[Do 31.07] Proste warunki, szybkie wypłaty – zgarnij nawet 740 zł w Alior Banku z ich bezpłatnym kontem osobistym!

Alior Bank, założony w 2008 roku, to jeden z największych banków w Polsce. Obsługuje ponad 4 mln klientów indywidualnych oraz 180 tys. firm. Słynie z innowacyjnego podejścia do klienta – jako pierwszy w kraju umożliwił założenie konta metodą wideo weryfikacji, zaoferował rachunki z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów. Konto Jakże Osobiste to wiodący produkt tego banku, pozwalający na dostosowanie bankowości do swoich potrzeb. W obecnej promocji możesz otrzymać nawet 740 zł za założenie konta oraz spełnienie kilku prostych warunków.

Jeśli jeszcze nigdy brałeś/aś udziału w takich promocjach, zapraszamy Cię do tego artykułu: Kliknij tutaj! – poradnik zarabiania na promocjach bankowych. Dowiesz się z niego, dlaczego ten sposób jest bezpieczny, legalny i oferuje łatwy zarobek – nawet 4000 zł w skali roku. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto osobiste z kartą płatniczą, wyraź wszystkie zgody marketingowe, aktywuj dwie korzyści na koncie i w ośmiu kolejnych miesiącach zaloguj się do aplikacji mobilnej oraz zapłać min. 1 raz kartą płatniczą na dowolną kwotę. Otrzymasz za to 400 zł (osiem wypłat po 50 zł) przelewem na swoje konto. Zarejestruj kartę w programie „Bezcenne Chwile” i spełnij warunki tej nagrody. Otrzymasz za to 100 zł. Wybierz jako korzyść „1% zwrotu za transakcje mobilne” i płać używając portfela mobilnego (np. Apple Pay, Google Pay). Otrzymasz nawet 240 zł w ciągu roku (maksymalnie 20 zł miesięcznie).

Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta Jakże Osobiste:

Konto Jakże Osobiste nie odbiega od ofert konkurencyjnych banków w kwestii opłat – prowadzenie konta jest bezpłatne jeśli w każdym miesiącu zapewnisz pojedynczy wpływ na min. 1500 zł (osoby do 26 roku życia są z tego warunku zwolnione) – w przeciwnym wypadku jest to koszt 10 zł. Karta natomiast wymaga od Ciebie płatności na łączną sumę min. 300 zł w każdym miesiącu niezależnie od wieku – jeśli nie spełnisz tego warunku, zapłacisz 5 zł. To stosunkowo łatwe warunki, a więc bez problemu możesz mieć bankowość za darmo. 🙂 Co wyróżnia konto osobiste Alior Banku? A więc korzyści do konta, które możemy dowolnie modyfikować jak na poniższej grafice:

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Dzięki zwrotom za płatności telefonem, nasze konto może nam pozwolić nie tylko oszczędzać, ale również zarabiać! To niespotykane u konkurencji, tym bardziej że jest to regularny zwrot, nieograniczony okresem trwania promocji. Łącznie może to być nawet 240 zł!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możesz być posiadaczem jakiegokolwiek produktu banku na dzień składania wniosku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w Alior Banku w przeszłości, możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że od 1 maja 2020 roku jest ono nieaktywne. Posiadanie konta oszczędnościowego lub usługi Alior Kantor nie dyskwalifikuje Cię z udziału w promocji.

Sprzedaż premiowa jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać 400 zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, nagroda zostanie Ci przyznana za założenie konta Jakże Osobiste wraz z kartą debetową MasterCard i spełnienie kilku warunków. Na podpisanie umowy masz 30 dni od dnia złożenia wniosku przez internet. Twoje konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybierasz je podczas składania wniosku). Wybierz minimum 2 (taka ilość jest bezpłatna) korzyści na swoim koncie. Mając już aktywne konto, przechodzisz do spełniania warunków – w ośmiu kolejnych miesiącach (liczymy od pierwszego pełnego, przykład – złożyłeś wniosek 5 maja i od razu podpisałeś umowę; spełnianie warunków zaczynasz od czerwca, kończysz w styczniu 2023 r.) musisz:

 • Zalogować się do aplikacji mobilnej na swoim telefonie,
 • Zapłacić kartą do konta min. 1 raz na dowolną kwotę (również w internecie);

Pamiętaj o warunku bezpłatnego konta czyli wpływie min. 1500 zł (dla osób powyżej 26 r.ż.) oraz łącznych wydatków kartą/telefonem min. 300zł (dla wszystkich)! Wymagany przelew możesz zrobić ze swojego konta w innym banku, nie ma również wymagania, aby te środki były przechowywane na koncie w Alior Banku – możesz je od razu odesłać. 🙂

Warunki promocji trwają stosunkowo długo, ale to Ty decydujesz ile chcesz otrzymać! Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrezygnował w jej dowolnym momencie lub zrobił sobie przerwę (otrzymasz wtedy adekwatną ilość 50 złotowych premii). W tym banku nie ma obowiązku utrzymania ciągłości, czyli nawet jeśli zapomnisz spełnić warunek w danym miesiącu, możesz starać się o pozostałe nagrody.

Jak otrzymać dodatkowe 100 zł bonusu z programem Bezcenne Chwile?

Ta część premii jest związana z wystawcą Twojej karty – firmą MasterCard. Aby ją otrzymać, musisz zarejestrować się w ich programie lojalnościowym Bezcenne Chwile (zrobisz to na stronie lub w aplikacji banku) w trakcie obowiązywania oddzielnej promocji – do 30 czerwca 2022 roku. Następnie wykonaj swoją kartą transakcje na łączną sumę minimum 50zł w ciągu 30 dni od rejestracji. Bonusowe punkty o wartości 100 zł zostaną Ci przyznane w ciągu 60 dni od spełnienia tego warunku, a wydać je możesz na karty podarunkowe do sklepów tj. Allegro, Circle K, Cinema City, Decathlon, RTV Euro AGD i wiele innych! Pamiętaj, na wymianę punktów masz 3 miesiące od ich przyznania.

Link do rejestracji w programie Bezcenne Chwile: Kliknij tutaj!

Jak zarabiać z kontem Jakże Osobistym nawet 240 zł rocznie?

Ostatnia premia jest nietypowa – nie ma daty zakończenia, a więc pozwala na regularny zarobek płacąc za zakupy telefonem z kartą Alior Banku. Aktywując korzyść „1% zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne” możesz otrzymać nawet 240 zł zwrotu rocznie (20 zł/mies.) przelewem na swoje konto! Dodaj kartę do Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub Google Pay, ustaw ją jako domyślną i płać zbliżeniowo telefonem/zegarkiem!

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

 • nagrody 8 x 50 zł za założenie konta trafią na Twoje konto przed końcem następnego miesiąca (czyli za spełnione warunki w czerwcu, otrzymasz przelew w lipcu),
 • bonusowe punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przyznane zgodnie z terminami zawartymi w regulaminie tej promocji (60 dni od spełnienia warunku transakcji na sumę min. 50 zł),
 • zwrot maks. 20 zł za płatności mobilne pojawi się na Twoim koncie osobistym przed końcem następnego miesiąca;

Jak założyć konto Jakże Osobiste tak, aby otrzymać bonus?

To bardzo proste! Wystarczy, że klikniesz w poniższy banner lub link oraz wybierzesz jedną z dwóch metod weryfikacji:

 • Wypełniasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz opcję „online”, czyli weryfikację przez wysłanie przelewu z Twojego konta w innym banku – polecamy, to najwygodniejsza metoda!,
 • Otwierasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera;

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google „Alior Bank promocja” i założyć konta z bonusem! Założysz wtedy konto bez nagrody!

Niezależnie którą metodę wybierzesz, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „online”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zalogowałem się na konto w banku, aby wykonać przelew weryfikacyjny. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta Jakże Osobiste i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto Jakże Osobiste?

Jeśli nie jesteś zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Alior Banku, możesz wypowiedzieć umowę poprzez:

 • kontakt z infolinią,
 • złożenie dyspozycji poprzez bankowość internetową,
 • korespondencyjnie, czyli listem wysłanym na adres banku,
 • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: