[ZAKOŃCZONE] Powrót 400zł premii za otwarcie bezpłatnego konta w BNP Paribas!

BNP Paribas to francuski bank powstały w 2000 roku, który od 2014 roku stale zyskuje na popularności ze względu na najwyższe względem konkurencji nagrody oraz bonusy, niskie (a nawet zerowe) opłaty i wzorową obsługę klienta. W obecnej, długo wyczekiwanej promocji masz możliwość otrzymać łącznie 400zł premii za założenie bezpłatnego konta „Otwarte dla Ciebie”. Tym razem wypłatę otrzymasz w postaci karty podarunkowej do serwisu Allegro oraz gotówki przelewem na nowo otwarte konto, którą możesz wydać, na co tylko chcesz. 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000zł w skali roku. 🙂

Cechy konta „Otwarte dla Ciebie”

BNP Paribas wychodzi do nas z wyjątkowo atrakcyjną ofertą – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a podstawowa karta (zależnie od potrzeb, mamy ich kilka do wyboru) „Otwarta na dzisiaj” nie pobierze od Ciebie opłaty jeśli wykonasz nią co najmniej jedną transakcję w miesiącu – w przeciwnym wypadku zostaniesz obciążony kwotą 3zł za każdy miesiąc, w którym warunek nie został spełniony.

UWAGA: Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, konto „Otwarte dla Ciebie” wraz z „Kartą Otwartą na Dzisiaj” jest dla Ciebie bezwarunkowo bezpłatne (czyli nie musisz robić jakichkolwiek transakcji, aby uchronić się przez opłatą).

Pierwsza (polecana przez nas) karta to „Otwarta na Dzisiaj” – najtańsza propozycja w ofercie banku zgodnie z obrazkiem poniżej:

Karta „Otwarta na Świat” to propozycja dla bardziej wymagających – wraz nią otrzymujesz znacznie korzystniejsze warunki płatności w walutach obcych oraz zostaniesz objęty ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji z wyjazdów za jedynie 10zł miesięcznie (ta kwota jest stała, niezależna od ilości transakcji).

Trzecia i ostatnia karta jest skierowana dla aktywnych w internecie i często używających bankomatów. Jej wybór skutkuje zapewnieniem Ci ubezpieczenia od niektórych zagrożeń wiążących się z korzystaniem z internetu oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (obowiązują ograniczenia wyszczególnione na stronie banku). „Karta otwarta na E-Świat” kosztuje Cię bezwarunkowo 6zł w każdym miesiącu.

BNP Paribas wspiera również płatności telefonem tj. Google Pay oraz Apple Pay oraz BLIK zgodnie z grafiką poniżej.

Kto może wziąć udział w tej akcji?

Promocja jest skierowana dla nowych klientów BNP Paribas (czyli takich, którzy od co najmniej 12 miesięcy od złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku – potocznie Konta osobistego). Jeśli byłeś kiedyś klientem banku BNP Paribas, ale zamknąłeś konto najpóźniej w październiku 2019 roku, możesz śmiało zgarnąć bonus. 🙂

Jak otrzymać bonus w wysokości 400zł za założenie konta „Otwarte dla Ciebie”?

Promocja jest ograniczona do 10.11.2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków – radzimy jak najszybciej składać wniosek (nie oznacza on jeszcze założenia konta, a gwarantuje wypłatę premii w przypadku gdy potrzebujesz więcej czasu na zaznajomienie się z ofertą BNP Paribas – „rezerwujesz” sobie udział w promocji w taki sposób).

Pamiętaj również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google „400zł BNP Paribas” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w w/w baner/link) stronie nie powoduje uczestnictwa w promocji!

Warunki, które stawia Ci bank są bardzo proste i wymagają od Ciebie utrzymania minimalnej aktywności przez zaledwie 2 miesiące – w listopadzie oraz grudniu. Kształtują się one odpowiednio:

 • za założenie konta (umowę, należy podpisać do 24.11- zalecamy złożyć wniosek jak najwcześniej) nadanie PINu (również do 24 listopada 2020 roku) oraz wykonanie minimum 1 przelewu tradycyjnego (transfery Blik „Na numer telefonu” oraz ekspresowe NIE wliczają sie w warunek promocji) otrzymasz pierwsze 50zł w formie karty podarunkowej do Allegro;
 • za wykonanie w dniach 25.11-2.12.2020:
  • transakcji bezgotówkowych kartą (również w internecie, jak i przez Google i Apple Pay) do rachunku na kwotę w przedziale 500-999,99zł otrzymasz 250zł przelewem na nowo otwarte konto;
   LUB
  • transakcji bezgotówkowych kartą (również w internecie, jak i przez Google i Apple Pay) do rachunku na kwotę powyżej 1000zł otrzymasz 350zł przelewem na nowo otwarte konto;

W tej promocji Twoja premia może wynieść 300 zł lub 400zł – zależnie od Twoich wydatków!

Otwórz obrazek w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

Bank BNP Paribas uprościł warunki i w tym przypadku zarówno kartę podarunkową do Allegro, jak i gotówkę otrzymasz do 31 stycznia 2021 roku. Będzie to poprzedzone wiadomością mailową o przyznaniu nagrody (do 20.01.2021 r.).

Jak założyć „Konto osobiste Otwarte dla Ciebie”, tak aby uzyskać bonus?

To proste! Założenie wyżej wymienionego konta tak, aby otrzymać premię możesz wykonać na dwa sposoby:

 • (Na selfie) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to Twojego uczestnictwa w promocji!) oraz weryfikując swoją tożsamość w aplikacji mobilnej (pobierasz ją dopiero po wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu SMSa potwierdzającego udział w promocji), która standardowo polega na wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz 3 filmów Twojej twarzy (służących do sprawdzenia, że jesteś osobą, która widnieje na dowodzie osobistym). Całość trwa mniej niż 5 minut i ze względu na brak konieczności czekania na kuriera polecam tą metodę. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie, pobierasz aplikację, otwierasz ją i naciskasz „Otwórz konto”; podajesz swój numer telefonu i sprawdzasz poprawność danych podanych uprzednio przy złożeniu wniosku (jeśli nie są one poprawne, dokonujesz korekty).
 • (Kurierem) Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to wzięcia przez Ciebie udziału w promocji!) oraz wybierając opcję z dostarczeniem umowy przez kuriera, który spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie. Polecam jednak wybór metody z e-weryfikacją, jest ona prostsza i dużo szybsza – konto jest aktywne nawet po 10 minutach od zakończenia całej procedury.

Link do złożenia wniosku (powyższy banner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Otwarte na Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku BNP Paribas pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz! Otrzymujesz je również na nasz adres mailowy po wypełnieniu pierwszego formularza.

Jak zamknąć konto „Otwarte na Ciebie”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług banku BNP Paribas i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

 • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni Cię do utrzymania konta);
 • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że „na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika BNP Paribas o chęci zamknięcia przez nas konta);
 • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ BNP Paribas nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; na naszą korzyść wpływa fakt, że bank nie określił swoich wymagań dot. jego formy, więc możesz utworzyć jego uproszczoną wersję);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: