[Do 31.10] Przekorzystne konto dla młodych od banku Pekao S.A. – teraz ze 150 zł bonusem!

Pekao S.A. to bank o długiej historii i stale rosnącej popularności. Założony w 1929 roku, dziś obsługuje ponad 6 milionów klientów na terenie Polski. Cechuje się bardzo atrakcyjnymi warunkami prowizji, dobrą obsługą klienta i częstymi promocjami. W obecnej możesz zgarnąć nawet 150 zł – zapraszamy do lektury! 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż bezpłatne Konto Przekorzystne dla młodych i w każdym z trzech następujących miesięcy wykonaj min. 5 transakcji kartą/kodem BLIK na dowolne kwoty. Otrzymasz za to 150 zł przelewem na swoje konto.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta „Przekorzystne”:

Bank Pekao S.A. miło zaskakuje przejrzystością opłat, jak również ofertą dla młodych – do ukończenia 26 roku życia, konto jest bezwarunkowo bezpłatne.

Aby konto i karta były bezpłatne powyżej tego wieku, musisz w każdym miesiącu zapewnić wpływ min. 500 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą lub kodem BLIK na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku, konto będzie Cię kosztować 9 zł za każdy miesiąc, w którym nie spełniłeś tego warunku.

Czy kwalifikuję się do udziału w akcji?

Wymagania są bardzo proste – musisz mieć min. 18 lat, ale nie więcej niż 26 i posiadać dowód osobisty. Musisz być również nowym klientem banku, czyli nie posiadać jakiegokolwiek konta lub lokaty od 1 stycznia 2019 roku. Jeśli posiadałeś kiedyś konto/lokatę w tym banku i zamknąłeś je przed tym okresem, możesz śmiało brać udział w promocji. 🙂

Jak otrzymać nagrodę w wysokości 150 zł przy założeniu konta?

Nagroda możliwa do zdobycia z Kontem Przekorzystne dla młodych zostanie Ci przyznana, jeśli podpiszesz umowę o konto wraz z kartą debetową, aktywujesz aplikację oraz w każdym z trzech miesięcy następujących po założeniu konta (listopad-grudzień-styczeń 2022 r.):

  • wykonasz przynajmniej 5 transakcji kartą płatniczą (wypłaty w bankomatach oraz transakcje zwrócone NIE liczą się) lub kodami BLIK w sklepach na dowolne kwoty;

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

Nagroda jest podzielona na 2 etapy:

  • Pierwsze 50 zł (za założenie konta) otrzymasz do końca listopada 2021 r.,
  • Nagroda 100 zł (za spełnienie warunków) zasili Twoje konto najpóźniej 28.02.2022 roku;

Jak wziąć udział w promocji?

Stronę, na której wypełnisz wniosek o założenie Konta „Przekorzystne dla młodych” w Banku Pekao S.A. znajdziesz klikając poniższy baner lub link. Wypełnij formularz swoimi danymi, pozostaw kartę MasterCard (to obowiązkowe wg. regulaminu promocji) i opcjonalnie wpisz kod polecający „883170526” jak na obrazku poniżej. Z góry dziękujemy! 🙂

Koniecznie wybierz weryfikację „na selfie” – tylko ona uprawnia do udziału w promocji! Zweryfikuj się przez stronę lub aplikację, zaznacz wszystkie zgody i zatwierdź wniosek. Gotowe! Jeśli podałeś kod polecający we wniosku, wejdź na stronę: Kliknij tutaj – formularz!, przewiń ją aż do formularza i wypełnij go podając wszystkie dane (CIS to numer klienta widoczny w umowie o konto). Dziękujemy!

W przypadku, gdy Twoja weryfikacja selfie się nie powiedzie, możesz dokończyć wniosek w placówce banku (liczą się same „chęci” jej wykonania), a nagroda i tak zostanie Ci przyznana.

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ W BANNER PONIŻEJ!

Link do złożenia wniosku (powyższy banner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy Konta „Przekorzystne” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Pekao S.A. pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć Konto „Przekorzystne”?

Konto w Pekao S.A. możemy zamknąć zdalnie pisząc na czacie/dzwoniąc na infolinię/pisząc przez wewnętrzną skrzynkę na stronie banku (wystarczy wyrazić taką decyzję, pracownik dopełni za nas wszystkich formalności) lub podczas wizyty w oddziale banku. Najlepiej, jeśli będzie to placówka, którą wybraliśmy podczas zakładania konta on-line.

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: