FAQ

1. Jak zacząć oszczędzać dzięki cashback?

– Zapraszamy do artykułu dostępnego tutaj: Kliknij tutaj!

2. Jak założyć konto PayPal? Jak z niego korzystać? Czy jest bezpieczny?

– Artykuł poświęcony systemowi PayPal znajduje się tutaj: Kliknij tutaj!

3. Czy cashback to nie oszustwo?

– Rosnąca popularność stron cashbackowych świadczy, że ludzie chcą oszczędzać w ten sposób, ponieważ jest to proste, bezpieczne i nie wymaga inwestycji. Na tę chwilę wszystkie polecane serwisy są całkowicie wypłacalne.

4. Nie mam żadnego maila/powiadomienia o naliczeniu zwrotu cashback. Co robić?

– Jeśli potwierdzenie naliczenia zwrotu nie pojawi się w ciągu 7 dni od zakupu należy skontaktować się z serwisem, z którego przechodziło się na stronę sklepu. Linki do kontaktu do serwisów są podane w artykułach umieszczonych w zakładce „Cashback” na tej stronie.

5. Chcę wypłacić pieniądze zgromadzone w cashback na swoje konto bankowe. Co muszę zrobić?

– Etap wypłaty cashback wygląda tak:  Naliczenie zwrotu -> Oczekiwanie 10-60 dni na potwierdzenie -> Możliwość wypłaty z serwisu na PayPal -> Możliwość wypłaty środków z PayPal na konto bankowe

Ostatni etap jest opcjonalny, w przypadku robienia częstych zakupów polecam zostawić sobie USD – nie tracimy wtedy na przewalutowaniu. Szczegółowe informacje znajdują się w artykule tutaj: Kliknij tutaj!

6. Dlaczego czas oczekiwania na potwierdzenie trwa aż 10-60 dni? Czy da się to jakoś przyspieszyć?

– Na początku istnienia serwisów cashback środki były możliwe do wypłaty od razu po zakupach i naliczeniu, dlatego wiele osób zwracało zamówiony towar zatrzymując pozyskane fundusze. To właśnie przez to strony cashback zabezpieczają się i umożliwiają wypłatę pieniędzy dopiero po okresie, gdy możemy jeszcze zwrócić towar. Czas blokady/potwierdzenia różni się w zależności od sklepu i serwisu cashback, niestety nie da się go przyspieszyć.