[ZAKOŃCZONA] Otrzymaj 150zł za założenie konta „Przekorzystne” od banku Pekao bez wychodzenia z domu!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, Bank Pekao wychodzi do nas z propozycją otrzymania bonusu w kwocie 150zł za założenie konta „Przekorzystne z kartą i aplikacją PeoPay”. Jest to o tyle wyjątkowa oferta, że sam proces wypełniania wniosku odbywa się w pełni on-line (bez udziału kuriera, który przynosi umowę do podpisania). Konto oferuje nam atrakcyjne bonusy, niektóre z nich wymieniliśmy poniżej.

Cechy konta „Przekorzystne”:

  • Do ukończenia 26. roku życia 0 zł za prowadzenie Konta Przekorzystnego, obsługę karty do tego konta oraz brak prowizji banku za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowe, czyli są dla nas bezpłatne.
  • Powyżej tego wieku musimy spełnić poniższe warunki, aby zostać zwolnionym z opłaty: 0 zł w przypadku wpływu na konto w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 500 zł pojedynczym przelewem z zewnątrz lub z konta firmowego w Banku Pekao S.A. i min. 1 płatności kartą debetową do konta lub aplikacją PeoPay.
  • Atrakcyjna promocja lokaty 3% w skali roku – 3 miesięczna, do 10 000zł.
  • Program „Bezcenne chwile”, w którym zbieramy punkty wymienialne na atrakcyjne nagrody. Dodatkowy bonus 50zł w postaci punktów za przystąpienie do akcji. UWAGA! Przy składaniu wniosku musimy wybrać kartę MasterCard (Visa nie jest objęta tym programem).

Jak otrzymać nagrodę w wysokości 150 zł przy założeniu konta?

W przypadku tej promocji, warunki są wyjątkowo łatwe do spełnienia – w każdym z czterech miesięcy musimy:

  • wykonać co najmniej 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay,
  • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay,
  • otrzymać pojedynczy wpływ w kwocie minimalnie 500zł (nie może być to wpłata gotówki we wpłatomacie – możecie natomiast wysłać przelew z innego rachunku/od znajomego i później od razu go odesłać);

Aby otrzymać 100 zł premii, należy: do 30.06.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta w aplikacji PeoPay lub online na pekao.com.pl/konto (jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, umowę można zawrzeć w oddziale naszego banku), do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium i w każdym z trzech kolejnych miesięcy spełnić oba warunki aktywności, tzn. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay, a także zalogować się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji. Nagroda 100zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30.11.2020 r.

Wycinek warunków ze strony Banku Pekao S.A.

Sam proces rejestracji ilustruje poniższy obrazek:

W przypadku, gdy nasza weryfikacja selfie się nie powiedzie, możemy dokończyć wniosek w placówce banku. Będzie nam wtedy potrzebny numer telefonu osoby polecającej, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz/fanpage @returneopl w celu jego uzyskania!

Kiedy otrzymamy naszą nagrodę?

Nagroda 100zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30.11.2020 r.

Wycinek warunków ze strony Banku Pekao S.A.

Jak wziąć udział w promocji?

Stronę, na której wypełnimy wniosek o założenie Konta „Przekorzystne” w Banku Pekao S.A. znajdziemy klikając poniższy baner lub wchodząc w link: Kliknij tutaj – przekierowanie do wniosku!

PROMOCJA OBOWIĄZUJE DO 30.06.2020!

Gdzie znajdę regulaminy Konta „Przekorzystne” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Pekao S.A. pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć Konto „Przekorzystne”?

Konto w Pekao S.A. możemy zamknąć podczas wizyty w oddziale banku. Najlepiej, jeśli będzie to placówka, którą wybraliśmy podczas zakładania konta on-line.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za promocję, powyższy post ma charakter informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym i ustalającym warunki jest Bank Pekao S.A. Biorąc udział w promocji, oświadczasz, że akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronie docelowej banku.

Zostaw komentarz: