[ZAKOŃCZONA] Rekord! Aż 500 zł w gotówce od Credit Agricole z bezpłatnym „Kontem dla Ciebie”

Credit Agricole to francuski bank, który zaczął oferować swoje usługi na terenie Polski w 1991 roku. Należy on do grupy o 125 letniej tradycji. Bank kieruje się mottem „Codziennie działamy na rzecz naszych klientów oraz społeczeństwa”. Działa w 47 krajach świata, obsługując ponad 51 milionów klientów. Udział w aktualnej akcji promocyjnej pozwoli Ci otrzymać nawet 500 zł przelewem na swoje konto. Jak zawsze, możesz to wydać, na co tylko chcesz. 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto korzystając z poniższego banneru lub linka i zasil je (UWAGA – przelew NIE może pochodzić z Twojego konta w innym banku) kwotą min. 300 zł do końca pierwszego pełnego miesiąca – otrzymasz za to 50zł. Pozostała premia będzie Ci wypłacana w postaci 3% zwrotu za transakcje kartą oraz kodem BLIK – maksymalnie 450zł za cały okres (po 25zł w miesiącu).

Jeśli chcesz zrezygnować z dalszego uczestnictwa w promocji, możesz to zrobić w dowolnym czasie.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy „Konta dla Ciebie”:

Credit Agricole nie odbiega w tej kwestii od konkurencji – jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ na konto w kwocie min. 1000zł oraz wykonasz przynajmniej 1 transakcję kartą lub kodem BLIK na dowolną kwotę, poniższe korzyści są dla Ciebie bezpłatne (w przeciwnym wypadku zapłacisz 16zł):

  • prowadzenie konta,
  • karta wielowalutowa do konta,
  • wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną;

Opcja VIP konta nie będzie przez nas dokładniej opisywana poza faktem, że wymaga ona posiadania minimum 150 000 zł na rachunku lub comiesięcznych wpływów na kwotę nie niższą niż 10 000 zł. Jest to warunek zastępujący powyższy dla konta standard.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możesz być posiadaczem jakiegokolwiek produktu banku na dzień składania wniosku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w banku Credit Agricole w przeszłości, możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że nie posiadasz go od 31 marca 2018 roku.

Jakie warunki muszę spełnić, aby dostać nawet 500 zł?

To jedna z najprostszych promocji w historii naszej strony. Tak jak opisaliśmy wyżej, 50zł otrzymasz za podpisanie umowy i przelew min. 300zł na nowo otwarte konto. UWAGA: W przypadku tego banku nie może on pochodzić z Twojego konta w innym banku (możesz natomiast poprosić np. znajomego o kilkuminutową „pożyczkę”). Musisz go otrzymać do końca pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu konta. Aktywuj również jeden z kanałów bankowości internetowej (zaloguj się przez stronę lub w aplikacji).

Przykład: Złożyłeś wniosek przez stronę 30.03.2021 r., natomiast kurier odwiedził Cię 1 kwietnia (dzień otwarcia konta), a więc czas na przelew masz do 31.05.2021 r. – musi on przyjść najpóźniej tego dnia!

Na drugą część nagrody składa się nawet 18 przelewów do 25zł każdy. Płać kartą wydaną do konta lub kodem BLIK stacjonarnie i w internecie, a 3% łącznej sumy wydatków w danym miesiącu wróci do Ciebie (maksymalnie 25zł). Minimalnie musisz wykonać 10 transakcji w miesiącu.

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Bank proponuje również warianty 6 i 12-miesięczne. UWAGA! Naszym zdaniem są one nieopłacalne, ponieważ z konta możesz zrezygnować w każdym momencie (otrzymane bonusy zostają w Twojej kieszeni). Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żebyś zgarnął np. 6 bonusów po 25zł (150zł) i zamknął konto, gdzie w 6-miesięcznym wariancie byłoby to tylko 50zł.

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

  • pierwsze 50 zł za zasilenie nowego konta otrzymasz do końca następnego miesiąca po tym, jak dokonałeś wpłaty (jeśli założyłeś konto w marcu, otrzymasz je do końca maja 2021 r.),
  • pozostałe premie (nawet 450 zł) otrzymasz w każdym następnym miesiącu po tym, w którym wykonałeś transakcje;

Jak założyć „Konto dla Ciebie” tak, aby otrzymać bonus?

Pamiętaj również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google “500 zł Credit Agricole” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w poniższy baner/link) stronie NIE powoduje uczestnictwa w promocji!

To bardzo proste! Wniosek nie różni się niczym od konkurencyjnych, a czytając dokładnie nasz artykuł oraz polecenia na stronie banku, bez problemu przejdziesz przez cały proces w zaledwie 5 minut!

W przypadku tej promocji, musisz założyć konto klikając poniższy banner lub link oraz na stronie docelowej banku czerwony przycisk „Otwórz konto”. Niestety, założenie konta „na selfie” NIE powoduje udziału w promocji.

Będąc już w formularzu, wpisz swoje dane, koniecznie wybierz jedną z kart (nie ma to większego znaczenia) i opcjonalnie dołącz zdjęcia lub skany Twojego dokumentu tożsamości. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiał przekazać kserokopie obu stron kurierowi podczas podpisywania umowy.

Pamiętaj, że wybór karty z niestandardowym wizerunkiem kosztuje 15 zł.

Zaznacz wszystkie zgody marketingowe, przejdź na następną stronę i uzupełnij swoje dane adresowe – są konieczne do przekazania Ci umowy z banku. Sprawdź wszystko, wyślij wniosek i gotowe! W najbliższych dniach skontaktuje się z Tobą pracownik Credit Agricole, aby potwierdzić decyzję o założeniu konta i zapytać o wybór wariantu promocji – wariant 18-miesięczny jest zdecydowanie najkorzystniejszy. Co najważniejsze, nie oznacza on konieczności utrzymania konta przez ten okres – możesz zrezygnować w każdym momencie!

Będziemy Ci bardzo wdzięczni jeśli podczas rozmowy z konsultantem (po złożeniu wniosku) lub w aplikacji, w której dokonujesz weryfikacji na selfie podasz nasz kod polecający: 5948539 Z góry dziękujemy! 🙂

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy „Konta dla Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie banku Credit Agricole pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć „Konto na Ciebie”?

Jeśli nie jesteś zainteresowany dalszym posiadaniem konta w banku Credit Agricole, możesz wypowiedzieć umowę na 2 sposoby:

  • podczas osobistej wizyty w oddziale (upewnij się, że składasz rezygnację ze wszystkich posiadanych produktów tj. konto osobiste, karta płatnicza oraz dostęp do bankowości elektronicznej),
  • listownie (forma pisma jest dowolna, pamiętaj aby zawrzeć w nim jednoznaczną rezygnacją ze wszystkich posiadanych produktów – polecamy wysłać list opcją rejestrowaną – dzięki temu będziesz wiedział, że wpłynęło do banku);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: