400zł w formie karty podarunkowej Allegro/Biedronka lub smartfon LG K30 z kartą kredytową Citi Bank!

Citibank to jeden z największych banków na całym świecie. Przejrzysty w kwestii opłat i regulaminów, a także oferujący bardzo korzystne promocje i bonusy. W obecnej promocji możemy otrzymać aż 400zł w formie karty podarunkowej do serwisu Allegro lub sklepów Biedronka, a nawet smartfon LG K30 o wartości 599zł! Na dole znajdują się linki do oficjalnej strony banku – musimy wejść w ten, który przekierowuje do nagrody, która nas interesuje (możemy odebrać jedną z nich).

Jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie karty kredytowej Citibank Simplicity?

Wszystkie zalety i wady posiadania tej karty znajdziemy w regulaminach dostępnych na stronie banku. Poniżej prezentujemy najważniejsze jej cechy:

Jakie warunki muszę spełniać, aby móc wnioskować o wydanie karty kredytowej Citibank Simplicity?

Warunki mogą się dynamicznie zmieniać, dlatego najlepiej sprawdzić je na docelowej stronie banku (linki poniżej). Na dzień pisania artykułu, wnioskodawca musi spełnić poniższe warunki:

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową:

Osoba fizyczna: wiek wnioskującego – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;

Dla firm: wiek wnioskującego – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Jak skorzystać z promocji?

Najpierw bezpieczeństwo! Pamiętajmy o każdorazowym sprawdzaniu, czy strona banku ma przy adresie „zamkniętą kłódkę” – dzięki temu mamy pewność, że jesteśmy na oficjalnej stronie banku a nie oszustwa chcącego wykraść nasze dane. Powinno to wyglądać jak poniżej:

Każda przeglądarka może mieć inny wygląd „kłódki” – ważne jest, aby była ona zamknięta. To zapewnia nam bezpieczeństwo.

Zasady są proste! Musimy złożyć wniosek klikając na jeden z poniższych linków (możemy otrzymać tylko jedną nagrodę) – zostaniemy wtedy przekierowani na oficjalną stronę banku. Po pomyślnej weryfikacji wniosku wystarczy, że wykonamy transakcje o łącznej wartości min. 2000 zł nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę. Liczy się suma wydatków w tych miesiącach – możemy więc wydać jednego miesiąca np. 500zł, drugiego 600zł, a trzeciego 1000zł, co automatycznie przyznaje nam nagrodę! Poniżej znajduje się skrócony opis kroków pochodzący ze strony Citibank’u na przykładzie smartfona:

Link do promocji z 400zł bonusem na Allegro (do 15.04.2020): Kliknij tutaj!

Link do promocji z 400zł bonusem do sklepów Biedronka (do 15.04.2020): Kliknij tutaj!

Link do promocji ze smartfonem LG K30 o wartości 599zł (do 31.03.2020): Kliknij tutaj!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do zakładki “Kontakt” u góry – z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości! Promocje są ograniczone czasowo – jeśli zostaną przedłużone, zaktualizujemy wpis!

Blog Returneo.pl ani jego autorzy nie odpowiadają za promocję. Powyższy artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym jest bank, w którego promocji zamierzamy wziąć udział, tam również znajdują się pełne warunki uczestnictwa.
Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Zostaw komentarz: