[Do 31.08] Aż 220zł premii w gotówce za założenie konta w Banku Millennium!

Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w naszym kraju. Działający od 1989 roku jako jeden z pierwszych instytucji prywatnych, oferuje nam przejrzyste warunki kont osobistych, lokat i kredytów. Polecany za wzorową obsługę klienta, intuicyjną i rozbudowaną bankowość elektroniczną oraz niskie (a często zerowe) opłaty. Ponownie wróciła promocja, w której do 31 sierpnia 2020 roku mamy możliwość uzyskania 220 zł premii za założenie konta 360° lub 360° Student oraz spełnienie kilku prostych warunków wymienionych poniżej. Bonus jest podzielony na 200zł w gotówce przelewem na konto oraz 20zł w formie zasilenia salda aplikacji Goodie, które możemy wypłacić przelewem postępując według instrukcji znajdującej się poniżej.

Cechy konta 360° oraz 360° Student:

W przypadku, gdy nie ukończyliśmy 26 r.ż., możemy założyć konto „360° Student” (wybieramy to podczas składania wniosku). Główną różnicą jest niższa opłata za prowadzenie konta oraz obsługę karty płatniczej – w przypadku „360° Student” wynosi ona 4zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonamy co najmniej 1 płatności kartą lub BLIKiem.
Powyżej 26 r.ż., konto „360°” wymaga od nas wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000zł oraz min. 1 płatność kartą w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku zostanie od nas pobrana opłata w wysokości 15zł za każdy miesiąc, w którym nie wykonaliśmy powyższych działań.

Pamiętajmy, że prowadzenie tego konta może być bezpłatne przy stosunkowo małym wysiłku – każdy przecież wykonuje co najmniej 1 płatność miesięcznie w sklepie, prawda? 🙂

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak otrzymać 200zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, we wrześniu, październiku i listopadzie każdorazowo musimy zapewnić wpływy zewnętrzne większe od 1000zł na nasze konto oraz wykonać co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKiem. Nasze konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybieramy je podczas składania wniosku). Środki możemy wpłacić we wpłatomacie lub placówce banku i zgodnie z naszym życzeniem, po ich zaksięgowaniu (pojawieniu się w saldzie konta), od razu wydać, wypłacić czy przelać z powrotem na inne konto bankowe. Nie ma tutaj minimalnego okresu, w którym byłyby one „zamrożone” na koncie Millennium. Wymagane jest również zainstalowanie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej na swoje konto do 31.08.2020 włącznie..

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Uwaga! Aby skorzystać z promocji, musimy założyć konto nie później niż 31 sierpnia 2020 roku! Wypłata premii nastąpi nie później niż do 31 grudnia 2020 roku.

Jak wypłacić dodatkowe 20zł, które otrzymam w formie zasilenia salda aplikacji Goodie?

Aplikacja Goodie pozwala nam oszczędzać pieniądze na codziennych zakupach w ponad 800 sklepach przy pomocy kuponów rabatowych, ale również i cashback! Jeśli nie wiesz co to jest, zapraszamy do naszego artykułu !: Kliknij tutaj – co to jest cashback? Zgromadzone środki z cashback możemy wypłacić w formie przelewu na dowolne konto bankowe – wystarczy, że zbierzemy dodatkowe 1zł (minimalna kwota wypłaty to 21zł). Jak to zrobić? To proste! Dokonując zakupów musimy przejść z przekierowania Goodie, a więc uruchamiamy aplikację, wyszukujemy interesujący nas sklep i jeśli widzimy przy nim znaczek z „%” zwrotu, naciskamy „Przejdź do sklepu” i dokonujemy zakupów tak jak zawsze. W ciągu 24 godzin powinniśmy otrzymać powiadomienie o naliczonym bonusie w postaci części kwoty zakupów, którą wydaliśmy. Po kilku tygodniach pieniądze staną się gotowe do wypłaty i trafią na podany przez nas rachunek bankowy.

Zobacz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jak założyć konto 360° lub 360° Student z bonusem?

To proste! Konto możemy otworzyć na 3 sposoby:

  • Składamy wniosek z poziomu strony na smartfonie (NIE APLIKACJI BANKU!) i weryfikujemy się zdjęciem dowodu osobistego oraz naszym selfie; Uwaga! W przypadku tej metody, cały proces musimy przejść na telefonie, nie komputerze! Link/banner do złożenia pozostaje taki sam – jest dostępny poniżej.
  • Składamy wniosek z poziomu komputera i udajemy się do placówki banku w celu podpisania umowy.
  • Składamy wniosek z poziomu komputera i wybieramy podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera.

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możemy wpisać w Google „Millennium” i założyć konta z bonusem!

Niezależnie, którą metodę wybierzemy, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „selfie”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO 360°”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zrobiłem zdjęcie dowodu osobistego oraz swojej twarzy. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy Konta 360° oraz 360° Student i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto 360° lub 360° Student?

Jeśli nie jesteśmy zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Banku Millennium, możemy wypowiedzieć umowę na 3 sposoby:

  • poprzez kontakt z infolinią (+48 519 284 040 lub +48 22 598 40 40),
  • złożenie dyspozycji poprzez internetową bankowość internetową,
  • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: