[Do 31.07] HIT! 140zł + 100zł nagrody od mBanku za założenie bezpłatnego eKonta Osobistego!

mBank to działający od 1986 roku lider mobilności wśród banków. Jego łączna liczba klientów przekracza 5,6 mln, co stawia go na 4 pozycji pod względem posiadanych aktywów w Polsce. Polecany za przejrzyste zasady, sprawnie działającą bankowość elektroniczną oraz mobilną i niskie opłaty. Tym razem otrzymaliśmy ofertę, w której za założenie bezpłatnego eKonta osobistego oraz spełnienie prostych warunków możemy otrzymać 140zł w gotówce oraz 100zł w formie nagrody lub bonu (do wyboru mamy: Głośnik JBL GO2, Walizkę Kabinową, Bon 100zł Rossman oraz Bon 100zł Biedronka). Jest to rekordowa wartość bonusu, tym bardziej, że aktywność utrzymujemy zaledwie przez 2/3 miesiące!

Jako autor tego artykułu mogę stwierdzić, że na wszystkie banki, które dotychczas testowałem, mBank jest dla mnie najwygodniejszą opcją i zostanę jako ich klient przez dłuższy czas.

Cechy eKonta osobistego:

eKonto osobiste w mBanku oferuje nam poniższe usługi za 0zł, co czyni je jednym z najbardziej korzystnych kont bankowych w Polsce:

 • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatną kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu (w przeciwnym wypadku 7zł),
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • otwarcie i prowadzenie rachunku;

Pełna tabela opłat i prowizji znajduje się pod tym linkiem: Kliknij tutaj – tabela opłat i prowizji!
Na dole strony znajdziecie PDF, w którym zawiera się również zestawienie opłat posiadanej karty, zachęcamy do jego lektury, aby być świadomym za jakie operacje możemy zostać obciążeni przez bank.

Dodatkowo, mamy możliwość zapisania się do programu mOkazje – znajdziemy w nim bonusy jak np. 10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland, 4% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach BP i wiele innych. W przypadku kart MasterCard, do dyspozycji mamy również program Bezcenne Chwile z bonusem 3400 punktów na start, co możemy wymienić na np. bon 50zł do sklepów RTV Euro AGD, Decathlon, Empik itd.! W przypadku kart Visa, zachęcamy do zapisania się na stronie VisaOferty – znajdziemy tam propozycje jak między innymi zwrot 20zł przy zakupach powyżej 100zł w sieci H&M, Cropp, House i pozostałych. Zdecydowanie warto się w nich zapisać by oszczędzać jeszcze więcej!

Jak otrzymać nagrodę o wartości 100zł?

UWAGA! Promocja jest skierowana do osób, które nie są posiadaczami jakiegokolwiek konta mBanku od 1.01.2017 roku. Jeśli mieliście tu konto, ale je zamknęliście przed podaną datą, możecie bez obaw skorzystać z promocji! 🙂

Nagroda rzeczowa jest przyznawana za samo założenie konta w placówce. Podczas składania wniosku będziemy mogli wybrać oddział, w którym chcemy podpisać umowę o eKonto osobiste, za co otrzymamy jedną z poniższych nagród (mamy możliwość wyboru po wejściu na stronę docelową promocji – link poniżej):

 • Bon do sieci drogerii Rossmann o wartości 100zł
 • Bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 100zł
 • Walizka kabinowa firmy Bagia
 • Głośnik bezprzewodowy JBL GO2

Jak otrzymać pozostałe 140zł premii w gotówce?

To proste! Musimy jedynie spełnić proste warunki wymienione poniżej. Premia gotówkowa jest podzielona na 2 etapy:

W pierwszym etapie musimy zasilić nowo utworzone eKonto w ciągu 7 dni od jego założenia kwotą minimum 1000zł (polecamy zrobić to przelewem z innego banku – jest duża szansa, że nie otrzymacie w tym czasie przesyłki z kartą płatniczą aby skorzystać z wpłatomatu, a wpłata gotówki w oddziale jest płatna 9zł) oraz w ciągu miesiąca, w którym założyliście konto oraz następnego dokonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę (najłatwiej jest pójść do piekarni i poprosić Panią Kasjerkę o pojedyncze płatności za przysłowiowe bułki – w taki sposób możemy spełnić warunek jednego dnia!).
Za pojęciem transakcja regulamin precyzuje czynności:

 • transakcje kartą (w tym płatności telefonem),
 • transakcji BLIK,
 • transakcji BLIK w internecie,
 • płatności z usługą mTransfer;

Poszczególne rodzaje aktywności możemy dowolnie „mieszać” – przykłady spełnienia warunku na bonus 100zł:

Kuba założył konto 6.07.2020 podpisując umowę w oddziale (złożenie wniosku to nie założenie konta!), 9.07.2020 przelał z innego rachunku 1001zł na nowo otwarte eKonto (miał na to czas do 10.07.2020 – przelew bankowy dociera w ciągu 1 dnia roboczego, pamiętajmy o tym!) i w lipcu wykonał jedną transakcję kartą oraz jedną płatność mTransferem. Pozostały mu jeszcze 3 transakcje do zrobienia w sierpniu, a więc zapłacił jeszcze dwa razy kartą oraz BLIKiem w osiedlowym sklepie. Kuba zakwalifikował się do premii w wysokości 100zł, ponieważ spełnił wszystkie niezbędne warunki.

Julia założyła konto 30.07.2020 podpisując umowę w oddziale (wniosek złożyła 28.07, ale nie oznacza to założenia konta do momentu podpisania umowy) i 4.08.2020 przelała 1005zł z innego posiadanego rachunku na nowo utworzone eKonto (miała na to czas do 5.08.2020). Julia ma tylko jeden miesiąc na wykonanie 5 transakcji, ponieważ konto założyła pod koniec lipca. – Wykonała więc 3 płatności kartą i 2 płatności blik przed końcem 8.2020. Również i ona zakwalifikowała się do otrzymania premii 100zł, ponieważ spełniła wszystkie niezbędne warunki.

W drugim etapie musimy powtórzyć zasilenie konta kwotą min. 1000zł oraz dokonać co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. W przypadku tej promocji będzie to miesiąc wrzesień – promocja jest ważna do 31.07.2020.

PAMIĘTAJMY, ŻE TRANSAKCJE NIE MOGĄ BYĆ ANULOWANE – nie możemy pójść np. do sklepu odzieżowego, dokonać płatności kartą/BLIKiem i po tygodniu zwrócić rzeczy! Taka transakcja nie wlicza się do wymaganych pięciu (5)!

Jak założyć eKonto Osobiste z premią 140zł i nagrodą rzeczową?

Promocja jest ważna tylko w przypadku wypełnienia wniosku bezpośrednio z kliknięcia w linki strony Returneo.pl! Nie możemy wejść w wyszukiwarkę Google i wpisać „mBank”, ponieważ dodatkowa nagroda o wartości 100zł nie zostanie nam wtedy naliczona!

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy kliknąć poniższy banner lub link i wybrać na stronie docelowej nagrodę, którą chcemy otrzymać. Zostaniemy przeniesieni na stronę banku, gdzie wypełniamy swoje dane i wybieramy placówkę do podpisania umowy. W wyznaczonym terminie stawiamy się w wybranej siedzibie mBanku, podpisujemy dokumenty i odbieramy nasz prezent. Gotowe! Teraz wystarczy spełnić powyższe warunki, aby otrzymać dodatkowe 140zł w gotówce!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy eKonta Osobistego i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie mBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć eKonto Osobiste?

mBank umożliwia wiele opcji zakończenia korzystania z ich usług. Pamiętajcie, aby usunąć również posiadaną kartę debetową do rachunku! Konto możemy zamknąć:

 • w placówce – opcja wygodna dla osób mających w pobliżu oddział banku, pracownik pomoże nam w „dopilnowaniu wszystkich formalności”,
 • korespondencyjnie – wysyłając pismo z wypowiedzeniem umowy na adres mBanku,
 • telefonicznie – mLinia jest czynna całodobowo, 7 dni w tygodniu,
 • poprzez system transakcyjny – logujemy się na stronie banku, klikamy widoczną u góry zakładkę „Pomoc”, później „Coś innego”, a następnie wpisujemy w wyszukiwarkę „Wypowiedzenie umowy” i wybieramy pożądaną opcję,
 • rozmowa z ekspertem online z audio/video – najnowszy sposób zamknięcia konta, również bezpieczny ponieważ konsultant pomoże nam przy całym procesie;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: