[ZAKOŃCZONA] Załóż eKonto osobiste w mBanku i zgarnij do 150 zł premii w gotówce!

mBank to działający od 1986 roku lider mobilności wśród banków. Jego łączna liczba klientów przekracza 5,6 mln, co stawia go na 4 pozycji pod względem posiadanych aktywów (czyli ilości pieniędzy, które klienci w nim przechowują) w Polsce. Polecany za przejrzyste zasady, sprawnie działającą bankowość elektroniczną oraz mobilną i niskie opłaty.

Tym razem chcielibyśmy zaprezentować Ci ofertę, w której za założenie bezpłatnego eKonta osobistego oraz spełnienie prostych warunków dostaniesz aż 150 zł! Premia jest wypłacana w formie przelewów, a więc możesz ją wydać, na co tylko chcesz 🙂 Warto się zainteresować, tym bardziej, że aktywność utrzymujesz ile masz ochotę – maksymalnie 3 miesiące.

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Jako autor tego artykułu mogę stwierdzić, że na wszystkie banki, które dotychczas testowałem, mBank jest dla mnie najwygodniejszą opcją i zostanę jako ich klient przez długie lata.

Promocja w dużym skrócie…

Podpisz umowę o eKonto osobiste i w każdym z trzech pełnych miesięcy zasil je kwotą min. 1000 zł oraz rób transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem. Za każdą transakcję kartą (bez względu na kwotę) otrzymasz 1 zł, BLIK lub telefonem po 2 zł (również bez względu na kwotę). Maksymalnie w każdym miesiącu jesteś w stanie otrzymać 50 zł przelewem na swoje konto. Przykład: 1 transakcja kartą oraz 25 BLIKiem pozwoli Ci zgarnąć maksymalny bonus w miesiącu.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy eKonta osobistego:

eKonto osobiste w mBanku oferuje Ci poniższe usługi za 0 zł, co czyni je jednym z najbardziej korzystnych kont bankowych w Polsce:

 • wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • bezpłatną kartę przy transakcjach na sumę min. 350 zł (w przeciwnym wypadku 7 zł; liczy się suma zakupów wykonanych zarówno telefonem, jak i „fizycznym plastikiem”),
 • wypłaty z bankomatów za granicą,
 • otwarcie i prowadzenie rachunku;

Dodatkowo, masz możliwość zapisania się do programu mOkazje – znajdziesz w nim bonusy jak np. 10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland, 4% zwrotu za transakcje wykonane na stacjach BP i wiele innych.

W przypadku kart Visa, zachęcamy do zapisania się na stronie VisaOferty – znajdziesz tam propozycje jak między innymi zwrot 20 zł przy zakupach powyżej 100 zł w sieci H&M, Cropp, House i pozostałych. Zdecydowanie warto się w nich zapisać by oszczędzać jeszcze więcej!

Czy kwalifikuję się do udziału w akcji?

Wymagania są bardzo proste – musisz mieć skończone 18 lat w dniu przystępowania do promocji oraz być nowym klientem. Jako „nowy klient” określa się osobę, która od 1.01.2017 roku nie posiada/współposiada jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub oszczędnościowego w tym banku. Jeśli miałeś kiedyś konto w mBanku, ale zamknąłeś je przed wyżej wymienioną datą, możesz śmiało wypełniać wniosek. 🙂

Jak otrzymać pozostałe 150 zł premii w gotówce?

To proste! Musimy jedynie spełnić proste warunki wymienione poniżej. Premia gotówkowa jest podzielona na 3 etapy – dla przykładu, jeśli założysz konto w kwietniu, zaczynasz od maja, a kończysz w lipcu.

W każdym z nich, musisz zasilić konto przelewem min. 1000 zł, dokonać co najmniej 1 transakcji kartą oraz 1 kodem BLIK lub telefonem. Wszystkie na dowolną kwotę. Ilustruje to poniższy obrazek:

PAMIĘTAJ, ŻE TRANSAKCJE NIE MOGĄ BYĆ ANULOWANE – nie możesz pójść np. do sklepu odzieżowego, dokonać płatności kartą/BLIKiem i po tygodniu zwrócić rzeczy!

Rozjaśnijmy sytuację na przykładach:

 • Wykonałeś 5 transakcji kartą i 4 BLIKiem w maju. Otrzymasz za to 5 x 1zł + 4 x 2zł = 9zł w czerwcu.
 • Wykonałeś 10 transakcji kartą, 10 BLIKiem oraz 10 telefonem. Otrzymasz za to 10 x 1zł + (10+10) x 2zł = 50zł czerwcu.
 • Wykonałeś 40 transakcji BLIKiem oraz 1 kartą. Otrzymasz za to 50zł w czerwcu (premia nie może przekroczyć 50zł).
 • Wykonałeś 50 transakcji kartą. NIE Otrzymasz za to żadnej premii, ponieważ nie wykonałeś przynajmniej jednej BLIKiem lub telefonem!

Uważaj na tą sytuację – w każdym miesiącu musisz mieć minimum 1 transakcję kartą oraz 1 BLIK lub telefonem. Nie możesz jednak spełnić tylko jednego z tych warunków, aby otrzymać premię. Płatności telefonem dokonujesz poprzez dodanie swojej karty do aplikacji ApplePay lub GooglePay. Zakupy w internecie wliczają się do puli. 🙂

Kiedy otrzymam wypłatę swoich bonusów?

 • Pierwsza premia (maks. 50 zł) zasili Twoje konto do końca następnego miesiąca, w którym spełniłeś warunki,
 • Druga nagroda (maks. 50 zł) zasili Twoje konto do końca następnego miesiąca, w którym spełniłeś warunki,
 • Trzecia premia (maks. 50 zł) zasili Twoje konto do końca następnego miesiąca, w którym spełniłeś warunki;

Jak założyć eKonto Osobiste z premią 150 zł?

Promocja jest ważna tylko w przypadku wypełnienia wniosku bezpośrednio z kliknięcia w linki strony Returneo.pl! Nie możesz wejść w wyszukiwarkę Google i wpisać „mBank”, ponieważ złożysz wtedy wniosek bez bonusu! Otwarcie konta „na selfie” w aplikacji banku również powoduje rezygnację z promocji!

Aby wziąć udział w tej promocji, wystarczy kliknąć poniższy banner lub link i nacisnąć przycisk „Otwórz konto”. Zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie wypełniasz swoje dane. Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli podasz nasz kod polecający w pierwszym etapie „returneopl” – jak na obrazku poniżej. Dziękujemy!

Koniecznie wybierz jedną z kart – jeśli zrezygnujesz z niej, nie otrzymasz bonusu!

Na końcu musisz wybrać sposób podpisania umowy – masz do wyboru:

 • Wizytę w placówce (w dogodnym dla siebie terminie i czasie),
 • Spotkanie z kurierem (zadzwoni, aby umówić się na dokładny termin);

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ W BANNER PONIŻEJ!

Link do złożenia wniosku (powyższy banner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy eKonta Osobistego i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony mBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć eKonto Osobiste?

mBank umożliwia wiele opcji zakończenia korzystania z ich usług. Pamiętaj, aby usunąć również posiadaną kartę debetową do rachunku! Konto możesz zamknąć:

 • w placówce – opcja wygodna dla osób mających w pobliżu oddział banku, pracownik pomoże nam w „dopilnowaniu wszystkich formalności”,
 • korespondencyjnie – wysyłając pismo z wypowiedzeniem umowy na adres mBanku,
 • telefonicznie – mLinia jest czynna całodobowo, 7 dni w tygodniu,
 • poprzez system transakcyjny – logujesz się na stronie banku, klikasz widoczną u góry zakładkę „Pomoc”, później „Coś innego”, a następnie wpisujesz w wyszukiwarkę „Wypowiedzenie umowy” i wybierasz pożądaną opcję,
 • rozmowa z ekspertem online z audio/video – najnowszy sposób zamknięcia konta, również bezpieczny ponieważ konsultant pomoże nam przy całym procesie;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: