[ZAKOŃCZONA] Łatwe 490 zł w Alior Banku z kontem Jakże Osobiste!

Alior Bank, założony w 2008 roku, to jeden z największych banków w Polsce. Obsługuje ponad 4 mln klientów indywidualnych oraz 180 tys. firm. Słynie z innowacyjnego podejścia do klienta – jako pierwszy w kraju umożliwił założenie konta metodą wideo weryfikacji, zaoferował rachunki z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów. Konto Jakże Osobiste to wiodący produkt tego banku, pozwalający na dostosowanie bankowości do swoich potrzeb. W obecnej promocji możesz otrzymać nawet 490 zł za założenie konta oraz spełnienie kilku prostych warunków. 🙂

Promocja w dużym skrócie…

Załóż konto osobiste z kartą płatniczą, wyraź wszystkie zgody marketingowe i w czterech kolejnych miesiącach zaloguj się do aplikacji mobilnej oraz zapłać min. 1 raz kartą płatniczą na dowolną kwotę. Otrzymasz za to 200 zł (cztery wypłaty po 50 zł) przelewem na swoje konto. Zarejestruj kartę w programie „Bezcenne Chwile” i wykonaj nią transakcje na łączną sumę min. 50 zł w ciągu 30 dni. Otrzymasz za to 50zł. Wybierz jako korzyść „1% zwrotu za transakcje mobilne” i płać używając portfela mobilnego (np. Apple Pay, Google Pay). Otrzymasz nawet 240 zł w ciągu roku (maksymalnie 20 zł miesięcznie).

Pobierz nasz dokument, który możesz wydrukować i zaznaczać w nim już spełnione warunki. Wszystkie najważniejsze informacje będziesz miał w jednym miejscu. 🙂

Cechy konta Jakże Osobiste:

Konto Jakże Osobiste nie odbiega od ofert konkurencyjnych banków w kwestii opłat – prowadzenie konta jest bezpłatne jeśli w każdym miesiącu zapewnisz pojedynczy wpływ na min. 1500 zł (osoby do 26 roku życia są z tego warunku zwolnione) – w przeciwnym wypadku jest to koszt 10 zł. Karta natomiast wymaga od Ciebie płatności na łączną sumę min. 300 zł w każdym miesiącu niezależnie od wieku – jeśli nie spełnisz tego warunku, zapłacisz 5 zł. To stosunkowo łatwe warunki, a więc bez problemu możesz mieć bankowość za darmo. 🙂 Co wyróżnia konto osobiste Alior Banku? A więc korzyści do konta, które możemy dowolnie modyfikować jak na poniższej grafice:

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze: Kliknij tutaj!

Dzięki zwrotom za płatności telefonem, nasze konto może nam pozwolić nie tylko oszczędzać, ale również zarabiać! To niespotykane u konkurencji, tym bardziej że jest to regularny zwrot, nieograniczony okresem trwania promocji. Łącznie może to być nawet 240 zł!

Czy mogę wziąć udział w tej promocji?

Aby zakwalifikować się do tej akcji, musisz spełnić dwa warunki: musisz być osobą pełnoletnią oraz być nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możesz być posiadaczem jakiegokolwiek produktu banku na dzień składania wniosku. Jeśli zamknąłeś swoje konto w Alior Banku w przeszłości, możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że od 1 października 2019 roku jest ono nieaktywne. Posiadanie konta oszczędnościowego lub usługi Alior Kantor nie dyskwalifikuje Cię z udziału w promocji.

Sprzedaż premiowa jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Fragment regulaminu promocji

Jak otrzymać 200 zł bonusu za założenie konta?

Zgodnie z poniższą grafiką, nagroda zostanie Ci przyznana za założenie konta Jakże Osobiste wraz z kartą debetową MasterCard i spełnienie kilku warunków. Na podpisanie umowy masz 30 dni od dnia złożenia wniosku przez internet. Twoje konto musi mieć aktywne wszystkie zgody marketingowe (wybierasz je podczas składania wniosku). Mając już aktywne konto, przechodzisz do spełniania warunków – w czterech kolejnych miesiącach (liczymy od pierwszego pełnego, przykład – złożyłeś wniosek 10 października i od razu podpisałeś umowę; spełnianie warunków zaczynasz od grudnia, kończysz w marcu) musisz:

 • Zalogować się do aplikacji mobilnej na swoim telefonie,
 • Zapłacić kartą do konta min. 1 raz na dowolną kwotę (również w internecie);

Pamiętaj o warunku bezpłatnego konta czyli wpływie min. 1500 zł (dla osób powyżej 26 r.ż.) oraz łącznych wydatków kartą/telefonem min. 300zł (dla wszystkich)! Wymagany przelew możesz zrobić ze swojego konta w innym banku, nie ma również wymagania, aby te środki były przechowywane na koncie w Alior Banku – możesz je od razu odesłać. 🙂

Jak otrzymać dodatkowe 50 zł bonusu z programem Bezcenne Chwile?

Ta część premii jest związana z wystawcą Twojej karty – firmą MasterCard. Aby ją otrzymać, musisz zarejestrować się w ich programie lojalnościowym Bezcenne Chwile (zrobisz to na stronie lub w aplikacji banku) oraz wydać min. 50 zł kartą w ciągu 30 dni od dnia rejestracji. 4000 punktów wymiennych na nagrody (w tym bony do sklepów tj. Allegro, Decathlon, Circle K) otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 25 dni roboczych od chwili spełnienia warunków regulaminu. Będą one ważne przez 4 miesiące od zasilenia Twojego rachunku w programie – musisz je w tym okresie wymienić na nagrody!

Jak zarabiać z kontem Jakże Osobistym nawet 240 zł rocznie?

Ostatnia premia jest nietypowa – nie ma daty zakończenia, a więc pozwala na regularny zarobek płacąc za zakupy telefonem z kartą Alior Banku. Aktywując korzyść „1% zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne” możesz otrzymać nawet 240 zł zwrotu rocznie (20 zł/mies.) przelewem na swoje konto! Dodaj kartę do Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub Google Pay, ustaw ją jako domyślną i płać zbliżeniowo telefonem/zegarkiem!

Kiedy otrzymam wypłatę swoich nagród?

 • nagrody 4 x 50 zł za założenie konta trafią na Twoje konto przed końcem następnego miesiąca (czyli za spełnione warunki w listopadzie, otrzymasz przelew w grudniu),
 • bonusowe punkty w programie Bezcenne Chwile zostaną przyznane w ciągu 25 dni od dnia spełnienia warunków tej promocji,
 • zwrot maks. 20 zł za płatności mobilne pojawi się na Twoim koncie osobistym przed końcem następnego miesiąca;

Jak założyć konto Jakże Osobiste tak, aby otrzymać bonus?

To bardzo proste! Wystarczy, że klikniesz w poniższy banner lub link oraz wybierzesz jedną z dwóch metod weryfikacji:

 • Wypełniasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz opcję „online”, czyli weryfikację przez wysłanie przelewu z Twojego konta w innym banku,
 • Otwierasz wniosek z poziomu komputera/telefonu i wybierasz podpisanie umowy dostarczonej do domu przez kuriera;

Uwaga! Promocja jest dostępna tylko przy rejestracji bezpośrednio z linku/banneru dostępnego poniżej – nie możesz wpisać w Google „Alior Bank” i założyć konta z bonusem! Założysz wtedy konto bez nagrody!

Niezależnie którą metodę wybierzesz, proces składania wniosku jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Ja wybrałem weryfikację „online”. Kliknąłem w banner poniżej, następnie „ZAŁÓŻ KONTO”, wypełniłem swoje dane, zaznaczyłem zgody marketingowe (są wymagane, aby otrzymać premię) i zalogowałem się na konto w banku, aby wykonać przelew weryfikacyjny. To wszystko zajęło mi około 5 minut, szybko, prawda? 🙂

ZAŁÓŻ KONTO JUŻ TERAZ!

Link do złożenia wniosku (banner powyżej również przekierowuje do rejestracji): Kliknij tutaj!

Gdzie znajdę regulaminy konta Jakże Osobiste i innych produktów opisanych w artykule?

Wszystkie regulaminy znajdują się na stronie Banku Millennium pod tym linkiem: Kliknij tutaj – regulaminy i zasady! oraz podczas składania wniosku. Nasz artykuł ma na celu przedstawienie tylko najważniejszych cech danego produktu, więc pamiętaj o dokładnej lekturze warunków i umów, na które się zgadzasz!

Jak zamknąć konto Jakże Osobiste?

Jeśli nie jesteś zainteresowani dalszym posiadaniem konta w Alior Banku, możesz wypowiedzieć umowę poprzez:

 • kontakt z infolinią,
 • złożenie dyspozycji poprzez bankowość internetową,
 • korespondencyjnie, czyli listem wysłanym na adres banku,
 • wizytę w placówce banku;

Serwis Returneo.pl nie odpowiada za aktualność artykułu na dzień jego czytania, powyższy post ma charakter wyłącznie informacyjny i wyraża osobiste przemyślenia autora. Podmiotem odpowiedzialnym ustalającym warunki jest organizator promocji. Biorąc w niej udział, oświadczasz, że znasz i akceptujesz wszystkie zasady przedstawione na stronach docelowych w/w akcji.

Zostaw komentarz: