[ZAKOŃCZONE] HIT! Aż 350zł premii za otwarcie bezpłatnego konta w BNP Paribas!

BNP Paribas to francuski bank powstały w 2000 roku, który od 2014 roku stale zyskuje na popularności ze względu na najwyższe względem konkurencji nagrody oraz bonusy, niskie (a nawet zerowe) opłaty i wzorową obsługę klienta. W obecnej, długo wyczekiwanej promocji masz możliwość otrzymać łącznie 350zł premii za założenie bezpłatnego konta „Otwarte dla Ciebie”. Tym razem wypłatę otrzymasz w postaci karty podarunkowej do serwisu Allegro, którą możesz wydać, na co tylko chcesz. 🙂

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny i oferuje łatwy zarobek. 🙂

Cechy konta „Otwarte dla Ciebie”

BNP Paribas wychodzi do nas z wyjątkowo atrakcyjną ofertą – konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a podstawowa karta (zależnie od potrzeb, mamy ich kilka do wyboru) „Otwarta na dzisiaj” nie pobierze od Ciebie opłaty jeśli wykonasz nią co najmniej jedną transakcję w miesiącu – w przeciwnym wypadku zostaniesz obciążony kwotą 3zł za każdy miesiąc, w którym warunek nie został spełniony.

Pierwsza (polecana przez nas) karta to „Otwarta na Dzisiaj” – najtańsza propozycja w ofercie banku zgodnie z obrazkiem poniżej:

Karta „Otwarta na Świat” to propozycja dla bardziej wymagających – wraz nią otrzymujesz znacznie korzystniejsze warunki płatności w walutach obcych oraz zostaniesz objęty ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji z wyjazdów za jedynie 10zł miesięcznie (ta kwota jest stała, niezależna od ilości transakcji).

Trzecia i ostatnia karta jest skierowana dla aktywnych w internecie i często używających bankomatów. Jej wybór skutkuje zapewnieniem Ci ubezpieczenia od niektórych zagrożeń wiążących się z korzystaniem z internetu oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą (obowiązują ograniczenia wyszczególnione na stronie banku). „Karta otwarta na E-Świat” kosztuje Cię bezwarunkowo 6zł w każdym miesiącu.

BNP Paribas wspiera również płatności telefonem tj. Google Pay oraz Apple Pay oraz BLIK zgodnie z grafiką poniżej.

Kto może wziąć udział w tej akcji?

Promocja jest skierowana dla nowych klientów BNP Paribas (czyli takich, którzy od co najmniej 15 miesięcy od złożenia wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w banku – potocznie Konta osobistego). Jeśli byłeś kiedyś klientem banku BNP Paribas, ale zamknąłeś konto najpóźniej w czerwcu 2019 roku, możesz śmiało zgarnąć bonus. 🙂

Jak otrzymać bonus w wysokości 350zł za założenie konta „Otwarte dla Ciebie”?

Promocja jest ograniczona do 11.10.2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków – radzimy jak najszybciej składać wniosek (nie oznacza on jeszcze założenia konta, a gwarantuje wypłatę premii w przypadku gdy potrzebujesz więcej czasu na zaznajomienie się z ofertą BNP Paribas – „rezerwujesz” sobie udział w promocji w taki sposób).

Pamiętaj również, że udział w akcji jest dostępny tylko przy przejściu na stronę banku poprzez dostępny poniżej baner/link – założenie konta wpisując w np. Google „350zł BNP Paribas” lub wejście w aplikację banku przed wypełnieniem formularza na dedykowanej (dostępnej po kliknięciu w w/w baner/link) stronie nie powoduje uczestnictwa w promocji!

Warunki, które stawia Ci bank są bardzo proste i wymagają od Ciebie minimalnej aktywności przez 5 miesięcy – od października do lutego włącznie. Kształtują się one odpowiednio:

 • za założenie konta (umowę, należy podpisać do 25.10- zalecamy złożyć wniosek jak najwcześniej) nadanie PINu (również do 25 października 2020 roku) oraz wykonanie minimum 1 przelewu tradycyjnego (transfery Blik „Na numer telefonu” oraz ekspresowe NIE wliczają sie w warunek promocji) otrzymasz pierwsze 50zł w formie karty podarunkowej do Allegro;
 • za wykonanie w listopadzie oraz grudniu:
  • co najmniej 5 płatności kartą (zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie) na dowolną kwotę,
  • 3 lub więcej przelewów tradycyjnych (regulamin nie określa ich minimalnej wartości, więc mogą to być nawet 3 zlecenia po 0,01zł do jednego odbiorcy)
  • wpływów w wysokości min. 500zł w każdym z dwóch miesięcy (wyłączone są wpłaty we wpłatomatach/oddziałach oraz przelewy ze swojego konta założonego w BNP Paribas),
   Otrzymasz kolejne 250zł w formie kart podarunkowych do Allegro;
 • za dowolne korzystanie (czyli zwyczajne „posiadanie” konta na dzień 28 lutego 2021 r.) z konta osobistego w styczniu i lutym otrzymasz ostatnie 50zł do Allegro;

Jeśli jesteś niecierpliwy i nie chcesz czekać na wypłatę wszystkich nagród, możesz zrezygnować z dalszego udziału w promocji przestając spełniać warunki lub zamykając konto po wypłacie interesującej Cię nagrody (przykładowo: odebrałeś już swoje 50 + 250zł z końcem stycznia, ale nie masz ochoty czekać na ostatnie 50zł do końca marca, więc podejmujesz decyzję o zamknięciu konta).

Jakie są terminy wypłat nagród w tej promocji?

Tu również nie ma większego zaskoczenia, jak w przypadku większości podobnych akcji, karty podarunkowe otrzymujemy miesiąc po wykonaniu danego warunku. Wygląda to następująco:

 • Pierwsze 50zł zostanie Ci wypłacone do 30 listopada 2020 roku,
 • Drugie 250zł zostanie Ci wypłacone do 31 stycznia 2021 roku,
 • Ostatnie 50zł zostanie Ci wypłacone do 31 marca 2021 roku;

Jak założyć „Konto osobiste Otwarte dla Ciebie”, tak aby uzyskać bonus?

To proste! Założenie wyżej wymienionego konta tak, aby otrzymać premię możesz wykonać na dwa sposoby:

 • Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to Twojego uczestnictwa w promocji!) oraz weryfikując swoją tożsamość w aplikacji mobilnej (pobierasz ją dopiero po wypełnieniu wniosku oraz otrzymaniu SMSa potwierdzającego udział w promocji), która standardowo polega na wykonaniu zdjęć dokumentu tożsamości oraz 3 filmów Twojej twarzy (służących do sprawdzenia, że jesteś osobą, która widnieje na dowodzie osobistym). Całość trwa mniej niż 5 minut i ze względu na brak konieczności czekania na kuriera polecam tą metodę. Po wypełnieniu wniosku na dedykowanej stronie, pobierasz aplikację, otwierasz ją i naciskasz „Otwórz konto”; podajesz swój numer telefonu i sprawdzasz poprawność danych podanych uprzednio przy złożeniu wniosku (jeśli nie są one poprawne, dokonujesz korekty).
 • Składając wniosek z poniższego baneru/linka (NIE możesz wejść w Google i wpisać „BNP założenie konta, ponieważ nie spowoduje to wzięcia przez Ciebie udziału w promocji!) oraz wybierając opcję z dostarczeniem umowy przez kuriera, który spotka się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie. Polecam jednak wybór metody z e-weryfikacją, jest ona prostsza i dużo szybsza – konto jest aktywne nawet po 10 minutach od zakończenia całej procedury.

Link do złożenia wniosku (powyższy baner również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta „Otwarte na Ciebie” i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na dole strony banku BNP Paribas pod tym linkiemKliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz! Otrzymujesz je również na nasz adres mailowy po wypełnieniu pierwszego formularza.

Jak zamknąć konto „Otwarte na Ciebie”?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług banku BNP Paribas i chcesz zamknąć w nim posiadane konto, możesz to zrobić wybierając jedną z poniższych metod:

 • Poprzez wizytę w placówce banku (najbezpieczniejsza opcja, ponieważ pracownik banku dopilnuje za Ciebie wszystkich formalności, a dodatkowo może zaproponować korzystniejszą ofertę, która w ostatecznym rozrachunku skłoni Cię do utrzymania konta);
 • Podczas rozmowy z konsultantem banku na infolinii (trudniejsza metoda, ze względu na to, że „na pierwszy rzut oka” wydaje się być niedostępna – należy początkowo wybrać jako temat rozmowy dział ogólny dla obecnych klientów i poinformować pracownika BNP Paribas o chęci zamknięcia przez nas konta);
 • Wysyłając listowne wypowiedzenie umowy na adres siedziby banku (najtrudniejsza opcja, ponieważ BNP Paribas nie udostępnia gotowego wzoru takowego pisma; na naszą korzyść wpływa fakt, że bank nie określił swoich wymagań dot. jego formy, więc możesz utworzyć jego uproszczoną wersję);

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: