[ZAKOŃCZONA] CitiKonto ze 150 zł premią czeka na Ciebie! Tylko 3 warunki!

CitiBank to jeden z największych banków obsługujących klientów indywidualnych na świecie. Powstał w 1812 roku, a w Polsce pojawił się w 2001 roku. Zdominował segment kart kredytowych oferując jedne z najkorzystniejszych warunków, a od niedawna przywrócił ofertę kont osobistych – CitiKonta. W aktualnej promocji za jego założenie otrzymamy 150 zł w gotówce, zapraszamy do poradnika!

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Zrób dwa przelewy na konto – jeden min. 100 zł, drugi min. 2000 zł oraz wydaj w ciągu 3 miesięcy minimum 100 zł kartą dodaną do Apple/Google Pay – za te trzy warunki dostaniesz 150 zł przelewem na swoje konto.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy nowej odsłony CitiKonta:

CitiBank wraca do gry w dobrym stylu – prowadzenie konta i obsługa karty płatniczej są bezwarunkowo bezpłatne, bez względu na wiek (dotychczas takie oferty były kierowane wyłącznie do osób młodych). CitiKarta, którą otrzymujemy do konta, to produkt wielowalutowy. W połączeniu z atrakcyjnymi kursami wymiany walut pozwoli to na dużą oszczędność podczas zakupów.

Dodatkowo otrzymujemy:

  • bezpłatne wypłaty z bankomatów CitiBanku;
  • pierwsze 4 bezpłatne wypłaty z innych bankomatów w każdym miesiącu;
  • pierwsze 3 przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w każdym miesiącu;
  • bezpłatne przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile;

Bank określa swój produkt jako „Rewolucję w bankowości” – ciężko się z tym nie zgodzić, patrząc na oferowane warunki CitiKonta. 🙂

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić trzy warunki: musisz być osobą pełnoletnią, posiadać dowód osobisty oraz być nowym klientem banku. Jako nowy klient bank określa osobę, która nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego lub nie była ich współposiadaczem po 1 stycznia 2020 roku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w CitiBanku przed tą datą, możesz śmiało brać udział w tej akcji. 🙂

Umowę musisz podpisać najpóźniej 20 marca 2021 roku.

Jak otrzymać pierwsze 50 zł z CitiKontem?

Aby zakwalifikować się do pierwszej nagrody, musisz otrzymać na nowo założone konto minimum jeden przelew z tytułu wynagrodzenia na co najmniej 2000 zł (w tytule przelewu musi znajdować się słowo „wynagrodzenie”) do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta (czyli kwietnia). Wpłata nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez CitiBank dla klientów indywidualnych.

Jak otrzymać drugie 50 zł z CitiKontem?

Następna premia zostanie Ci przyznana za zalogowanie się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz otrzymanie przelewu na min. 100 zł z rachunków spoza CitiBanku (jest to niezależne od wyżej opisanej wpłaty 2000 zł) do końca drugiego pełnego miesiąca po założeniu konta (jeśli założyłeś je w marcu – czas na spełnienie tego warunku to koniec maja). W jej przypadku, nie ma już wymogu dotyczącego pochodzenia wpłaty (czyli pieniądze nie muszą być wynagrodzeniem). Również i ten przelew nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank.

Jak otrzymać trzecie 50 zł z CitiKontem?

Ostatnią nagrodę otrzymasz, jeśli dodasz swoją CitiKartę do ApplePay lub GooglePay i wykonasz transakcje telefonem na łączną sumę minimum 100 zł (może to być nawet 100 zakupów po 1 zł) do końca trzeciego pełnego miesiąca po założeniu konta. Mogą to być zakupy stacjonarne, jak i w internecie – ważne jest tylko, aby nie wybierać „Płatność kartą” a „Apple Pay” lub „Google Pay”. Transakcje nie mogą być zwrócone (nie wliczą się do tej sumy np. zwroty ubrań za które zapłaciliśmy telefonem).

Pamiętaj – te 3 bonusy są niezależne! Oznacza to, że niespełnienie warunków jednego z nich NIE powoduje dyskwalifikacji z otrzymania trzech pozostałych. Dodatkowo, możesz je wszystkie spełnić jak tylko otrzymasz kartę (nawet jednego dnia!) i czekać na wypłatę nie robiąc już nic – CitiKonto nie wymaga od Ciebie comiesięcznych płatności kartą ani regularnych wpływów.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

Tak jak sama promocja jest podzielona na etapy, tak i bonusy wypłacane są w określonych terminach:

  • pierwsze 50 zł otrzymasz w formie przelewu na swoje CitiKonto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego (czyli do końca maja);
  • drugie 50 zł dostaniesz w ten sam sposób do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego;
  • trzecie 50 zł pojawi się u Ciebie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego;

Łącznie to obiecywane 150 zł – łatwo, prawda? 🙂

Jak otworzyć CitiKonto tak, aby otrzymać premię?

To proste i nie zajmie Ci więcej niż symboliczne 5 minut! Kliknij na poniższy banner lub link a następnie „Otwórz konto online” na stronie banku. Zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym podajesz swoje dane, nie musisz zaznaczać zgód marketingowych. Na koniec wchodzisz w wysłany na Twój numer telefonu link i robisz zdjęcia swojego dowodu oraz twarzy – zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Potwierdzasz poprawność danych, podpisujesz umowę klikając w poszczególne pola wyboru i gotowe – Twoje konto zostało właśnie otwarte!

UWAGA: Promocja obowiązuje jedynie przy bezpośrednim wejściu w link lub banner w tym artykule – nie możesz wejść w Google i wpisać „Citibank 150 zł” bo NIE spowoduje to Twojego udziału w promocji!

Konto musisz otworzyć wraz z weryfikacją biometryczną („na selfie”). Wybór kuriera dyskwalifikuje Cię z otrzymania nagród!

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy CitiKonta i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie CitiBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć posiadane CitiKonto?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług CitiBanku i chciałbyś zamknąć swoje konto, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • podczas osobistej wizyty w oddziale (najlepsza opcja, ponieważ pracownik banku dopełni za Ciebie wszystkich formalności i prawdopodobnie zaproponuje indywidualną ofertę, która ma na celu przekonanie Cię do pozostania w tym banku);
  • poprzez internet (logujesz się do Twojej bankowości Citi Online, wybierasz „Dyspozycje”, „Rachunki osobiste/oszczędnościowe” oraz „Zamknięcie konta głównego w PLN” – równie prosty sposób, co wizyta w oddziale, a bardziej dostępny dla osób niemieszkających w dużych miastach);
  • listownie (wysyłasz na adres banku pismo, w którym zawierasz swoją dyspozycję o zamknięciu konta wraz z otrzymaną kartą płatniczą. Styl tego dokumentu nie jest ściśle określony, a więc możesz go napisać w dowolny sposób);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: