[ZAKOŃCZONA] Promocja Banku Millennium powraca z 360 zł premią w gotówce! Pierwsza wypłata już w następnym miesiącu!

Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju. Działający od 1989 roku jako jeden z pierwszych instytucji prywatnych, oferuje nam przejrzyste warunki kont osobistych, lokat i kredytów. Polecany za wzorową obsługę klienta, intuicyjną i rozbudowaną bankowość elektroniczną oraz niskie (a często zerowe) opłaty. Tym razem możesz zgarnąć 360 zł za założenie konta 360° lub 360° Student – przelewem na Twoje konto. Jesteś zainteresowany? W poniższych punktach znajdziesz informacje, co należy zrobić – krok po kroku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto z kartą MasterCard wyrażając zgody marketingowe i w pierwszym pełnym miesiąca po otwarciu rachunku zapłać co najmniej raz kartą lub kodem BLIK na dowolną kwotę, zasil konto przelewem min. 1000 zł oraz aktywuj aplikację mobilną. Otrzymasz za to pierwsze 180 zł. W dwóch kolejnych miesiącach wykonaj po 1 transakcji kartą lub blikiem na dowolną kwotę oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł. Otrzymasz za to drugie 180 zł!

Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta 360° oraz 360° Student:

W przypadku gdy nie ukończyłeś 26 r.ż., możesz założyć konto 360° Student (wybierasz to podczas składania wniosku). Główną różnicą jest niższa opłata za prowadzenie konta oraz obsługę karty płatniczej. Dla konta „360° Student” wynosi ona 4 zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonasz co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKiem.


Jeśli jednak jesteś starszy, konto 360° wymaga od Ciebie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000zł oraz minimum 1 płatność kartą lub kodem BLIK w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku zostanie od Ciebie pobrana opłata w wysokości 15 zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonałeś powyższych działań.

Pamiętaj, że prowadzenie tego konta może być bezpłatne przy stosunkowo małym wysiłku – każdy przecież wykonuje co najmniej 1 płatność miesięcznie w sklepie, prawda? 🙂

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień startu promocji posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku lub posiadała go po 1.01.2019 r..

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać 360 zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, nagroda zostanie Ci przyznana za założenie konta 360° lub 360° Student wraz z kartą debetową MasterCard i spełnienie kilku warunków. Na podpisanie umowy masz czas do 31 marca 2022 roku. Twoje konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybierasz je podczas składania wniosku). Do końca pierwszego pełnego miesiąca (dla kont założonych w lutym będzie to marzec) musisz aktywować aplikację mobilną na swoim telefonie.

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Musisz jeszcze aktywnie korzystać z nowo założonego konta w trzech pełnych miesiącach (dla kont założonych w lutym będą to odpowiednio: marzec, kwiecień, maj). Oznacza to, że w każdym z nich musisz wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Wypłaty w bankomatach, gry hazardowe jak np. bukmacherka oraz przelewy na numer telefonu nie kwalifikują się. Może to być natomiast symboliczna bułka w sklepie, czy inne zakupy. Musisz je również zasilić kwotą co najmniej 1000 zł i dotyczy to również pierwszego miesiąca, jeśli ubiegasz się o pełną kwotę nagrody – grafika banku jest niestety zawiła.

Środki te możesz przelać z innego posiadanego konta (również od znajomych/rodziny), wpłacić we wpłatomacie lub placówce banku i zgodnie z Twoim życzeniem, po ich zaksięgowaniu (pojawieniu się w saldzie konta), od razu wydać, wypłacić czy przelać z powrotem na inne konto bankowe. Nie ma tutaj minimalnego okresu, w którym byłyby one “zamrożone” na koncie Millennium. 🙂

Jeśli podczas zakładania konta wybrałeś weryfikację „na selfie”, musisz odwiedzić dowolną placówkę banku w ciągu trzech miesięcy swojej aktywności (najpóźniej ostatniego dnia trzeciego pełnego miesiąca), aby okazać swój dowód osobisty oraz złożyć wzór podpisu.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

  • pierwsza nagroda w kwocie 180 zł zasili Twoje konto najpóźniej ostatniego dnia drugiego pełnego miesiąca (dla kont założonych w lutym będzie to termin 30.04.2022 r.; w marcu natomiast 31.05.2022),
  • drugi przelew 180 zł otrzymasz do końca czwartego pełnego miesiąca (dla kont założonych w lutym będzie to termin 30.06.2022 r., analogicznie dla założonych w marcu wypłata nastąpi najpóźniej 29.07.2022 r.);

Jak założyć konto 360° lub 360° Student z bonusem?

To proste! Konto możesz otworzyć na 3 sposoby (sposób „w oddziale” nie zalicza się do promocji – to błąd po stronie banku):

  • Wypełniasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz opcję „online”, czyli weryfikację przez zalogowanie się na konto w innym banku.
  • Składasz wniosek z poziomu strony na telefonie (NIE APLIKACJI BANKU!) i weryfikujesz się zdjęciem dowodu osobistego oraz swoim selfie – zgodnie z poleceniami na ekranie. Uwaga! W przypadku tej metody, cały proces musisz przejść na telefonie, nie komputerze! Link/banner do złożenia pozostaje taki sam – jest dostępny poniżej.
  • Otwierasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera.

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google „Millennium promocja” i założyć konta z bonusem! Założysz wtedy konto bez nagrody!

Niezależnie którą metodę wybierzesz, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „selfie”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zrobiłem zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy Konta 360° oraz 360° Student i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto 360° lub 360° Student?

Jeśli nie jesteś zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Banku Millennium, możesz wypowiedzieć umowę na 3 sposoby:

  • poprzez kontakt z infolinią (+48 519 284 040 lub +48 22 598 40 40),
  • złożenie dyspozycji poprzez internetową bankowość internetową,
  • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: