczy, że łącznie wydasz tam ok. 250zł i dzięki temu „odblokujesz” dodatkowe 52zł (10£) do wypłaty. Zgromadzone środki „nie przeterminują się” – możesz zbierać drobniejsze kwoty z dowolnej ilości zamówień zamiast dokonania jednego większego zakupu z cashback. Jeśli jednak nie chcesz dalej czekać, możesz wypłacić należne Ci 2.94£ na dowolne konto PayPal, Revolut lub w formie karty podarunkowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z nami!

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest firma, w której promocji zamierzamy wziąć udział, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.

2 thoughts on “[Zakończone] Bonus 16£ (83zł) za wypróbowanie Apple Music z Quidco!

Zostaw komentarz: