[ZAKOŃCZONA] PKO BP powraca z atrakcyjnym bonusem! Teraz nawet 350 zł za łatwe warunki!

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski (skrót PKO BP) to największy bank działający w Polsce, o polskim kapitale i ponad 10 milionach klientów. Założony w 1948 roku, wyróżnia się przejrzystymi opłatami, licznymi placówkami oraz atrakcyjną ofertą kont osobistych oraz oszczędnościowych. To za jego pośrednictwem mamy możliwość nabycia m.in. obligacji skarbowych, które są aktualnie znacznie korzystniejszym sposobem ulokowania swoich oszczędności w porównaniu do lokat. Aktualna promocja pozwala Ci otrzymać kartę podarunkową o wartości odpowiednio 150/250/350 zł do serwisu Allegro za założenie bezpłatnego konta oraz spełnienie bardzo prostych (wyjątkowo porównując z innymi bankami) warunków.

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto z kartą płatniczą, wyraź wszystkie zgody marketingowe i po złożeniu wniosku powróć na stronę promocji, aby zarejestrować się w oddzielnym formularzu. Wykonaj łącznie min. 5 transakcji kartą lub kodami BLIK na dowolne kwoty w każdym z trzech pełnych miesięcy po założeniu konta. Otrzymasz za to 150 zł. Dodatkowy bonus (maksymalnie 2 x 100 zł) otrzymasz za otwarcie konta dla dziecka PKO Konto Pierwsze lub PKO Konto Dziecka i wykonanie na nich minimum 2 transakcji kartą w każdym z dwóch pełnych miesięcy.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta „PKO Konto Za Zero”:

Bez względu na Twój wiek, otrzymujesz bardzo korzystne warunki prowadzenia rachunku i obsługi dołączonej karty debetowej – prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, natomiast w przypadku karty płatniczej musisz wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (również w internecie, na dowolną kwotę) lub kodami BLIK w każdym miesiącu, w którym jesteś posiadaczem konta. Jeśli tego nie zrobisz, opłata miesięczna za kartę wyniesie 10zł.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak widać na powyższej grafice, nie trzeba wiele, aby nic nie płacić za posiadanie konta w PKO BP, zachęcamy do jego założenia ze względu na bardzo atrakcyjny bonus! 🙂

Uwaga! Wypłaty w bankomatach nienależących do PKO BP przy użyciu karty płatniczej wiążą się z opłatą 10zł, w przypadku użycia BLIKa (kod z aplikacji mobilnej IKO) jest to 0zł!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Jak w przypadku akcji innych banków, również ta kierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających polski dowód osobisty. Musisz być również nowym klientem banku, czyli od 1 stycznia 2020 roku nie możesz mieć konta osobistego w PKO BP lub być współposiadaczem jakiegokolwiek.

Nowy klient w przypadku PKO Konta za Zero określa: osobę fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, mającą adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także działającą jako konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny, która w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 12 maja 2021 r. włącznie nie posiadała lub nie była współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku (nie dotyczy kont Inteligo)…

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać 150 zł kartę podarunkową do Allegro za założenie konta?

Promocja jest ograniczona do 27.06.2021 roku lub wyczerpania puli 2000 wniosków – patrząc na atrakcyjność tej oferty, zalecamy jak najszybsze złożenie wniosku!

Zgodnie z poniższą grafiką, musisz otworzyć „PKO Konto Za Zero” Z KARTĄ PŁATNICZĄ przed 27 czerwca 2021 roku oraz wyrazić wszystkie zgody marketingowe (muszą być aktywne do dnia wydania ostatniej nagrody).

Po złożeniu wniosku o konto, musisz zarejestrować się jeszcze w formularzu na stronie promocji ponownie wchodząc na nią z poniższego banneru lub linka, wybierając nagrodę, o którą chcesz się ubiegać!

W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta wykonaj łącznie min. 5 transakcji kartą lub kodami BLIK (co i tak należy robić w każdym miesiącu, aby nie zostać obciążonym opłatą za kartę płatniczą) na dowolne kwoty.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak otrzymać nagrodę dodatkową do 200 zł?

Ten bonus jest podzielony na dwie części – każda po 100 zł. Otrzymasz je za założenie PKO Konto Pierwsze z kartą Visa lub PKO Konto Dziecka oraz Kartę Junior dla swojego dziecka (maksymalnie 2 konta) oraz wykonanie na nich minimum 2 transakcji kartą w każdym z dwóch pełnych miesięcy na dowolne kwoty.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich premii?

  • pierwsze 50 zł z nagrody głównej otrzymasz do 20 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków dla maja lub czerwca (termin zależy od daty otwarcia konta),
  • drugie 100 zł z nagrody głównej zasili Twój budżet również do 20 dnia następnego miesiąca po wykonaniu wszystkich czynności wymaganych przez akcję (czyli we wrześniu lub październiku),
  • nagroda dodatkowa 100 lub 200 zł trafi do Ciebie do 20 dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji, czyli najpóźniej w sierpniu lub wrześniu;

Jak założyć PKO Konto Za Zero, aby otrzymać bonus?

To proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut! 🙂 Niestety, w przypadku konta z premią nie masz możliwości otwarcia konta w placówce/na selfie w aplikacji – musisz wybrać opcję z kurierem. Aby rozpocząć cały proces, klikasz w poniższy banner lub link, następnie „Otwórz konto – kurier” i postępujesz zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych!

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google “PKO BP” i założyć konta z bonusem!

Pamiętaj o powrocie na stronę po złożeniu wniosku w celu rejestracji w oddzielnym formularzu – to warunkuje uzyskanie przez Ciebie nagrody!

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „PKO Konto Za Zero” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku PKO BP pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto „PKO Konto Za Zero”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z posiadanego rachunku, możesz go zamknąć (złożenie wypowiedzenia przed wypłatą nagrody powoduje jej utratę) – aby to zrobić, musisz stawić się w placówce banku lub przesłać listownie pisemne wypowiedzenie usług. Polecamy pierwszą opcję, ponieważ pracownik banku pomoże nam w dopilnowaniu wszystkich spraw, a PKO BP jest liderem pod względem ilości siedzib na terenie Polski. W przypadku opcji listownej, gotowy wzór wypowiedzenia możemy pobrać z tej strony: Kliknij tutaj – wzór wypowiedzenia!

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: