[Do odwołania] Bezpłatna karta i konto w walucie Euro w Banku N26!

N26 to niemiecki bank (nie fintech), działający w pełni on-line. Swoim obszarem obejmuje również Polskę, a środki w nim zdeponowane są objęte gwarancją niemieckiego „bankowego funduszu gwarancyjnego”, czyli w razie upadłości banku, otrzymamy pełny ich zwrot do kwoty 100 000€. Bank N26 to bardzo proste zasady prowadzenia konta i wiele korzyści, poznajmy niektóre z nich:

  • Bezwarunkowe, bezpłatne prowadzenie konta w wariancie „Standard”,
  • Rachunek bankowy w walucie Euro (€),
  • Bezpłatna karta płatnicza MasterCard,
  • Bezpłatne 5 wypłat w bankomatach w walucie Euro (€) na miesiąc,
  • Wsparcie dla płatności telefonem (ApplePay i GooglePay);

Plany taryfowe Banku N26:

Tak jak w przypadku Revolut, Bank N26 daje nam możliwość wyboru między trzema planami miesięcznymi.

Otwórz obrazek w pełnym oknie: Kliknij tutaj!

Możemy zauważyć, że plany płatne są kierowane głównie do podróżujących – wliczają się w nie np. ubezpieczenia medyczne, wypożyczonych pojazdów oraz za opóźnienie na lotnisku. Polecamy na początek wybrać bezpłatny plan „Standard” (przejście na wyższy plan może zostać wykonane w dowolnym czasie), aby zaznajomić się z oferowanymi przez bank funkcjami i podjąć rzetelną decyzję o dopłacie.

Nie ma tu żadnego bonusu za rejestrację… do czego mi potrzebne to konto?

Niestety, bonus za założenie konta w Banku N26 był częścią promocji, która zakończyła się prawie rok temu. W tym momencie otrzymujemy jedynie bezpłatną kartę, ale warto jest mieć to konto przy wybranym planie „Standard”– jest ono wtedy bezpłatne, a przyda nam się do wielu akcji publikowanych na naszej stronie. Niektóre serwisy nie wspierają konta Revolut, które w takiej sytuacji możemy zastąpić zarejestrowanym w N26! Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu przelewu na rachunek w N26, dodać jego kartę do aplikacji Revolut i wypłacić zgromadzone tam środki (możemy również użyć karty w bankomacie, ale wtedy zostanie nam naliczona prowizja w przypadku wypłaty w PLN).

Jak założyć konto w N26?

To proste, a sam proces jest bardzo podobny jak w Revolut. Aby się zarejestrować, przygotujmy:

  • Dowód osobisty/Paszport – będziemy musieli zrobić ich zdjęcie
  • Co najmniej 16€/70zł na innym koncie, z którego dokonamy pierwszego doładowania

Zaczynamy! Pobieramy aplikację „N26” z AppStore/Sklepu Play lub wchodzimy tutaj: Kliknij tutaj – rejestracja w N26! Wypełniamy formularz krok po kroku, w polu „Invite code” prosimy o podanie „karolt7867” – w taki sposób wspieracie naszego bloga i motywujecie nas do dalszej pracy, dziękujemy!

W jednym z etapów zostaniemy zapytani, w jaki sposób chcemy otrzymać kartę – polecamy wybrać opcję bezpłatną. Przechodzimy do weryfikacji dokumentów (jeśli wypełnialiśmy wniosek z poziomu komputera, konieczne będzie pobranie aplikacji „N26”). Polega ona na zrobieniu zdjęć obu stron dokumentu oraz selfie – łatwizna, prawda? 🙂 Teraz musimy doładować nasze konto kwotą >=16€. Klikamy na dole aplikacji w „Actions”, „Add money” i wybieramy interesującą nas opcję. Pierwsze doładowanie kartą płatniczą jest zwolnione z prowizji – niestety, płacąc kartą w walucie PLN prawdopodobnie zapłacimy drobną prowizję za przewalutowanie. Rozwiązaniem jest wpłata z karty/konta Revolut. Gotowe! Możemy te pieniądze od razu wypłacić (np. na Revolut) dodając kartę N26 jako źródło wpłaty przy doładowaniu. Po otrzymaniu przesyłki listownej z kartą, aktywujemy ją w aplikacji wpisując cyfry pod naszym imieniem i nazwiskiem.

Jak zamknąć konto w N26?

Jak już wspomnieliśmy wyżej, rachunek w N26 przyda nam się do wykonywania innych, dostępnych na naszej stronie akcji, więc nie warto zamykać go pochopnie, jeśli jest dla nas darmowy w prowadzeniu. Likwidację konta N26 możemy zlecić poprzez „Live chat” w aplikacji/na stronie Banku lub pisząc na adres: support@n26.com dołączając w wiadomości wypełniony formularz: Kliknij tutaj – link do formularza!
Pełne informacje o zamykaniu konta N26 znajdziecie na stronie banku: Kliknij tutaj – link do banku!

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za promocję, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest N26. Biorąc udział w promocji, oświadczasz, że akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: