[ZAKOŃCZONA] Bezpłatne CitiKonto teraz z 420 zł bonusem w Citi Handlowym!

CitiBank to jeden z największych banków obsługujących klientów indywidualnych na świecie. Powstał w 1812 roku, a w Polsce pojawił się w 2001 roku. Zdominował segment kart kredytowych oferując jedne z najkorzystniejszych warunków, a od niedawna przywrócił ofertę kont osobistych – CitiKonta. W aktualnej promocji za jego założenie otrzymasz 200 zł w gotówce, nawet 200 zł w formie kart podarunkowych programu Bezcenne Chwile oraz 2 kody na nadanie dowolnej przesyłki w firmie InPost – każdy o wartości 10-20 zł, zapraszamy do poradnika!

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Wyraź zgody marketingowe podczas składania wniosku – otrzymasz za to dwa kody InPost Szybkie Nadania. Zaloguj się do aplikacji mobilnej banku – „Citi Mobile”, zrób dwa przelewy na konto – jeden min. 100 zł, drugi na wynagrodzenie min. 2000 zł oraz wydaj w ciągu 3 miesięcy minimum 100 zł kartą dodaną do Apple/Google Pay – za te trzy warunki dostaniesz 200 zł przelewem na swoje konto. Jeśli nie jesteś w stanie spełnić warunku przelewu wynagrodzenia, wystarczy że obrócisz kwotą nie mniejszą niż 2000 zł w wewnętrznym kantorze CitiBanku. Dodatkową nagrodę do 200 zł z programu Bezcenne Chwile otrzymasz za rejestrację karty w programie i wykonanie nią 1 transakcji kartą na dowolną kwotę.

UWAGA! W artykule nie opisujemy pozostałych bonusów widocznych na stronie banku (np. 400 zł za zamówienie karty kredytowej), ponieważ oddzielne promocje pozwalają zyskać więcej za te same czynności. W przypadku zainteresowania np. kartą kredytową, prosimy o pozostawienie komentarza pod artykułem lub bezpośredni kontakt – prześlemy niezbędne informacje i wskazówki.

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy nowej odsłony CitiKonta:

CitiBank wraca do gry w dobrym stylu – prowadzenie konta i obsługa karty płatniczej są bezwarunkowo bezpłatne, bez względu na wiek (dotychczas takie oferty były kierowane wyłącznie do osób młodych). CitiKarta, którą otrzymujesz do konta, to produkt wielowalutowy. W połączeniu z atrakcyjnymi kursami wymiany walut pozwoli to na dużą oszczędność podczas zakupów.

Dodatkowo otrzymujesz:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów CitiBanku;
 • pierwsze 4 bezpłatne wypłaty z innych bankomatów w każdym miesiącu;
 • pierwsze 3 przelewy natychmiastowe Express ELIXIR w każdym miesiącu;
 • bezpłatne przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile;

Bank określa swój produkt jako „Rewolucję w bankowości” – ciężko się z tym nie zgodzić, patrząc na oferowane warunki CitiKonta. 🙂

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić trzy warunki: musisz być osobą pełnoletnią, posiadać dowód osobisty oraz być nowym klientem banku. Jako nowy klient bank określa osobę, która nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego lub nie była ich współposiadaczem po 1 stycznia 2020 roku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w CitiBanku przed tą datą, możesz śmiało brać udział w tej akcji. 🙂

Umowę musisz podpisać najpóźniej 22 sierpnia 2021 roku.

Jak otrzymać 2 kody na nadanie przesyłek InPost?

Ten warunek jest zdecydowanie najprostszy do spełnienia. Wystarczy, że przy składaniu wniosku wyrazisz zgodę na wszelki marketing. Zgodę tą musisz utrzymać co najmniej do końca miesiąca, w którym założyłeś konto.

Jak otrzymać pierwsze 50 zł z CitiKontem?

Pierwsza premia zostanie Ci przyznana za zalogowanie się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz otrzymanie przelewu na min. 100 zł z rachunków spoza CitiBanku (jest to niezależne od niżej opisanej wpłaty 2000 zł) do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta (jeśli założyłeś je w kwietniu – czas na spełnienie tego warunku to koniec maja). W jej przypadku, nie ma wymogu dotyczącego pochodzenia wpłaty (czyli pieniądze nie muszą być wynagrodzeniem). Ten przelew nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank.

Jak otrzymać drugie 50 zł z CitiKontem?

Aby zakwalifikować się do drugiej nagrody, musisz otrzymać na nowo założone konto minimum jeden przelew z tytułu wynagrodzenia na co najmniej 2000 zł (w tytule przelewu musi znajdować się słowo „wynagrodzenie”) do końca drugiego pełnego miesiąca po założeniu konta. Wpłata nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez CitiBank dla klientów indywidualnych.

Jeśli nie jesteś w stanie spełnić tego warunku, wystarczy że wykonasz za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Co to oznacza? Aby otrzymać nagrodę, możesz na przykład kupić walutę USD za 1001 zł (dla bezpieczeństwa zawyżamy kwotę) i później wymienić ją z powrotem na złotówki. Liczy się suma zleceń, nic nie stoi na przeszkodzie abyś obrócił nawet 200 razy kwotą 10 zł, jeśli nie masz wolnej gotówki.

Jak otrzymać trzecie 50 zł z CitiKontem?

Ostatnią nagrodę otrzymasz, jeśli dodasz swoją CitiKartę do ApplePay lub GooglePay i wykonasz transakcje telefonem na łączną sumę minimum 100 zł (może to być nawet 100 zakupów po 1 zł) do końca trzeciego pełnego miesiąca po założeniu konta. Mogą to być zakupy stacjonarne, jak i w internecie – ważne jest tylko, aby nie wybierać „Płatność kartą” a „Apple Pay” lub „Google Pay”. Transakcje nie mogą być zwrócone (nie wliczą się do tej sumy np. zwroty ubrań za które zapłaciliśmy telefonem).

Pamiętaj – te 3 bonusy są niezależne! Oznacza to, że niespełnienie warunków jednego z nich NIE powoduje dyskwalifikacji z otrzymania trzech pozostałych. Dodatkowo, możesz je wszystkie spełnić jak tylko otrzymasz kartę (nawet jednego dnia!) i czekać na wypłatę nie robiąc już nic – CitiKonto nie wymaga od Ciebie comiesięcznych płatności kartą ani regularnych wpływów.

Jak otrzymać ostatnie 50 zł od Citi Handlowego?

To zdecydowanie najłatwiejszy bonus – otrzymasz go, jeśli zakwalifikujesz się do trzech wymienionych wyżej. Jest to nagroda za stuprocentowy udział w promocji i aktywne spełnianie warunków. 🙂

Jak otrzymać dodatkowy bonus w postaci punktów Bezcenne Chwile?

UWAGA! Na dzień pisania artykułu limit promocji wyczerpał się. W tej sytuacji najlepiej spełnić pozostałe warunki i cierpliwie czekać, aż bonus wróci – wynosi on od 50 do 200 zł zależnie od propozycji banku.

MasterCard Bezcenne chwile pozwala Ci zgarnąć punkty za rejestrację karty w programie, które odbierzesz w formie dowolnej karty podarunkowej lub nagrody rzeczowej. Na dzień pisania artykułu, w programie były do odbioru m.in. karta podarunkowa Allegro/Circle K/Decathlon, zestaw do ćwiczeń w domu, bilety do kina. Warto regularnie sprawdzać stronę programu – pula nagród zmienia się każdego tygodnia! Aby otrzymać te punkty, zaloguj się do swojej bankowości internetowej (przez stronę banku), przejdź do zakładki karty i zapisz się do programu „Priceless Specials”. Wyraź zgody marketingowe i w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj minimum 1 transakcję kartą na dowolną kwotę.

Gotowe! Punkty zasilą Twoje konto w ciągu 30 dni od spełnienia wszystkich warunków, na ich wymianę na nagrodę masz 3 lata od daty ich przyznania.

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

Tak jak sama promocja jest podzielona na etapy, tak i bonusy wypłacane są w określonych terminach:

 • kody na usługę kurierską InPost (2 sztuki) pojawią się w zakładce „Korzyści i oferty” w bankowości internetowej (nie aplikacji) banku do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta,
 • pierwsze 50 zł otrzymasz w formie przelewu na swoje CitiKonto do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego (czyli do końca czerwca-sierpnia, zależnie od daty otwarcia konta);
 • drugie 50 zł dostaniesz w ten sam sposób do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego;
 • trzecie 50 zł pojawi się u Ciebie do końca czwartego miesiąca kalendarzowego;
 • czwarte 50zł pojawi się u Ciebie również do końca czwartego miesiąca kalendarzowego;
 • bonusowe punkty Bezcenne Chwile zasilą Twoje konto w programie najpóźniej po 30 dniach od spełnienia warunków promocji;

Jak otworzyć CitiKonto tak, aby otrzymać premię?

To proste i nie zajmie Ci więcej niż symboliczne 5 minut! Kliknij na poniższy banner lub link a następnie „Otwórz konto online” na stronie banku. Zostaniesz przeniesiony do formularza, w którym podajesz swoje dane, zaznacz zgody marketingowe dla wyższego bonusu. Na koniec wchodzisz w wysłany na Twój numer telefonu link i robisz zdjęcia swojego dowodu oraz twarzy – zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Potwierdzasz poprawność danych, podpisujesz umowę klikając w poszczególne pola wyboru i gotowe – Twoje konto zostało właśnie otwarte!

UWAGA: Promocja obowiązuje jedynie przy bezpośrednim wejściu w link lub banner w tym artykule – nie możesz wejść w Google i wpisać „Citibank 420 zł” bo NIE spowoduje to Twojego udziału w promocji!

Konto musisz otworzyć wraz z weryfikacją biometryczną („na selfie”). Wybór kuriera dyskwalifikuje Cię z otrzymania nagród!

!ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ – KLIKNIJ BANNER PONIŻEJ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy CitiKonta i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie CitiBanku pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć posiadane CitiKonto?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług CitiBanku i chciałbyś zamknąć swoje konto, możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • podczas osobistej wizyty w oddziale (najlepsza opcja, ponieważ pracownik banku dopełni za Ciebie wszystkich formalności i prawdopodobnie zaproponuje indywidualną ofertę, która ma na celu przekonanie Cię do pozostania w tym banku);
 • poprzez internet (logujesz się do Twojej bankowości Citi Online, wybierasz „Dyspozycje”, „Rachunki osobiste/oszczędnościowe” oraz „Zamknięcie konta głównego w PLN” – równie prosty sposób, co wizyta w oddziale, a bardziej dostępny dla osób niemieszkających w dużych miastach);
 • listownie (wysyłasz na adres banku pismo, w którym zawierasz swoją dyspozycję o zamknięciu konta wraz z otrzymaną kartą płatniczą. Styl tego dokumentu nie jest ściśle określony, a więc możesz go napisać w dowolny sposób);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: