Planetplus – polski serwis cashback!

Link do promocji 7zł za rejestrację + 15% cashback w Zalando Lounge(musisz być zarejestrowany z linku do rejestracji znajdującego się poniżej): Kliknij tutaj!

Planetplus to polski serwis cashback o rosnącej popularności. Warty uwagi ze względu na przejrzystą stronę, wysokie stawki i polskojęzyczne wsparcie. Nie oferuje bonusu za rejestrację, ale polecamy go jako serwis do codziennego korzystania – jest intuicyjny i w większości przypadków oferuje najlepszy % zwrotu. Dostępna do pobrania wtyczka ułatwia zakupy – sama informuje, czy dany sklep współpracuje z serwisem.

Wypłaty

Transfer oszczędności jest możliwy po uzbieraniu 20zł i nic nie kosztuje. Aby go wykonać, logujemy się na swój profil i klikamy przycisk „Wypłać cashback” widoczny pod saldem. Realizacja następuje w środę następnego tygodnia po utworzeniu zlecenia. Dostępne metody: konto bankowe, PayPal, wsparcie wybranej fundacji;

Link do rejestracji w PlanetPlus: Kliknij tutaj!

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest PlanetPlus, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.

Zostaw komentarz: