[ZAKOŃCZONA] REKORD! 160zł + 100zł nagrody od mBanku za założenie bezpłatnego eKonta Osobistego!

mBank to działający od 1986 roku lider mobilności wśród banków. Jego łączna liczba klientów przekracza 5,6 mln, co stawia go na 4 pozycji pod względem posiadanych aktywów w Polsce. Polecany za przejrzyste zasady, sprawnie działającą bankowość elektroniczną oraz mobilną i niskie opłaty.

Tym razem prezentujemy Ci REKORDOWĄ ofertę, w której za założenie bezpłatnego eKonta osobistego oraz spełnienie prostych warunków możesz otrzymać 160zł w gotówce oraz 100zł w formie nagrody rzeczowej lub bonu. Taka okazja szybko się nie powtórzy – tym bardziej, że prezent o wartości 100zł dostajesz już przy założeniu konta!

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000zł w skali roku. 🙂

UWAGA: W tym artykule nie opisujemy promocji dla mKonta Intensive ze względu na wygórowane warunki (minimalnie 7000zł wpływów w każdym miesiącu, aby nie została pobrana opłata), ale wchodzi ono w skład promocji i w jego przypadku otrzymasz aż 2 prezenty niezależnie od dodatkowej premii 100zł oraz rocznego abonamentu Allegro Smart! Łącznie to około 350zł dla mKonta Intensive! Jego warunki poznasz klikając w dowolny banner z tego artykułu.

Cechy eKonta osobistego:

eKonto osobiste w mBanku oferuje Ci poniższe usługi za 0zł, co czyni je jednym z najbardziej korzystnych kont bankowych w Polsce:

 • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatną kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu (w przeciwnym wypadku 7zł),
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • otwarcie i prowadzenie rachunku;

Dodatkowo, masz możliwość zapisania się do programu mOkazje – znajdziesz w nim bonusy jak np. 10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland, 4% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach BP i wiele innych.

W przypadku wyboru karty MasterCard, do dyspozycji masz również program Bezcenne Chwile w którym zbierasz punkty za każdą transakcję płatniczą i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody. Często powraca również promocja z bonusowymi 3400 punktami o równowartości 50zł (jak tylko będzie aktualna, damy znać w formie wpisu na naszym blogu). W przypadku kart Visa, zachęcamy do zapisania się na stronie VisaOferty – znajdziesz tam propozycje jak między innymi zwrot 20zł przy zakupach powyżej 100zł w sieci H&M, Cropp, House i pozostałych. Zdecydowanie warto się w nich zapisać by oszczędzać jeszcze więcej!

Czy mogę wziąć udział w tej akcji?

Wymagania są bardzo proste – musisz mieć skończone 18 lat w dniu przystępowania do promocji oraz być nowym klientem. Jako „nowy klient” określa się osobę, która od 1.01.2017 roku nie posiada/współposiada jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w tym banku. Jeśli miałeś kiedyś konto w mBanku, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, możesz śmiało wypełniać wniosek. 🙂

Jak otrzymać nagrodę o wartości 100zł?

Nagroda rzeczowa jest przyznawana za samo założenie konta w placówce. Podczas składania wniosku będziesz mógł wybrać oddział, w którym chcesz podpisać umowę o eKonto osobiste, decyzję o prezencie podejmujesz już na miejscu w banku. Dostępne są między innymi (do wyczerpania zapasów):

 • Karta podarunkowa o wartości 100zł (do sklepów Biedronka, drogerii Rossmann, stacji paliw Orlen i innych – zmienia się to dynamicznie)
 • Głośnik bezprzewodowy JBL GO2
 • Walizka kabinowa
 • Torba sportowa

Jak otrzymać pozostałe 160zł premii w gotówce?

To proste! Musimy jedynie spełnić proste warunki wymienione poniżej. Premia gotówkowa jest podzielona na 3 etapy.

W pierwszym etapie…

musisz zasilić nowo utworzone eKonto w ciągu 7 dni od jego założenia kwotą minimum 1000zł (polecamy zrobić to przelewem z innego banku – jest duża szansa, że nie otrzymasz w tym czasie przesyłki z kartą płatniczą aby skorzystać z wpłatomatu, a wpłata gotówki w oddziale jest płatna 9zł) i w ciągu miesiąca, w którym założyłeś konto oraz następnego dokonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę (najłatwiej jest pójść do piekarni i poprosić Panią Kasjerkę o pojedyncze płatności za przysłowiowe bułki – w taki sposób możesz spełnić warunek jednego dnia!).
Za pojęciem transakcja, regulamin precyzuje czynności:

 • transakcje kartą (w tym płatności telefonem),
 • transakcji BLIK,
 • transakcji BLIK w internecie,
 • płatności z usługą mTransfer;

Poszczególne rodzaje aktywności możemy dowolnie „mieszać” – przykłady spełnienia warunku na bonus 100zł:

Kuba założył konto 23.11.2020 podpisując umowę w oddziale (złożenie wniosku to nie założenie konta!), 24.11.2020 przelał z innego rachunku 1001zł na nowo otwarte eKonto (miał na to czas do 27.11.2020 – przelew bankowy dociera w ciągu 1 dnia roboczego, pamiętajmy o tym!) i w listopadzie wykonał jedną transakcję kartą oraz jedną płatność mTransferem. Pozostały mu jeszcze 3 transakcje do zrobienia w grudniu, a więc zapłacił jeszcze dwa razy kartą oraz BLIKiem w osiedlowym sklepie. Kuba zakwalifikował się do premii w wysokości 100zł, ponieważ spełnił wszystkie niezbędne warunki.

Julia założyła konto 30.11.2020 podpisując umowę w oddziale (wniosek złożyła 28.11, ale nie oznacza to założenia konta do momentu podpisania umowy) i 3.12.2020 przelała 1005zł z innego posiadanego rachunku na nowo utworzone eKonto (miała na to czas do 4.12.2020). Julia ma tylko jeden miesiąc na wykonanie 5 transakcji, ponieważ konto założyła pod koniec listopada. – Wykonała więc 3 płatności kartą i 2 płatności blik przed końcem 12.2020. Również i ona zakwalifikowała się do otrzymania premii 100zł, ponieważ spełniła wszystkie niezbędne warunki.

W drugim etapie

musisz powtórzyć zasilenie konta kwotą min. 1000zł oraz dokonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. W przypadku tej promocji będzie to styczeń 2021 roku – promocja jest ważna do 30.11.2020. Otrzymasz za to kolejne 30zł na swoje eKonto – łatwizna 🙂

Trzeci etap

wygląda identycznie do poprzedniego – zapewniasz jednorazowy (czyli w jednym przelewie) wpływ na kwotę min. 1000zł oraz dokonujesz co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę – zgodnie z definicją widoczną powyżej. Spełnienie tych warunków gwarantuje Ci kolejne 30zł, czyli łącznie 160zł

Te pieniądze tylko czekają, aż po nie przyjdziesz! 🙂

PAMIĘTAJ, ŻE TRANSAKCJE NIE MOGĄ BYĆ ANULOWANE – nie możesz pójść np. do sklepu odzieżowego, dokonać płatności kartą/BLIKiem i po tygodniu zwrócić rzeczy! Taka transakcja nie wlicza się do wymaganych pięciu (5)!

Kiedy otrzymam wypłatę swoich bonusów?

 • Nagrodę lub Kartę Podarunkową o wartości 100zł otrzymasz już podczas wizyty w placówce banku;
 • Pierwsze 100zł premii zostanie Ci wypłacone do 31.01.2021 r.
 • Kolejne 30zł nagrody dostaniesz w formie przelewu na nowo otworzone konto najpóźniej 28.02.2020 r.
 • Ostatnie 30zł otrzymasz przelewem do 31.03.2021 r.

Jak założyć eKonto Osobiste z premią 160zł i nagrodą rzeczową?

Promocja jest ważna tylko w przypadku wypełnienia wniosku bezpośrednio z kliknięcia w linki strony Returneo.pl! Nie możesz wejść w wyszukiwarkę Google i wpisać „mBank”, ponieważ dodatkowa nagroda o wartości 100zł nie zostanie Ci wtedy naliczona!

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy że klikniesz poniższy banner lub link. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie naciskasz „Otwórz konto”, wypełniasz swoje dane i wybierasz placówkę do podpisania umowy. W wolnej chwili lub przy okazji odwiedzasz wybraną siedzibę mBanku, podpisujesz dokumenty i odbierasz Twój prezent. Gotowe! Teraz wystarczy że spełnisz dodatkowe warunki opisane powyżej, a łączna premia za eKonto wyniesie nawet 260zł!

UWAGA: Ta promocja NIE łączy się z programem poleceń (PolecamBank), więc NIE wpisuj żadnego identyfikatora we wniosku – w przeciwnym wypadku utracisz prawo do nagrody!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy eKonta Osobistego i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie mBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć eKonto Osobiste?

mBank umożliwia wiele opcji zakończenia korzystania z ich usług. Pamiętaj, aby usunąć również posiadaną kartę debetową do rachunku oraz bankowość elektroniczną! Konto możesz zamknąć:

 • w placówce – opcja wygodna dla osób mających w pobliżu oddział banku, pracownik pomoże Ci w „dopilnowaniu wszystkich formalności”,
 • korespondencyjnie – wysyłając pismo z wypowiedzeniem umowy na adres mBanku,
 • telefonicznie – mLinia jest czynna całodobowo, 7 dni w tygodniu,
 • poprzez system transakcyjny – logujesz się na stronie banku, klikasz widoczną u góry zakładkę „Pomoc”, później „Coś innego”, a następnie wpisujesz w wyszukiwarkę „Wypowiedzenie umowy” i wybierasz pożądaną opcję,
 • rozmowa z ekspertem online z audio/video – najnowszy sposób zamknięcia konta, również bezpieczny ponieważ konsultant pomoże Ci przy całym procesie;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: