[ZAKOŃCZONA] BNP Paribas wraca w wielkim stylu! 350 zł w gotówce za 1 miesiąc aktywności!

BNP Paribas to francuski bank powstały w 2000 roku, który od 2014 roku stale zyskuje na popularności ze względu na najwyższe względem konkurencji nagrody oraz bonusy, niskie (a nawet zerowe) opłaty i wzorową obsługę klienta. W obecnej, długo wyczekiwanej promocji masz możliwość otrzymać łącznie 350 zł premii za założenie bezpłatnego konta „Otwarte dla Ciebie”. Co najważniejsze, wypłatę otrzymasz w postaci gotówki przelewem na nowo otwarte konto, którą możesz wydać na co tylko chcesz. 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż bezpłatne konto i w sierpniu wykonaj odpowiednio: min. 2 przelewy tradycyjne na dowolne kwoty, min. 2 transakcje Apple lub Google Pay (telefonem) także na dowolne kwoty, wydaj łącznie kartą i telefonem min. 300 zł (również w internecie) oraz zasil je kwotą min. 1000 zł. Za spełnenie tych warunków otrzymasz 350 zł przelewem już we wrześniu!

NOWOŚĆ! Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu 🙂

Cechy konta „Otwarte dla Ciebie”:

Jak zawsze, BNP Paribas wychodzi do Ciebie z wyjątkowo atrakcyjną ofertą – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a podstawowa karta (zależnie od potrzeb, masz ich kilka do wyboru) „Otwarta na dzisiaj” nie pobierze od Ciebie opłaty jeśli wykonasz nią co najmniej jedną transakcję w miesiącu. W przeciwnym wypadku zostaniesz obciążony kwotą 3zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek nie został spełniony.

UWAGA: Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, konto „Otwarte dla Ciebie” wraz z „Kartą Otwartą na Dzisiaj” jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne (czyli nie musisz robić jakichkolwiek transakcji, aby uchronić się przez opłatą).

Pierwsza (polecana przez nas) karta to „Otwarta na Dzisiaj” – najtańsza propozycja w ofercie banku zgodnie z obrazkiem poniżej:

Karta „Otwarta na Świat” to propozycja dla bardziej wymagających – wraz nią otrzymujesz znacznie korzystniejsze warunki płatności w walutach obcych oraz zostaniesz objęty ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji z wyjazdów za jedynie 10zł miesięcznie (ta kwota jest stała, niezależna od ilości transakcji).

Trzecia i ostatnia karta jest skierowana dla aktywnych w internecie i często używających bankomatów. Jej wybór skutkuje zapewnieniem Ci ubezpieczenia od niektórych zagrożeń wiążących się z korzystaniem z internetu oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (obowiązują ograniczenia wyszczególnione na stronie banku). „Karta otwarta na E-Świat” kosztuje Cię bezwarunkowo 6zł w każdym miesiącu.

BNP Paribas wspiera również płatności telefonem tj. Google Pay oraz Apple Pay oraz BLIK zgodnie z grafiką poniżej.

Kto może wziąć udział w tej akcji?

Promocja jest skierowana dla nowych klientów BNP Paribas (czyli takich, którzy od co najmniej 12 miesięcy od złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku – potocznie Konta osobistego). Jeśli byłeś kiedyś klientem banku BNP Paribas, ale zamknąłeś konto najpóźniej w maju 2020 roku, możesz śmiało zgarnąć bonus. 🙂

Jak otrzymać bonus w wysokości 300zł za założenie konta „Otwarte dla Ciebie”?

Promocja jest ograniczona do 31.07.2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków – radzimy jak najszybciej składać wniosek (nie oznacza on jeszcze założenia konta, a gwarantuje wypłatę premii w przypadku gdy potrzebujesz więcej czasu na zaznajomienie się z ofertą BNP Paribas – „rezerwujesz” sobie udział w promocji w taki sposób).

Pamiętaj również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google „350 zł BNP Paribas” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w w/w baner/link) stronie NIE powoduje uczestnictwa w promocji!

Jakie warunki muszę spełnić po założeniu konta?

Warunki, które stawia Ci bank są bardzo proste i wymagają od Ciebie utrzymania minimalnej aktywności przez zaledwie 1 miesiąc – sierpień! Kształtują się one odpowiednio:

  • aby uczestniczyć w promocji, musisz założyć konto „Otwarte na Ciebie” oraz aktywować swoją kartę (nadać jej PIN oraz wykonać 1 transakcję na dowolną kwotę) w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (nie później niż 14 sierpnia),
  • wykonaj w sierpniu odpowiednio: min. 2 przelewy tradycyjne na dowolne kwoty, min. 2 transakcje Apple lub Google Pay (telefonem) także na dowolne kwoty, wydaj łącznie kartą oraz telefonem min. 300 zł (transakcje w internecie również się liczą) oraz zasil konto przelewem w kwocie min. 1000 zł;

Pamiętaj, przelewy tradycyjne wymienione w warunkach to dowolne przelewy na numer konta (przelewy BLIK na telefon oraz ekspresowe – płatne 5zł, nie wliczają się do promocji) – nawet na symboliczny „grosz” do przyjaciela/samego siebie!

Skrót warunków do spełnienia:

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

BNP Paribas zaskoczył nie tylko łatwymi warunkami, ale również rekordowo szybką wypłatą premii – 350 zł otrzymasz przelewem na swoje konto już we wrześniu!

Jak założyć „Konto osobiste Otwarte dla Ciebie”, tak aby uzyskać bonus?

To proste! Założenie wyżej wymienionego konta tak, aby otrzymać premię możesz wykonać na dwa sposoby:

  • (Na selfie) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta”, ponieważ nie spowoduje to Twojego uczestnictwa w promocji!) oraz weryfikując swoją tożsamość w aplikacji mobilnej (pobierasz ją dopiero po wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu SMSa potwierdzającego udział w promocji), która standardowo polega na wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz 3 filmów Twojej twarzy (służących do sprawdzenia, że jesteś osobą, która widnieje na dowodzie osobistym). Całość trwa mniej niż 5 minut i ze względu na brak konieczności czekania na kuriera polecam tę metodę. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie pobierasz aplikację, otwierasz ją i naciskasz „Otwórz konto”; podajesz swój numer telefonu i sprawdzasz poprawność danych podanych uprzednio przy złożeniu wniosku (jeśli nie są one poprawne, dokonujesz korekty).
  • (Kurierem) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta”, ponieważ nie spowoduje to wzięcia przez Ciebie udziału w promocji!) oraz wybierając opcję z weryfikacją tożsamości przez kuriera – podpisanie umowy to wpisanie kodu z SMSa we wniosku. Spotka się on z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i przyniesie kartę płatniczą.

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (powyższy banner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Otwarte na Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku BNP Paribas pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz! Otrzymujesz je również na nasz adres mailowy po wypełnieniu pierwszego formularza.

Jak zamknąć konto „Otwarte na Ciebie”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług banku BNP Paribas i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

  • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni Cię do utrzymania konta);
  • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że „na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika BNP Paribas o chęci zamknięcia przez nas konta);
  • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ BNP Paribas nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; na naszą korzyść wpływa fakt, że bank nie określił swoich wymagań dot. jego formy, więc możesz utworzyć jego uproszczoną wersję);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: