[ZAKOŃCZONE] HIT! Bon 200zł Allegro za założenie Konta „Za Zero” w PKO BP! Wypłata nawet 25.09.2020!

PULA NAGRÓD ZOSTAŁA WYCZERPANA. ZACHĘCAMY DO OBSERWOWANIA NASZEGO BLOGA, GDZIE POJAWIAJĄ SIĘ NOWE, PODOBNE PROMOCJE!

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski (skrót PKO BP) to największy bank działający w Polsce, o polskim kapitale i ponad 10 milionach klientów. Założony w 1948 roku, wyróżnia się przejrzystymi opłatami, licznymi placówkami oraz atrakcyjną ofertą kont osobistych oraz oszczędnościowych. To za jego pośrednictwem mamy możliwość nabycia m.in. obligacji skarbowych, które są aktualnie znacznie korzystniejszym sposobem ulokowania swoich oszczędności w porównaniu do lokat. Aktualna promocja pozwala nam otrzymać kartę podarunkową o wartości 200zł do serwisu Allegro za założenie bezpłatnego konta oraz spełnienie bardzo prostych (wyjątkowo porównując z innymi bankami) warunków.

Cechy konta „PKO Konto Za Zero”:

Bez względu na nasz wiek, otrzymujemy bardzo korzystne warunki prowadzenia naszego rachunku i obsługi dołączonej karty debetowej – prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne, natomiast w przypadku karty płatniczej musimy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (np. w sklepie, na dowolną kwotę) lub BLIKiem w każdym miesiącu, w którym jesteśmy posiadaczami konta. Jeśli tego nie zrobimy, opłata miesięczna za kartę wyniesie 10zł.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak widać na powyższej grafice, nie trzeba wiele, aby nic nie płacić za posiadanie konta w PKO BP, zachęcamy do jego założenia ze względu na bardzo atrakcyjny bonus! 🙂

Uwaga! Wypłaty w bankomatach nienależących do PKO BP przy użyciu karty płatniczej wiążą się z opłatą 10zł, w przypadku użycia BLIKa (kod z aplikacji mobilnej IKO) jest to 0zł!

Jak otrzymać 200zł kartę podarunkową do Allegro za założenie konta?

Promocja jest ograniczona do 18.09.2020 roku lub wyczerpania puli 3000 wniosków – patrząc na atrakcyjność tej oferty, zalecamy jak najszybsze złożenie wniosku! Promocja może się skończyć dosłownie jutro! Jej uczestnikiem może być osoba spełniająca warunki zawarte w cytacie:

Uczestnik promocji to osoba, która […] w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. włącznie nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo;

Wycinek regulaminu promocji „JESZCZE WYGODNIEJ” ze strony Banku PKO BP

Zgodnie z poniższą grafiką, musimy otworzyć „PKO Konto Za Zero” Z KARTĄ PŁATNICZĄ przed 18 września 2020 roku oraz wyrazić wszystkie zgody marketingowe (muszą być aktywne aż do dnia wydania nagrody). iPKO to dostęp do banku z poziomu strony internetowej, musimy go aktywować przed dniem otrzymania karty podarunkowej (czyli nadać hasło podczas pierwszego logowania).

Następnie rejestrujemy się na stronie: www.pkobp.pl/wygodniej JUŻ PO ZAŁOŻENIU KONTA Z PONIŻSZEGO BANNERU/LINKA! Dodatkowym warunkiem jest wykonanie co najmniej 3 transakcji kartą oraz 3 BLIKiem (czyli łącznie min. 6) przed 9.10.2020 (co i tak należy robić w każdym miesiącu, aby nie zostać obciążonym opłatą za kartę płatniczą). Zalecamy zrobić wymagane 3 transakcje jeszcze przed 31.08.2020, ponieważ otrzymamy wtedy naszą nagrodę już do 25.09.2020! W przeciwnym wypadku karta podarunkowa zostanie nam przekazana w formie elektronicznej nie później niż 6 listopada 2020 roku.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak założyć PKO Konto Za Zero, aby otrzymać bonus?

To proste i nie zajmie Ci więcej niż 5 minut! 🙂 Niestety, w przypadku bonusu nie mamy możliwości otwarcia konta w placówce/na selfie w aplikacji – musimy wybrać opcję z kurierem. Aby rozpocząć cały proces, klikamy w poniższy banner lub link, następnie „Otwórz konto – kurier” i postępujemy zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych i przeczytaniu dokumentów, które podpisujesz!
Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możemy wpisać w Google “PKO BP” i założyć konta z bonusem!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Pamiętajmy o rejestracji na stronie: www.pkobp.pl/wygodniej po złożeniu wniosku – to warunkuje nasz udział w promocji!

Gdzie znajdę regulaminy konta „PKO Konto Za Zero” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku PKO BP pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto „PKO Konto Za Zero”?

Po otrzymaniu nagrody nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadane konto zamknąć – aby to zrobić, musimy stawić się w placówce banku lub przesłać listownie pisemne wypowiedzenie usług. Polecamy pierwszą opcję, ponieważ pracownik banku pomoże nam w dopilnowaniu wszystkich spraw; PKO BP jest liderem pod względem ilośći siedzib na terenie Polski. W przypadku opcji listownej, gotowy wzór wypowiedzenia możemy pobrać z tej strony: Kliknij tutaj – wzór wypowiedzenia!

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: