[ZAKOŃCZONA] REKORD! Aż 300 zł za założenie eKonta osobistego w mBanku!

mBank to działający od 1986 roku lider mobilności wśród banków. Jego łączna liczba klientów przekracza 5,6 mln, co stawia go na 4 pozycji pod względem posiadanych aktywów w Polsce. Polecany za przejrzyste zasady, sprawnie działającą bankowość elektroniczną oraz mobilną i niskie opłaty.

Tym razem prezentujemy Ci REKORDOWĄ ofertę, w której za założenie bezpłatnego eKonta osobistego oraz spełnienie prostych warunków możesz otrzymać 200 zł w gotówce oraz 100 zł w formie nagrody rzeczowej lub bonu. Taka okazja szybko się nie powtórzy – tym bardziej, że prezent o wartości 100zł dostajesz już przy założeniu konta!

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

UWAGA: W tym artykule nie opisujemy promocji dla mKonta Intensive ze względu na wygórowane warunki (minimalnie 7000 zł wpływów w każdym miesiącu, aby nie została pobrana opłata), ale wchodzi ono w skład promocji i w jego przypadku również otrzymasz 1 prezent niezależnie od dodatkowej premii 100 zł oraz rocznego abonamentu Allegro Smart! Łącznie to około 250 zł dla mKonta Intensive! Jego warunki poznasz klikając w dowolny banner z tego artykułu.

Promocja w dużym skrócie…

Złóż wniosek przez internet z linku lub banneru dostępnego poniżej, podpisz umowę o eKonto osobiste/intensive w placówce mBanku i odbierz pierwszą nagrodę o wartości 100 zł. Zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł w ciągu 7 dni od jego otwarcia (podpisania umowy) i w każdym z czterech pełnych miesięcy zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł oraz wykonaj łącznie min. 8 transakcji kartą i/lub kodem BLIK. Za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł przelewem na swoje konto, co daje sumę 200 zł dodatkowego bonusu.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy eKonta osobistego:

eKonto osobiste w mBanku oferuje Ci poniższe usługi za 0 zł, co czyni je jednym z najbardziej korzystnych kont bankowych w Polsce:

 • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatną kartę przy transakcjach na sumę min. 350 zł (w przeciwnym wypadku 7 zł; liczy się suma zakupów wykonanych zarówno telefonem, jak i „fizycznym plastikiem”),
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • otwarcie i prowadzenie rachunku;

Dodatkowo, masz możliwość zapisania się do programu mOkazje – znajdziesz w nim bonusy jak np. 10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland, 4% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach BP i wiele innych.

W przypadku kart Visa, zachęcamy do zapisania się na stronie VisaOferty – znajdziesz tam propozycje jak między innymi zwrot 20 zł przy zakupach powyżej 100 zł w sieci H&M, Cropp, House i pozostałych. Zdecydowanie warto się w nich zapisać by oszczędzać jeszcze więcej!

Czy mogę wziąć udział w tej akcji?

Wymagania są bardzo proste – musisz mieć skończone 18 lat w dniu przystępowania do promocji oraz być nowym klientem. Jako „nowy klient” określa się osobę, która od 1.01.2017 roku nie posiada/współposiada jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w tym banku. Jeśli miałeś kiedyś konto w mBanku, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, możesz śmiało wypełniać wniosek. 🙂

Jak otrzymać nagrodę o wartości 100 zł?

Nagroda rzeczowa jest przyznawana za samo założenie konta w placówce. Podczas składania wniosku będziesz mógł wybrać oddział, w którym chcesz podpisać umowę o eKonto osobiste, decyzję o prezencie podejmujesz już na miejscu w banku. Dostępne są między innymi (do wyczerpania zapasów):

 • Karta podarunkowa o wartości 100 zł (do sklepów Biedronka, drogerii Rossmann)
 • Głośnik bezprzewodowy JBL GO2
 • Walizka kabinowa

Jak otrzymać pozostałe 200 zł premii w gotówce?

To proste! Musimy jedynie spełnić proste warunki wymienione poniżej. Premia gotówkowa jest podzielona na 4 etapy.

W pierwszym etapie…

musisz zasilić nowo utworzone eKonto w ciągu 7 dni od jego założenia kwotą minimum 1000zł (polecamy zrobić to przelewem z innego banku – jest duża szansa, że nie otrzymasz w tym czasie przesyłki z kartą płatniczą aby skorzystać z wpłatomatu, a wpłata gotówki w oddziale jest płatna 9zł) i w ciągu miesiąca, w którym założyłeś konto oraz następnego dokonać co najmniej 8 transakcji kartą (telefonem) i/lub kodem BLIK na dowolną kwotę (najłatwiej jest pójść do piekarni i poprosić Panią Kasjerkę o pojedyncze płatności za przysłowiowe bułki – w taki sposób możesz spełnić warunek jednego dnia!). Jeśli zakładasz konto w kwietniu, czas na wykonanie w/w transakcji masz do końca maja.

W drugim-czwartym etapie

musisz powtórzyć w każdym miesiącu zasilenie konta kwotą min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej 8 transakcji kartą (telefonem) i/lub kodem BLIK na dowolną kwotę. W przypadku tej promocji będzie to czerwiec, lipiec oraz sierpień 2021 roku – promocja jest ważna do 30.04.2021. Otrzymasz za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki kolejne 50 zł na swoje eKonto – łatwizna 🙂

PAMIĘTAJ, ŻE TRANSAKCJE NIE MOGĄ BYĆ ANULOWANE – nie możesz pójść np. do sklepu odzieżowego, dokonać płatności kartą/BLIKiem i po tygodniu zwrócić rzeczy! Taka transakcja nie wlicza się do wymaganych ośmiu (8)!

Kiedy otrzymam wypłatę swoich bonusów?

 • Nagrodę lub Kartę Podarunkową o wartości 100 zł otrzymasz już podczas wizyty w placówce banku;
 • Pierwsze 50 zł premii zostanie Ci wypłacone do 30.06.2021 r.
 • Kolejne 50 zł nagrody dostaniesz w formie przelewu na nowo otworzone konto najpóźniej 31.07.2021 r.
 • Następne 50 zł za spełnienie warunków w lipcu otrzymasz do 31.08.2021 r.
 • Ostatnie 50 zł za warunki z sierpnia zasilą Twoje konto do 30 września 2021 roku;

Jak założyć eKonto osobiste z premią 200 zł i nagrodą rzeczową?

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy kliknąć poniższy banner lub link i nacisnąć przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie wypełniasz swoje dane i wybierasz placówkę do podpisania umowy. W wolnej chwili lub przy okazji odwiedzasz wybraną siedzibę mBanku, podpisujesz dokumenty i odbierasz Twój prezent. Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli podasz nasz kod polecający w pierwszym etapie „returneopl” – jak na obrazku poniżej. Dziękujemy!

Promocja jest ważna tylko w przypadku wypełnienia wniosku bezpośrednio z kliknięcia w linki strony Returneo.pl! Nie możesz wejść w wyszukiwarkę Google i wpisać „mBank”, ponieważ dodatkowa nagroda o wartości 100 zł nie zostanie Ci wtedy naliczona!

Koniecznie wybierz jedną z kart – jeśli zrezygnujesz z niej, nie otrzymasz bonusu!

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ BANNER/LINK PONIŻEJ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy eKonta Osobistego i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie mBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć eKonto Osobiste?

mBank umożliwia wiele opcji zakończenia korzystania z ich usług. Pamiętaj, aby usunąć również posiadaną kartę debetową do rachunku oraz bankowość elektroniczną! Konto możesz zamknąć:

 • w placówce – opcja wygodna dla osób mających w pobliżu oddział banku, pracownik pomoże Ci w „dopilnowaniu wszystkich formalności”,
 • korespondencyjnie – wysyłając pismo z wypowiedzeniem umowy na adres mBanku,
 • telefonicznie – mLinia jest czynna całodobowo, 7 dni w tygodniu,
 • poprzez system transakcyjny – logujesz się na stronie banku, klikasz widoczną u góry zakładkę „Pomoc”, później „Coś innego”, a następnie wpisujesz w wyszukiwarkę „Wypowiedzenie umowy” i wybierasz pożądaną opcję,
 • rozmowa z ekspertem online z audio/video – najnowszy sposób zamknięcia konta, również bezpieczny ponieważ konsultant pomoże Ci przy całym procesie;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: