[ZAKOŃCZONA] REKORD! Nawet 250 zł z bezpłatnym eKontem w mBanku!

mBank to działający od 1986 roku lider mobilności wśród banków. Jego łączna liczba klientów przekracza 5,6 mln, co stawia go na 4 pozycji pod względem posiadanych aktywów w Polsce. Polecany za przejrzyste zasady, sprawnie działającą bankowość elektroniczną oraz mobilną i niskie opłaty.

Tym razem prezentujemy Ci REKORDOWĄ ofertę, w której za założenie bezpłatnego eKonta osobistego oraz spełnienie prostych warunków możesz otrzymać 150 zł w gotówce oraz 100 zł w formie nagrody rzeczowej lub bonu. Taka okazja szybko się nie powtórzy – tym bardziej, że prezent o wartości 100 zł dostajesz już przy założeniu konta!

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Podpisz umowę o eKonto/eKonto Intensive w placówce (od razu otrzymasz prezent o wartości 100/200 zł) i w każdym z trzech miesięcy zasil je kwotą min. 1000 zł oraz rób transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem. Za każdą transakcję kartą (bez względu na kwotę) otrzymasz 1 zł, BLIK lub telefonem po 2 zł (również bez względu na kwotę). Maksymalnie w każdym miesiącu jesteś w stanie otrzymać 50zł przelewem na swoje konto. Przykład: 1 transakcja kartą oraz 25 BLIKiem pozwoli Ci zgarnąć maksymalny bonus.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

UWAGA: W tym artykule nie opisujemy promocji dla mKonta Intensive ze względu na wygórowane warunki (minimalnie 7000 zł wpływów w każdym miesiącu, aby nie została pobrana opłata), ale wchodzi ono w skład promocji i w jego przypadku otrzymasz aż 2 prezenty niezależnie od dodatkowej premii 100 zł oraz rocznego abonamentu Allegro Smart! Łącznie to około 350 zł dla mKonta Intensive! Jego warunki poznasz klikając w dowolny banner z tego artykułu.

Cechy eKonta osobistego:

eKonto osobiste w mBanku oferuje Ci poniższe usługi za 0 zł, co czyni je jednym z najbardziej korzystnych kont bankowych w Polsce:

 • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatną kartę przy transakcjach na sumę min. 350 zł (w przeciwnym wypadku 7 zł; liczy się suma zakupów wykonanych zarówno telefonem, jak i „fizycznym plastikiem”),
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • otwarcie i prowadzenie rachunku;

Dodatkowo, masz możliwość zapisania się do programu mOkazje – znajdziesz w nim bonusy jak np. 10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland, 4% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach BP i wiele innych.

W przypadku kart Visa, zachęcamy do zapisania się na stronie VisaOferty – znajdziesz tam propozycje jak między innymi zwrot 20 zł przy zakupach powyżej 100 zł w sieci H&M, Cropp, House i pozostałych. Zdecydowanie warto się w nich zapisać by oszczędzać jeszcze więcej!

Czy mogę wziąć udział w tej akcji?

Wymagania są bardzo proste – musisz mieć skończone 18 lat w dniu przystępowania do promocji oraz być nowym klientem. Jako „nowy klient” określa się osobę, która od 1.01.2017 roku nie posiada/współposiada jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w tym banku. Jeśli miałeś kiedyś konto w mBanku, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, możesz śmiało wypełniać wniosek. 🙂

Jak otrzymać nagrodę o wartości 100 zł?

Nagroda rzeczowa jest przyznawana za samo założenie konta w placówce. Podczas składania wniosku będziesz mógł wybrać oddział, w którym chcesz podpisać umowę o eKonto osobiste, decyzję o prezencie podejmujesz już na miejscu w banku. Dostępne są między innymi (do wyczerpania zapasów):

 • Karta podarunkowa o wartości 100 zł (do sklepów Biedronka, drogerii Rossmann, Decathlonu, Reserved – zmienia się to każdego dnia)
 • Głośnik bezprzewodowy JBL GO2

Jak otrzymać pozostałe 150 zł premii w gotówce?

To proste! Musimy jedynie spełnić proste warunki wymienione poniżej. Premia gotówkowa jest podzielona na 3 etapy – za miesiące kwiecień, maj i czerwiec.

W każdym z nich, musisz zasilić konto przelewem min. 1000 zł, dokonać co najmniej 1 transakcji kartą oraz 1 kodem BLIK lub telefonem. Wszystkie na dowolną kwotę. Ilustruje to poniższy obrazek:

PAMIĘTAJ, ŻE TRANSAKCJE NIE MOGĄ BYĆ ANULOWANE – nie możesz pójść np. do sklepu odzieżowego, dokonać płatności kartą/BLIKiem i po tygodniu zwrócić rzeczy!

Rozjaśnijmy sytuację na przykładach:

 • Wykonałeś 5 transakcji kartą i 4 BLIKiem w kwietniu. Otrzymasz za to 5 x 1zł + 4 x 2zł = 9zł w maju.
 • Wykonałeś 10 transakcji kartą, 10 BLIKiem oraz 10 telefonem. Otrzymasz za to 10 x 1zł + (10+10) x 2zł = 50zł w maju.
 • Wykonałeś 40 transakcji BLIKiem oraz 1 kartą. Otrzymasz za to 50zł w maju (premia nie może przekroczyć 50zł).
 • Wykonałeś 50 transakcji kartą. NIE Otrzymasz za to żadnej premii, ponieważ nie wykonałeś przynajmniej jednej BLIKiem lub telefonem!

Uważaj na tą sytuację – w każdym miesiącu musisz mieć minimum 1 transakcję kartą oraz 1 BLIK lub telefonem. Nie możesz jednak spełnić tylko jednego z tych warunków, aby otrzymać premię. Płatności telefonem dokonujesz poprzez dodanie swojej karty do aplikacji ApplePay lub GooglePay. Zakupy w internecie wliczają się do puli. 🙂

Kiedy otrzymam wypłatę swoich bonusów?

 • Nagrodę lub Kartę Podarunkową o wartości 100zł otrzymasz już podczas wizyty w placówce banku;
 • Druga premia do 50zł trafi na Twoje konto do końca maja 2021 roku,
 • Kolejny przelew najpóźniej 30.06.2021 r.,
 • Ostatnią część nagrody otrzymasz do końca lipca 2021 r.

Jak założyć eKonto Osobiste z premią 150 zł i nagrodą rzeczową?

Promocja jest ważna tylko w przypadku wypełnienia wniosku bezpośrednio z kliknięcia w linki strony Returneo.pl! Nie możesz wejść w wyszukiwarkę Google i wpisać „mBank”, ponieważ dodatkowa nagroda o wartości 100 zł nie zostanie Ci wtedy naliczona!

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy że klikniesz poniższy banner lub link. Zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie naciskasz „Otwórz konto”, wypełniasz swoje dane i wybierasz placówkę do podpisania umowy. Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli podczas wypełniania formularza podasz nasz kod polecający: returneopl jak na obrazku poniżej.

W wolnej chwili lub przy okazji odwiedzasz wybraną siedzibę mBanku, podpisujesz dokumenty i odbierasz Twój prezent. Gotowe! Teraz wystarczy że spełnisz dodatkowe warunki opisane powyżej, a łączna premia za eKonto wyniesie nawet 250 zł!

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ W BANNER PONIŻEJ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy eKonta Osobistego i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie mBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć eKonto Osobiste?

mBank umożliwia wiele opcji zakończenia korzystania z ich usług. Pamiętaj, aby usunąć również posiadaną kartę debetową do rachunku oraz bankowość elektroniczną! Konto możesz zamknąć:

 • w placówce – opcja wygodna dla osób mających w pobliżu oddział banku, pracownik pomoże Ci w „dopilnowaniu wszystkich formalności”,
 • korespondencyjnie – wysyłając pismo z wypowiedzeniem umowy na adres mBanku,
 • telefonicznie – mLinia jest czynna całodobowo, 7 dni w tygodniu,
 • poprzez system transakcyjny – logujesz się na stronie banku, klikasz widoczną u góry zakładkę „Pomoc”, później „Coś innego”, a następnie wpisujesz w wyszukiwarkę „Wypowiedzenie umowy” i wybierasz pożądaną opcję,
 • rozmowa z ekspertem online z audio/video – najnowszy sposób zamknięcia konta, również bezpieczny ponieważ konsultant pomoże Ci przy całym procesie;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: