[ZAKOŃCZONE] REKORD! Aż 300zł od Banku Millennium z bezpłatnym kontem 360°!

Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju. Działający od 1989 roku jako jeden z pierwszych instytucji prywatnych, oferuje nam przejrzyste warunki kont osobistych, lokat i kredytów. Polecany za wzorową obsługę klienta, intuicyjną i rozbudowaną bankowość elektroniczną oraz niskie (a często zerowe) opłaty. Tym razem możesz zgarnąć rekordowy bonus – aż 300zł (podzielony na dwie „pod-promocje”)! Jesteś zainteresowany? W poniższych punktach znajdziesz informacje, co należy zrobić – krok po kroku. 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000zł w skali roku. 🙂

Cechy konta 360° oraz 360° Student:

W przypadku, gdy nie ukończyłeś 26 r.ż., możesz założyć konto „360° Student” (wybierasz to podczas składania wniosku). Główną różnicą jest niższa opłata za prowadzenie konta oraz obsługę karty płatniczej – w przypadku „360° Student” wynosi ona 4zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonamy co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKiem.


Powyżej 26 r.ż., konto „360°” wymaga od Ciebie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000zł oraz min. 1 płatność kartą w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku zostanie od nas pobrana opłata w wysokości 15zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonaliśmy powyższych działań.

Pamiętaj, że prowadzenie tego konta może być bezpłatne przy stosunkowo małym wysiłku – każdy przecież wykonuje co najmniej 1 płatność miesięcznie w sklepie, prawda? 🙂

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możesz być posiadaczem jakiegokolwiek produktu banku na dzień składania wniosku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w Banku Millennium w przeszłości, możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że nigdy nie otrzymałeś premii (takiej jak w tej akcji) za założenie konta.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać pierwsze 200zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, w listopadzie, grudniu i styczniu każdorazowo musisz zapewnić wpływy zewnętrzne większe od 1000zł na nasze konto oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKiem. Twoje konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybieramy je podczas składania wniosku). Środki możesz wpłacić we wpłatomacie lub placówce banku i zgodnie z Twoim życzeniem, po ich zaksięgowaniu (pojawieniu się w saldzie konta), od razu wydać, wypłacić czy przelać z powrotem na inne konto bankowe. Nie ma tutaj minimalnego okresu, w którym byłyby one „zamrożone” na koncie Millennium. 🙂

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Wymagane jest również zainstalowanie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej na telefonie do 29.01.2021 włącznie. Jeśli zakładałeś konto „na selfie”, pamiętaj, aby do 31 października odwiedzić placówkę banku, aby złożyć wzór podpisu!

Jak zdobyć dodatkowe 100zł w tej promocji?

Jeśli chcesz otrzymać łącznie 300zł za udział w tej akcji, musisz jeszcze założyć lokatę strukturyzowaną na kwotę minimum 1000zł. Masz na to czas do końca października, czyli do 31.10. Mimo że to inwestycja, nie możesz na niej stracić – w najgorszym wypadku otrzymasz „tylko” zwrot zainwestowanego kapitału. Bank szacuje, że łączny zwrot z inwestycji wyniesie około 10,5%, a więc 3,5% w skali roku. Jeśli jesteś niecierpliwy, możesz tą lokatę zerwać w dowolnym momencie, ale wiąże się to z koniecznością uiszczenia opłaty manipulacyjnej (jej stawka zmienia się wraz z miesiącem, w którym chciałbyś to zrobić, ale nie jest większa niż 4%).

Zobacz oprazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jesteś niecierpliwy i nie chcesz „mrozić” swoich pieniędzy aż na 3 lata? Nie ma problemu! Załóż lokatę strukturyzowaną w kwocie 1000zł i zerwij ją 1 lutego 2021 roku (wg. regulaminu musisz być jej posiadaczem do 31.01.2021 r.). Zapłacisz za to 40zł opłaty manipulacyjnej (4%), ale otrzymasz 100zł premii. W ten sposób Twój zarobek powiększy się o 60zł, czyli łącznie wyniesie 260zł.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

W przypadku tej akcji, premia 200 zł oraz dodatkowa nagroda 100 zł zostaną wypłacone na Twoje nowo założone konto do 28 lutego 2021 roku. Pamiętaj o dokładnym spełnianiu warunków – jeśli tego nie zrobisz, pieniądze przepadną!

Te pieniądze mogą być Twoje dzięki tej promocji! 🙂

Jak założyć konto 360° lub 360° Student z bonusem?

To proste! Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

  • Składasz wniosek z poziomu strony na smartfonie (NIE APLIKACJI BANKU!) i weryfikujesz się zdjęciem dowodu osobistego oraz swoim selfie – zgodnie z poleceniami na ekranie; Uwaga! W przypadku tej metody, cały proces musimy przejść na telefonie, nie komputerze! Link/banner do złożenia pozostaje taki sam – jest dostępny poniżej.
  • Wypełniasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i udajesz się do placówki banku w celu podpisania umowy.
  • Otwierasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera.

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google „Millennium” i założyć konta z bonusem! Założysz wtedy konto bez nagrody!

Niezależnie, którą metodę wybierzesz, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „selfie”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zrobiłem zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy Konta 360° oraz 360° Student i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto 360° lub 360° Student?

Jeśli nie jesteś zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Banku Millennium, możesz wypowiedzieć umowę na 3 sposoby:

  • poprzez kontakt z infolinią (+48 519 284 040 lub +48 22 598 40 40),
  • złożenie dyspozycji poprzez internetową bankowość internetową,
  • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: