[ZAKOŃCZONA] 25zł (5GBP) bonusu w 5 minut z Curve! Oszczędzaj na zakupach w Lidl, Auchan itd.!

curve_logo

Co to jest Curve?

Curve to firma typu fintech, świadcząca usługi finansowe na całym świecie. Poprzez swoją aplikację umożliwiają nam założenie bezpłatnego konta oraz otrzymanie bezpłatnej karty płatniczej, która będzie naszym pośrednikiem przy codziennych płatnościach. Aplikacja pozwala nam również na wysyłanie „przelewów” do innych użytkowników Curve, jest to błyskawiczne i zapewnia preferencyjne wartości kursów w przypadku konieczności przewalutowania środków.

Co czyni Curve wyjątkowym?

W ostatnim roku powstało wiele bliźniaczych aplikacji względem najpopularniejszego Revolut, jednakże Curve posiada unikatową względem nich wszystkich funkcję – pozwala nam na dodanie wielu posiadanych kart płatniczych (również kredytowych) i wybór, z której dana płatność ma być wykonana do 14 dni po jej wykonaniu! Ułatwia to nam comiesięczne spełnianie warunków konta dot. minimalnych wydatków (np. konieczności comiesięcznego zapłacenia co najmniej x zł kartą – wyliczenia możemy dokonać już w domu, po zakupach i wybrać kartę, w której banku ten warunek nie został tym razem spełniony. Ta funkcja przydaje się również podczas wyjazdów za granicę – po powrocie do kraju z wycieczki mamy możliwość wyboru karty, która oferuje dla nas najkorzystniejsze rozliczenie transakcji wykonanych za granicą.

Jak oszczędzać z Curve?

Wybór bezpłatnego planu w aplikacji (Curve Blue) uprawnia nas do 3-miesięcznego, 1% zwrotu za każde wykonane zakupy w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych, przy których metodą płatności było obciążenie naszej karty Curve. Na chwilę obecną możemy otrzymać cashback w m.in. sklepach Lidl, Auchan, H&M, Leroy Merlin a nawet Amazon! W tym celu należy przy rejestracji wybrać 3 sklepy, z których chcemy otrzymywać podany zwrot. W skali miesiąca na pewno uzbieramy znaczną sumę, a to pozwoli odciążyć nasz domowy budżet. Po 3 miesięcznym okresie próbnym aby otrzymywać zwroty, musimy zakupić płatny plan Curve Black (koszt 9.99GBP/miesiąc), radzimy więc indywidualnie przeliczyć, czy taka inwestycja się opłaca.

Bezpieczeństwo z Curve

Sytuacja, w której gubimy portfel pełen kart płatniczych z różnych banków bywa powszechna i kłopotliwa. Jesteśmy wtedy zmuszeni do jak najszybszego zastrzeżenia każdej z nich i „trzymania kciuków”, że ktoś nie wykorzystał ich przed naszą reakcją. Z Curve możemy być bezpieczni – w związku z możliwością przypisania wszystkich tych kart do swojego konta i karty Curve, w przypadku wystąpienia takiego zdarzenia wystarczy, że zastrzeżemy jedną kartę na infolinii pracującej w formie 24/7. Firma Curve to legalnie zarejestrowany podmiot w Wielkiej Brytanii, świadczący usługi finansowe na licencji MasterCard, globalnego wystawcy kart płatniczych, a więc nasze środki są w niej bezpieczne. Curve nie przechowuje naszych pieniędzy – pośredniczy jedynie przy ich wydawaniu!

A teraz najważniejsza kwestia – jak otrzymać 25zł (5GBP) bonusu z Curve?

To bardzo proste! Wystarczy, że pobierzemy aplikację Curve (linki poniżej) i zarejestrujemy się wpisując kod polecający (bez niego bonus nie jest przyznawany). Otrzymacie go od nas po wcześniejszym napisaniu wiadomości w formularzu na blogu Returneo.pl – Kliknij tutaj! lub na naszym fanpage – @returneopl Następnie wypełniamy swoje dane, na które przyjdzie do nas przesyłka z bezpłatną kartą Curve (ok. 5 dni roboczych) i wybieramy bezpłatny plan Curve Blue (plan Curve Black jest płatny 10GBP/miesiąc, radzimy uważać przy wyborze).

Jeśli wszystko przebiegło pomyślnie zostaniemy poproszeni o dodanie naszej karty płatniczej. Może być to dowolna karta wydana przez polski bank a dodawana jest w celu naszej weryfikacji (przeciw wielokrotnemu korzystaniu z promocji) oraz spełnienia pierwszego warunku, czyli wykonania pierwszej płatności przy pośrednictwie karty Curve. Jest to w pełni bezpieczne jak pisaliśmy wyżej. Zostanie ona próbnie obciążona kwotą, która zostanie zwrócona następnego dnia i ma charakter czysto weryfikacyjny, przepisujemy z niej 5-znakowy kod jak na zdjęciach poniżej:

Gotowe! Jeśli widzimy ekran jak na zdjęciu poniżej pozostaje nam czekać na naszą przesyłkę z osobistą kartą płatniczą Curve! W ciągu 10 dni powinna ona pojawić się u nas w skrzynce (przychodzi listem nierejestrowanym, niewymagającym podpisu). Zakładka „Card” powinna wyglądać jak poniżej:

Otrzymaną kartę aktywujemy w aplikacji jak na zrzucie poniżej i wykonujemy dowolną płatność kartą Curve, aby ją aktywować – Może to być przysłowiowa bułka w sklepie spożywczym! Bonus powinien pojawić się na naszym koncie do 14 dni od daty płatności/zakupu. Pojawi się on w zakładce po lewej stronie nazwanej „Curve Cash”.

Po otrzymaniu bonusu zmieniamy w aplikacji preferowaną metodę płatności (to ona pierwsza zostanie obciążona ew. zakupem) na „Curve Cash” naciskając „Tap to select & pay” i możemy wykorzystać bonus na dowolne zakupy przy pomocy karty Curve! Transakcje obciążanie z salda bonusowego naszego Curve nie mogą przekraczać jego aktualnej wartości (nie możemy zapłacić transakcji o wartości 100zł jako 25zł pochodzące z bonusu a 75zł z głównej karty – musi to być płatność o wartości <=5GBP).

Link do pobrania aplikacji:

Google Play (Android) – Kliknij tutaj!

App Store (iPhone/iPad) – Kliknij tutaj!

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za promocję, powyższy post ma charakter informacyjny. Podmiotem odpowiedzialnym i ustalającym warunki jest firma Curve.

One thought on “[ZAKOŃCZONA] 25zł (5GBP) bonusu w 5 minut z Curve! Oszczędzaj na zakupach w Lidl, Auchan itd.!

  1. Mam od 2 miesięcy, korzystam i polecam. Bezpłatny plan Blue spokojnie wystarcza, no ale co kto lubi… Fajnie, że wspominacie o możliwości przeniesienia transakcji na inną kartę, żeby spełnić warunki płatności w danym miesiącu, o tym nie pomyślałam 🙂 Chętnie podzielę się kodem polecającym 🙂

Zostaw komentarz: