Ebates – stary Rakuten, zapraszamy do nowego wpisu na blogu

Serwis Ebates połączył się ze światowym liderem e-commerce Rakuten, poniższy poradnik jest nieaktualny. Zapraszamy do nowej wersji: https://returneo.pl/cashback-rakuten-40zl/

Uwaga! W związku z RODO, wchodząc na stronę musimy zaznaczyć, że mieszkamy poza UE – w przeciwnym razie nie możemy korzystać z serwisu!

Ebates to międzynarodowy serwis cashback, z bardzo dużym bonusem za rejestrację i pierwszy zakup – 10$! Wypłaty są realizowane seriami co 3 miesiące między innymi na konto PayPal – więcej informacji na tej stronie: Kliknij tutaj!

Aby otrzymać bonus 10$ trzeba zarejestrować się z tego linka: Kliknij tutaj!  Następnie zrobić zakupy cashback na łączną kwotę 25$ w ciągu 90 dni od rejestracji. Przy najbliższym terminie wypłaty dostaniemy pełną kwotę cashback wraz z bonusem. Stanowczo odradzam próby ponownego wzięcia udziału w promocji – serwis jest na to bardzo wyczulony i możemy nie otrzymać żadnych pieniędzy.

Jak wypłacić swoje pieniądze? Wystarczy wejść w ten link Kliknij tutaj! i następnie wypełnić dane pod zakładką „Big Fat Check Settings” – polecam wypłaty na PayPal. Przy najbliższym terminie wypłat zostaną nam przelane środki, które zgromadziliśmy w serwisie.

Zostaw komentarz: