[Do 31.05] Konto osobiste w BNP Paribas z wiosenną promocją i 450 zł bonusem w gotówce!

BNP Paribas to francuski bank powstały w 2000 roku, który od 2014 roku stale zyskuje na popularności ze względu na najwyższe względem konkurencji nagrody oraz bonusy, niskie (a nawet zerowe) opłaty i wzorową obsługę klienta. W obecnej, rekordowej promocji masz możliwość otrzymać łącznie 450 zł premii za założenie bezpłatnego konta „Otwarte dla Ciebie”. Wypłatę otrzymasz w formie gotówki przelewem na konto (400 zł) oraz karty podarunkowej do sklepów Biedronka (50 zł).

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż bezpłatne konto, aktywuj je oraz kartę (musisz zrobić nią zakup na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku) i w czerwcu zasil je przelewem min. 300 zł. W lipcu również zasil je, ale kwotą minimum 1000 zł oraz wykonaj transakcje kodem BLIK na sumę min. 250 zł. W sierpniu zasil konto kwotą min. 1000 zł oraz wydaj łącznie min. 300zł kartą (suma z całego miesiąca, również w internecie i telefonem). W ostatnim miesiącu warunków, czyli we wrześniu nie musisz robić nic – wystarczy utrzymać konto. 🙂 Za spełnienie tych warunków otrzymasz łącznie 450 zł (w czterech wypłatach)!

Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu 🙂

Cechy konta „Otwarte dla Ciebie”:

Jak zawsze, BNP Paribas wychodzi do Ciebie z wyjątkowo atrakcyjną ofertą – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a podstawowa karta (masz ich kilka do wyboru) „Otwarta na dzisiaj” nie pobierze od Ciebie opłaty jeśli wykonasz nią co najmniej trzy transakcje w miesiącu. W przeciwnym wypadku zostaniesz obciążony kwotą 5 zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek nie został spełniony.

UWAGA: Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, konto „Otwarte dla Ciebie” wraz z „Kartą Otwartą na Dzisiaj” jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne (czyli nie musisz robić jakichkolwiek transakcji, aby uchronić się przez opłatą).

Pierwsza (polecana przez nas) karta to „Otwarta na Dzisiaj” – najtańsza propozycja w ofercie banku zgodnie z obrazkiem poniżej:

Karta „Otwarta na Świat” to propozycja dla bardziej wymagających – wraz nią otrzymujesz znacznie korzystniejsze warunki płatności w walutach obcych oraz zostaniesz objęty ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji z wyjazdów za jedynie 10 zł miesięcznie (ta kwota jest stała, niezależna od ilości transakcji).

Trzecia i ostatnia karta jest skierowana dla aktywnych w internecie i często używających bankomatów. Jej wybór skutkuje zapewnieniem Ci ubezpieczenia od niektórych zagrożeń wiążących się z korzystaniem z internetu oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (obowiązują ograniczenia wyszczególnione na stronie banku). „Karta otwarta na E-Świat” kosztuje Cię bezwarunkowo 6 zł w każdym miesiącu.

BNP Paribas wspiera również płatności telefonem tj. Google Pay oraz Apple Pay oraz BLIK zgodnie z grafiką poniżej.

Kto może wziąć udział w tej akcji?

Promocja jest skierowana dla nowych klientów BNP Paribas (czyli takich, którzy od co najmniej 12 miesięcy od złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku – potocznie Konta osobistego). Jeśli byłeś kiedyś klientem banku BNP Paribas, ale zamknąłeś konto najpóźniej we marcu 2021 roku (jeśli złożyłeś wniosek w marcu, konto zostało zamknięte dopiero w kwietniu), możesz śmiało zgarnąć bonus. 🙂

Jak otrzymać bonus w wysokości 450 zł za założenie konta „Otwarte dla Ciebie”?

Promocja jest ograniczona do 31.05. 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków – radzimy jak najszybciej składać wniosek (nie oznacza on jeszcze założenia konta, a gwarantuje wypłatę premii w przypadku gdy potrzebujesz więcej czasu na zaznajomienie się z ofertą BNP Paribas – „rezerwujesz” sobie udział w promocji w taki sposób).

Pamiętaj również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google „450 zł BNP Paribas” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w w/w baner/link) stronie NIE powoduje uczestnictwa w promocji!

Jakie warunki muszę spełnić po założeniu konta?

Warunki, które stawia Ci bank są bardzo proste i wymagają od Ciebie utrzymania minimalnej aktywności w poszczególnych miesiącach jak poniżej:

 • aby uczestniczyć w promocji, musisz założyć konto „Otwarte na Ciebie” oraz aktywować swoją kartę (nadać jej PIN oraz wykonać 1 transakcję na dowolną kwotę) w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (ale nie później niż 14 czerwca),
 • zasil w czerwcu konto kwotą min. 300zł przelewem (np. ze swojego innego konta osobistego),
 • W lipcu również zasil je, ale kwotą minimum 1000 zł oraz wykonaj transakcje kodem BLIK na sumę min. 250 zł (ilościowo muszą to być przynajmniej 2 transakcje – na przykład jedna na 250 zł i druga na symboliczne 1 zł).
 • W sierpniu zasil konto kwotą min. 1000 zł oraz wydaj łącznie min. 300zł kartą płatniczą (suma z całego miesiąca, również w internecie i telefonem).
 • W ostatnim miesiącu, czyli wrześniu nie musisz robić nic – wystarczy utrzymać konto aż do wypłaty w październiku (nie składać wypowiedzenia).

Skrót warunków do spełnienia:

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

Premie są wypłacane przez organizatora w częściach za określone etapy. Wygląda to następująco:

 • pierwsza nagroda, czyli przelew 100 zł trafi na Twoje konto do końca lipca,
 • następną nagrodę – przelew 150 zł otrzymasz do 31.08.2022 r., 
 • trzecia nagroda, przelew 150zł zasili Twoje konto do końca września,
 • ostatnia nagroda (50 zł do Biedronki) trafi do Ciebie SMSem nie później niż 31 października 2022 r.;

Jak założyć „Konto osobiste Otwarte dla Ciebie”, tak aby uzyskać bonus?

To proste! Założenie wyżej wymienionego konta tak, aby otrzymać premię możesz wykonać na dwa sposoby:

 • (Na selfie) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta”, ponieważ nie spowoduje to Twojego uczestnictwa w promocji!) oraz weryfikując swoją tożsamość w aplikacji mobilnej (pobierasz ją dopiero po wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu SMSa potwierdzającego udział w promocji), która standardowo polega na wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz 3 filmów Twojej twarzy (służących do sprawdzenia, że jesteś osobą, która widnieje na dowodzie osobistym). Całość trwa mniej niż 5 minut, choć w porównaniu do kuriera, jest bardziej problematyczne – bank odrzuca sporo zdjęć, nie toleruje np. okularów czy brody, których nie ma w dowodzie osobistym. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie pobierasz aplikację, otwierasz ją i naciskasz „Otwórz konto”; podajesz swój numer telefonu i sprawdzasz poprawność danych podanych uprzednio przy złożeniu wniosku (jeśli nie są one poprawne, dokonujesz korekty).
 • (POLECAMY – Kurierem) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta”, ponieważ nie spowoduje to wzięcia przez Ciebie udziału w promocji!) oraz wybierając opcję z weryfikacją tożsamości przez kuriera – podpisanie umowy to wpisanie kodu z SMSa we wniosku. Spotka się on z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i przyniesie kartę płatniczą.

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (powyższy banner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Otwarte na Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku BNP Paribas pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz! Otrzymujesz je również na nasz adres mailowy po wypełnieniu pierwszego formularza.

Jak zamknąć konto „Otwarte na Ciebie”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług banku BNP Paribas i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

 • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni Cię do utrzymania konta);
 • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że „na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika BNP Paribas o chęci zamknięcia przez nas konta);
 • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ BNP Paribas nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; na naszą korzyść wpływa fakt, że bank nie określił swoich wymagań dot. jego formy, więc możesz utworzyć jego uproszczoną wersję);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: