[ZAKOŃCZONE] HIT! Aż 400zł premii za otwarcie bezpłatnego konta w BNP Paribas!

BNP Paribas to francuski bank powstały w 2000 roku, który od 2014 roku stale zyskuje na popularności ze względu na najwyższe względem konkurencji nagrody oraz bonusy, niskie (a nawet zerowe) opłaty i wzorową obsługę klienta. W obecnej, długo wyczekiwanej promocji mamy możliwość otrzymać łącznie 400zł premii za założenie bezpłatnego konta „Otwarte dla Ciebie”. Jest to dokładnie 300zł w formie bonu do Biedronki oraz 100zł kartę podarunkową do wydania w serwisie Allegro.

Cechy konta „Otwarte dla Ciebie”

BNP Paribas wychodzi do nas z wyjątkowo atrakcyjną ofertą – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a podstawowa karta (zależnie od potrzeb, mamy ich kilka do wyboru) „Otwarta na dzisiaj” nie pobiera od nas opłaty jeśli wykonamy nią co najmniej jedną transakcję w miesiącu – w przeciwnym wypadku zostaniemy obciążeni kwotą 3zł za każdy miesiąc, w którym warunek nie został spełniony.

Pierwsza (polecana przez nas) karta to „Otwarta na Dzisiaj” – najtańsza propozycja w ofercie banku zgodnie z obrazkiem poniżej:

Karta „Otwarta na Świat” to propozycja dla bardziej wymagających – wraz nią otrzymujemy znacznie korzystniejsze warunki płatności w walutach obcych oraz zostajemy objęci ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji z wyjazdów za jedynie 10zł miesięcznie (ta kwota jest stała, niezależna od ilości transakcji).

Trzecia i ostatnia karta jest skierowana dla aktywnych w internecie i często używających bankomatów. Jej wybór skutkuje zapewnieniem nam ubezpieczenia od niektórych zagrożeń wiążących się z korzystaniem z internetu oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (obowiązują ograniczenia wyszczególnione na stronie banku). „Karta otwarta na E-Świat” kosztuje nas bezwarunkowo 6zł w każdym miesiącu.

BNP Paribas wspiera również płatności telefonem tj. Google Pay oraz Apple Pay oraz BLIK zgodnie z grafiką poniżej.

Jak otrzymać bonus w wysokości 400zł za założenie konta „Otwarte dla Ciebie”?

UWAGA! Promocja jest skierowana dla nowych klientów BNP Paribas (czyli takich, którzy od co najmniej 15 miesięcy od dnia złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku – potocznie Konta osobistego).

Promocja jest ograniczona do 6.09.2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków – radzimy jak najszybciej składać wnioski (nie oznaczają one jeszcze założenia konta, a gwarantują wypłatę premii w przypadku gdy nie potrzebowaliśmy więcej czasu na zaznajomienie się z ofertą BNP Paribas).

Pamiętajmy również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google „400zł BNP Paribas” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w w/w baner/link) stronie nie powoduje uczestnictwa w promocji!

Warunki, które stawia nam bank są bardzo proste i wymagają od nas aktywności przez zaledwie dwa miesiące – we wrześniu i październiku. Kształtują się one odpowiednio:

  • za założenie konta (umowę, należy podpisać do 21.09 – zalecamy złożyć wniosek jak najwcześniej) nadanie PINu (również do 21 września 2020 roku) oraz wykonanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą (NIE BLIKiem, Apple Pay lub Google Pay) otrzymamy pierwsze 100zł w formie bonu do sklepów Biedronka;
  • za otrzymanie wpływów w każdym z dwóch miesięcy (wrzesień i październik) w wysokości co najmniej 1000zł (wyłączone są wpłaty we wpłatomatach/oddziałach oraz przelewy ze swojego konta założonego w BNP Paribas) otrzymamy drugie 100zł w formie e-kodu do serwisu Allegro;
  • za wykonanie co najmniej 7 transakcji BLIK (NIE wypłata BLIK w bankomacie oraz PRZELEW BLIK – muszą to być transakcje w sklepach stacjonarnych oraz internetowych) oraz przynajmniej 4 przelewów (oba warunki nie określają ich kwoty, więc mogą to być nawet „symboliczne” płatności za bułki w sklepie oraz 4 przelewy w kwocie 0.01zł do jednego odbiorcy) otrzymamy ostatnie 200zł w formie bonu do sklepów Biedronka;

Jak założyć „Konto osobiste Otwarte dla Ciebie”, tak aby uzyskać bonus?

To proste! Założenie wyżej wymienionego konta tak, aby otrzymać premię możemy wykonać na dwa sposoby:

  • Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możemy wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to naszego uczestnictwa w promocji!) oraz weryfikację w aplikacji mobilnej (pobieramy ją dopiero po wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu SMSa potwierdzającego udział w promocji), która standardowo polega na wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz 3 filmów naszej twarzy (służących do sprawdzenia, że jesteśmy osobą, która widnieje na dowodzie osobistym). Całość trwa mniej niż 5 minut i ze względu na brak konieczności czekania na kuriera wybraliśmy tą metodę. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie, pobieramy aplikację, otwieramy ją i naciskamy „Otwórz konto”; podajemy swój numer telefonu i sprawdzamy poprawność danych podanych uprzednio przy złożeniu wniosku (jeśli nie są one poprawne, dokonujemy korekty).
  • Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możemy wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to wzięcia przez nas udziału w promocji!) oraz wyboru opcji z dostarczeniem umowy przez kuriera, który spotka się z nami w dogodnym dla nas terminie. Polecamy jednak wybór metody z e-weryfikacją, jest ona prostsza i dużo szybsza – konto jest aktywne nawet po 10 minutach od zakończenia całej procedury.

Link do złożenia wniosku (powyższy baner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Otwarte na Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku BNP Paribas pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz! Otrzymujemy je również na nasz adres mailowy po wypełnieniu pierwszego formularza.

Jak zamknąć konto „Otwarte na Ciebie”?

Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z usług banku BNP Paribas i chcemy zamknąć w nim posiadane konto, możemy to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

  • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za nas wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni nas do utrzymania konta);
  • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że „na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika BNP Paribas o chęci zamknięcia przez nas konta);
  • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ BNP Paribas nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; na naszą korzyść wpływa fakt, że bank nie określił swoich wymagań dot. jego formy, więc możemy utworzyć jego uproszczoną wersję);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: