[ZAKOŃCZONA] Bezpłatne konto osobiste w Banku Millennium teraz z 400 zł premią!

Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju. Działający od 1989 roku jako jeden z pierwszych instytucji prywatnych, oferuje nam przejrzyste warunki kont osobistych, lokat i kredytów. Polecany za wzorową obsługę klienta, intuicyjną i rozbudowaną bankowość elektroniczną oraz niskie (a często zerowe) opłaty. Tym razem możesz zgarnąć nawet 400 zł za założenie konta 360° lub 360° Student – 250 lub 300 zł przelewem na Twoje konto, a pozostałe 100 zł w formie karty podarunkowej Goodie (którą możesz płacić jak zwykłą kartą debetową). Jesteś zainteresowany? W poniższych punktach znajdziesz informacje, co należy zrobić – krok po kroku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto z kartą MasterCard i w czterech kolejnych miesiącach wykonaj po 1 transakcji kartą lub blikiem na dowolną kwotę oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł. Aktywuj aplikację mobilną do końca listopada. Otrzymasz za to 250 zł. Załóż konto Junior dla swojego dziecka, złóż z niego wniosek w programie Dobry Start 300+, zainstaluj i aktywuj aplikację mobilną oraz wykonaj min. 1 transakcję kartą lub blikiem na dowolną kwotę dla dodatkowego bonusu 150 zł.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta 360° oraz 360° Student:

W przypadku, gdy nie ukończyłeś 26 r.ż., możesz założyć konto 360° Student (wybierasz to podczas składania wniosku). Główną różnicą jest niższa opłata za prowadzenie konta oraz obsługę karty płatniczej. W przypadku „360° Student” wynosi ona 4 zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonasz co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKiem.


Jeśli jednak jesteś starszy, konto 360° wymaga od Ciebie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000zł oraz min. 1 płatność kartą lub kodem BLIK w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku zostanie od Ciebie pobrana opłata w wysokości 15 zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonałeś powyższych działań.

Pamiętaj, że prowadzenie tego konta może być bezpłatne przy stosunkowo małym wysiłku – każdy przecież wykonuje co najmniej 1 płatność miesięcznie w sklepie, prawda? 🙂

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możesz być posiadaczem jakiegokolwiek produktu banku na dzień składania wniosku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w Banku Millennium w przeszłości, możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że nigdy nie otrzymałeś podobnej premii (jak w tej akcji) za założenie konta.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać pierwsze 250 zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, ta część nagrody zostanie Ci przyznana za założenie konta 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową MasterCard i spełnienie kilku warunków. Na podpisanie umowy masz czas do 19 lipca 2021 roku. Twoje konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybierasz je podczas składania wniosku).

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Musisz jeszcze aktywnie korzystać z nowo założonego konta w miesiącach sierpniu, wrześniu, październiku oraz listopadzie. Oznacza to, że w każdym z nich musisz wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (wypłaty w bankomatach, gry hazardowe jak np. bukmacherka oraz przelewy na numer telefonu nie kwalifikują się) – może to być nawet symboliczna bułka w sklepie. Musisz je również zasilić kwotą co najmniej 1000 zł.

Środki te możesz przelać z innego posiadanego konta (również od znajomych/rodziny), wpłacić we wpłatomacie lub placówce banku i zgodnie z Twoim życzeniem, po ich zaksięgowaniu (pojawieniu się w saldzie konta), od razu wydać, wypłacić czy przelać z powrotem na inne konto bankowe. Nie ma tutaj minimalnego okresu, w którym byłyby one “zamrożone” na koncie Millennium. 🙂

Jeśli podczas zakładania konta wybrałeś weryfikację „na selfie”, musisz odwiedzić dowolną placówkę banku najpóźniej 30 listopada 2021 roku, aby okazać swój dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu.

Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie najpóźniej 30.11.2021 r. (zaloguj się w niej minimum raz).

Jak otrzymać pozostałe 150 zł premii?

Ta część zostanie Ci przyznana za założenie konta 360 Junior dla swojego dziecka – masz na to czas do końca listopada 2021 roku. Musisz również aktywować mu aplikację mobilną, złożyć wniosek w programie Dobry Start 300+ z jego konta oraz wykonać min. 1 transakcję kartą lub blikiem na dowolną kwotę.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

  • (jeśli założyłeś konto Junior dla dziecka) 100 zł w formie karty podarunkowej Goodie trafi do Ciebie najpóźniej 31 października 2021 roku;
  • przelew 250 lub 300 zł zasili Twoje konto „360” do 31.12.2021 r.;

Jak założyć konto 360° lub 360° Student z bonusem?

To proste! Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

  • Składasz wniosek z poziomu strony na smartfonie (NIE APLIKACJI BANKU!) i weryfikujesz się zdjęciem dowodu osobistego oraz swoim selfie – zgodnie z poleceniami na ekranie. Uwaga! W przypadku tej metody, cały proces musisz przejść na telefonie, nie komputerze! Link/banner do złożenia pozostaje taki sam – jest dostępny poniżej.
  • Wypełniasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz opcję „online”, czyli weryfikację przez zalogowanie się na konto w innym banku.
  • Otwierasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera.

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google „Millennium” i założyć konta z bonusem! Założysz wtedy konto bez nagrody!

Niezależnie którą metodę wybierzesz, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „selfie”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zrobiłem zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy Konta 360° oraz 360° Student i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto 360° lub 360° Student?

Jeśli nie jesteś zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Banku Millennium, możesz wypowiedzieć umowę na 3 sposoby:

  • poprzez kontakt z infolinią (+48 519 284 040 lub +48 22 598 40 40),
  • złożenie dyspozycji poprzez internetową bankowość internetową,
  • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: